В бій за життя ідуть одні "старики". Про дух, що тіло рве до бою...

Ви є тут

28.11.2015
Тарас Гладкий

Сьогодні незвична, але дуже актуальна тема і поговоримо ми про Дух, що тіло рве до бою в контексті фільму "В бій ідуть одні старики" та його режисера Леоніда Бикова, лауреата державної премії УРСР ім. Т.Г.Шевченка. Ми переконані, що сьогодні як ніколи життя і досвід великого українця, актора і режисера, має привертати увагу кожного, хто рветься в бій за Життя, в бій за Світло і місце під Божим сонечком. 

"В бій ідуть самі старики" - це радянський художній фільм, який знятий, українцем з великим Серцем і любов'ю до життя, Леонідом Биковим, ще в далекому 1973 році. Хоча совєтська цензура довго не пропускала сценарій фільму, але сила духу Бикова перемогла - фільм було знято і "старики" ще й отримали першу премію на 7-му Всесоюзному кінофестивалі в Баку за головну роль.

Фільм можна переглядати і переглядати, але загляньте в очі Бикову і акторам, загляньте у цей прекрасний світ і послухайте чудову українську пісню "Ніч яка місячна..". Бо саме завдяки пісні в бою виростають крила і воїн стає не вразливий. А фільм саме про льотчиків і їхні крила.

Проживіть кожен епізод цього фільму з його акторами і ви відчуєте Дух режисера Леоніда Бикова. Він показав, на що готові були йти воїни, щоб ми з вами бачили сьогодні зоряне небо та відчували на собі тепле і ніжне сонячне проміння. Але для боротьби з ворогом є потужніша "стрілецька зброя" - це Сила наміру і думки людини, яку треба навчитися застосовувати.

Сьогодні саме той час, коли прийшов час робити вибір, а не продовжувати жити звичайним буденним життям і вдавати, що навколо нічого не відбувається. Бо такою позицією ми в Раю на стороні Пекла і всіма своїми силами підтримуємо руйнівні цінності Зла.

Ми маємо чітко усвідомити свій потенціал - дані нам Божественні можливості, прокинутися і нарешті почати жити. Є тільки два Шляхи для людини - в напрямку до Бога і від Бога, жити у резонансі з Землею і Небесами чи залежатимемо від Антисвіту, в якому втрачаємо все святе.

 

Увага! Щоб отримувати вчасно повідомлення на e-mail про усі наші події та наступний річний набір в "Програму підготовки цілісної особистості", заходьте на наш канал і підписуйтеся.

Обов'язково ознайомтеся з безстроковим конкурсом, бо його переможець отримає можливість безкоштовно навчатися в Академії. Приєднуйтесь до конкурсу!

Розкажіть про нас своїм друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо вважаєте цю інформацію і нашу роботу корисною. А ми з ще більшим натхненням продовжимо готувати корисний матеріал.

Далі обов'язково ознайомтеся з матеріалом про візуальний метод визначення типу як точний діагностичний інструментарій психолога.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Популярні сучасні українські книги які варто прочитати
Вітаємо вас дорогі наші колеