Золоті послуги

Ви є тут

 

  N

                              Послуги

         Фахівці

  1

 Визначення соціонічного типу

 Тетяна Педан

  2

 Визначення соціотипу групи осіб від 3 до 10

 Тетяна Педан

  3

 Розкриття вродженого характеру, прояви   сильних сторін і захист слабких, розвиток   особистості

 Тетяна Педан

  4

 Письмова характеристика сильних і слабких   сторін

 Тетяна Педан

  5

 Профорієнтація: відповідність сильних   сторін видам діяльності, письмова   характеристика профорієнтації

 Тетяна Педан, Андрій   Рига, Ольга Орлова

  6

 Стосунки та їх корекція з письмовим описом

 Тетяна Педан, Андрій  Рига

  7

 Гармонізація особистості вирівнюванням   Моделі-А

  Андрій Рига

  8

 Як розпізнати свого дуала: зовнішні   відмінності і характер (4 год)

  Тетяна Педан

  9

 Курс візуального типування (20 год)

  Тетяна Педан

 10 

 Кадровий аудит та підбір людей для   вашого проекту (1 особа)

  Тетяна Педан, Андрій    Рига, Ольга Орлова

 11

 Комплексний коучинг (сесія від 1 до 2 год)

 Світлана Пушкарева

 12

 Рекомендації з виховання і спрямування   дитини

 Тетяна Педан, Андрій   Рига, Ольга Орлова

 13

 Вибір шкільних предметів для поглибленого   вивчення, гуртків і рання профорієнтація

 Тетяна Педан, Ольга Орлова

 14

 Астрологічні консультації

 Андрій Рига

 15

 Створення натальної карти (шлях вашої   душі (кармічна задача), де шукати свого   партнера, у якій сфері заробите гроші тощо)

 Андрій Рига

 16

 Астрологічний прогноз (підбір найкращого   часу для тих чи інших справ, ваші біоритми   (річний). 

 Андрій Рига

 17

 Кармічний аналіз (ваші проблеми і   рекомендації з їх опрацювання: повний   список на ваше життя)

  Андрій Рига

 18

 Астрологічні розстановки  - метод корекції   проблем, зазначених в п.17

 Андрій Рига, Олена   Пінчук

 19

 Синастрiя – сумісність за натальною   картою осіб 

 Андрій Рига

 20

 Дзен-розстановки, які дозволяють обійти   психологічні блоки, виявити й опрацювати   актуальні проблеми, які людина не помічає

 Андрій Рига

 21

 Аналіз ситуації за допомогою карт Таро

 Андрій Рига

 22

 Навчання розкладам проективних карт та   карт Таро

 Маріана Малина

 23

 Місія та опис особистості на базі різних   психологічних типологій

 Ольга Орлова

 24

 Психічна сумісність на базі синтезу наукових   типологій

 Ольга Орлова

 25

 Зцілення енергіями Рейки та іншими   енергетичними практиками

 Тамара Кужель

 26

 Зцілення психічних травм: шокових,   екзистенційних, перинатальних і травм при   народженні

 Андрій Рига

 27

 Соціонічна гра «Стосунки твоєї мрії» /Придбати соцiо-колоду

 Тетяна Педан, Андрій   Рига

 28

 Трансформаційна гра «Ступені життя» 

 Андрій Рига

 29 

 Сімейні розстановки - терапія

 Андрій Рига

 30

 Психотерапія

 Олександр Петін

 31

 Альтернативна та інтегративна медицина

 Олександр Корогод

 

Перша Золота Послуга - "Визначення соціонічного типу за рисами вашого обличчя" 

визначення соціонічного типу за рисами обличчя

Психіка людині дана для орієнтації в житті – просторі, часі, суспільстві, і діє вона як інформаційна система, тобто завдяки психіці людина сприймає інформацію, переробляє її й реагує як результат. Це і вивчає соціоніка – психіку як інформаційну систему. 

Психіка – це чітко організована інформаційно-енергетична субстанція організму, яка забезпечує життєдіяльність людини і її адаптацію у зовнішньому середовищі.

Психіка має сильні і слабкі сторони - природну закономірну структуру, яка є вродженою і незмінною протягом життя.

Чим краще людина володіє сильними блоками, тим економніше вони функціонують, а людина відчуває себе впевненою і енергійною. Слабкими блоками людині важко усвідомити інформацію - це потребує додаткової енергії. За сильними сторонами людина може давати інформацію іншим, творити, а за слабкими - сприймати інформацію ззовні, користуватися певними зразками. 

Соціонічний тип - це ще не характер, це вроджені сильні і слабкі особливості характеру, певні сталі реакції, сприйняття світу і життя, нахили, цінності й оцінка світу. Це постійна, незмінна протягом життя складова характеру. Душа приходить у цей світ зі своїм готовим багажем, внутрішнім потенціалом, людина росте в певному культурному оточенні і набуває знань і вмінь, розвивається. І от сукупність сталої складової характеру - соціонічного типу й змінної -  набутків душі протягом усіх своїх втілень, і якості самої людини - як вона вдосконалюється або деградує, набір звичок і манер, навичок і вмінь, ставлення до оточення протягом певного відрізку життя і складає в сукупності характер. І якщо людина прагне вирішити свої проблеми, треба спершу пізнати свою постійну складову характеру - соціонічний тип, знайти акцентуації й динаміку перебігу енергії, міру інформаційного наповнення функцій.

Гармонізувати себе можна, орієнтуючись на постійну, дану від природи, складову психіки, коли реалізація відповідає природним схильностям, що властиво чистому соціонічному типу.

Чим ближче до природи – тим гармонійніша людина. Щасливим можна бути, реалізуючи сильні сторони свого типу і задовольняючи потреби своїх слабких сторін, що природно відбувається в дуальності.

хочу визначити соціонічний тип у спеціалістаЛюдина – набагато більше, ніж її соціонічний тип, багатогранніша, але її тип – це основа психіки, механізм її функціонування. Якщо цей механізм функціонує злагоджено, проблем немає, якщо є відхилення, це можна з’ясувати і виправити.

Через визначення соціонічного типу можна точніше виявити індивідуальні особливості. Соціонічний тип не обмежує свободи розвитку, не заважає проявам індивідуальності, його знання лише дають правильний напрямок і допомагають “не наламати дров”.

На жаль, дуже часто зустрічаються люди надломлені, змучені боротьбою за досягнення в усьому ідеалу. Зневажаючи власні сильні сторони (“це ж і так легко!”, “що в цьому особливого?”), вони примушують себе бути такими, “як всі”, приділяють увагу своїм слабким рисам, “вдосконалюючи” їх, не знаючи, що ніякими зусиллями не зробити зі слабких рис сильні. І який результат? Це втомлені від життя, нервові  люди, які не змогли ніде реалізувати себе. Вони не розуміють, що в результаті такої боротьби із собою вони тільки отримують поразку.

Природа сильніша за людину, обирайте тільки свій власний шлях і будьте здорові та щасливі!

ХОЧУ ВИЗНАЧИТИ СВІЙ СОЦІОНІЧНИЙ ТИП!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Що робити далі, знаючи свій соціонічний тип? Ми пропонуємо продовжити обробляти СЕБЕ як ювелір працює з діамантом. І наступним кроком буде ПРОФОРІЄНТАЦІЯ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друга Золота послуга - "Профорієнтація + Соціонічний тип"

щоб жити без депресії, треба правильно обрати професію

Як людина живе, коли обирає не свою спеціальність, професію чи роботу? Професію, яка напружує, дратує і породжує різноманітні психосоматичні захворювання. В найближчому оточенні кожної людини є багато таких людей. 

Виходячи з яких міркувань, людина чи дитина обирає професію? Вона хоче, що професія і подобалась, і була престижною, ще й високооплачуваною. Всі цього хочуть, бо це цілком нормальні побажання. Звичайно, намагаються враховувати і власні здібності до тієї чи іншої діяльності. 

Та частіше впевнені, що зможуть усьому навчитися. Закінчують відповідні навчальні заклади, отримують певну спеціальність, а почавши працювати за фахом, виявляють безліч проблем.

 

Щоб жити без депресії, треба правильно обрати професію!

Парадокс в тому, що одні можуть навчатися добре, навіть відмінно, а на роботі бути відстаючими і некомпетентними. Інші навчаються як-небудь, аби закінчити і отримати документ, і раптом на робочому місці стають одними з кращих працівників.

Одним вдається виконувати свої завдання, інші – як не намагаються працювати якісно, скільки не витрачають зусиль, результат мають мізерний: справа не вдається ніяк, як того хотілося б, а при цьому значна перевтома і стрімко погіршується здоров’я через постійне перенапруження і дратування, виникають негаразди у сім’ї. 

Ви і досі вважаєте, що будь-яку здорову людину можна навчити і натренувати так, що вона зможе впоратися з будь-якою справою?

профорієнтація - послуга центру Соціон

Професія, яка обрана не у відповідності з вродженими здібностями і сильними сторонами типу людини, викликає хронічну депресію і страждання через нереалізованість та деградацію людини. 

 

То чи вартує зруйнувати життя на етапі вибору майбутньої професії? Риторичне запитання (ДІтям від 3 до 10 років знижка 50%).

ЗАМОВИТИ ПРОФОРІНТАЦІЮ!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Третя Золота послуга - "Енергокорекція"

Для чого це мені? - поцікавитесь ви.

енергокорекція як шлях до себеІснує всього одна єдина причина всіх людських проблем і негараздів - невірне самосприйняття, коли ми ототожнюємо себе з тілом, інтелектом, емоціями, своєю статтю, соціальним становищем тощо. Тобто, - з чим завгодно, тільки не з своїм Істинним Я, своїм Духом, частиною свідомості Бога.

В кожному з нас живе 25-30 субособистостей, які також в різні періоди нашого життя грають роль "нас". Уявляєте собі цю кашу?

Окрім того, в кожного з нас є ще, так званий, першопочатковий травмуючий досвід, з якого й розпочалися всі наші страхи і фобії, а інколи - хронічні хвороби. Самостійно віднайти той втрачений аспект своєї Душі, зцілити його, а потім інтегруватися з ним, без спеціальної підготовки, практично неможливо. А там, у тих трагічних подіях з нашого далекого минулого, лишилися не тільки аспекти нашої Душі, а ще й наші життєві сили, без яких ми ледь животіємо, замість того, щоб жити на повні груди.

Ось чому ми погоджуємося на принизливу роль "маленького Українця".

А як непросто буває зрозуміти причини наших хвороб, які також суттєво отруюють нам життя. Насправді причина всіх хвороб одна - невірна робота клітин. Тому самостійно докопатися до причин вашого кризового стану, коли ви втрачаєте рівновагу і цілісність, самостійно буває дуже складно, а якщо це відбувається на тлі затяжної депресії - то просто нереально.

енергокорекція допоможе від депресії і впливу магіїМова вже навіть не йде про ситуацію, коли ви стали жертвою різних умільців чорної магії, які по-суті є професійними вбивцями, тільки зброя, яку вони використовують, невидима, а тому ще більш небезпечна і підступна. Тут, щоб нейтралізувати такий негативний вплив, одних молитов буває замало, а потрібна активна протидія Майстра Світла, який пройшов спеціальний вишкіл.

Вам випав щасливий білет, бо ми маємо багатолітній досвід енергокорекції енергокомплексу людини, яка передбачає комплексний підхід до проблем пацієнта.

За ці 12 років постійної нашої практики нам вдалося зцілити вже більше 14000 пацієнтів, провести сотні ритуалів екзорцизму, зцілити більше десяти людей від гепатиту "С", який практично не лікується традиційними методами, зцілити сотні людей від найрізноманітніших захворювань суглобів та органів руху. Перелік проблем і хвороб, з якими ми успішно боремося, зайняв би дуже багато часу, тому я скажу так:

Ми реально можемо допомогти вам впоратися з вашими проблемами.

Єдина для цього умова - ваш свідомий вибір на зцілення. Якщо ви дійсно хочете позбутися проблем і готові повірити в себе, в те, що вам це вдасться, то це вже половина успіху. Ми не просимо вас вірити в нас, у наш світогляд, чи в наші методи, - в цьому немає потреби, ми пропонуємо вам допомогти собі самому, а ми підкажемо як краще це зробити.

Приходьте і ваш енергокомлекс засяє Божественним світлом!

Наші спеціалісти з енергокорекції допоможуть вам розплутати клубок ваших проблем, бо володіють
унікальним досвідом в цій царині та надздібностями.

Я ХОЧУ ЗАПИСАТИСЯ НА ЕНЕРГОКОРЕКЦІЮ!

 

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал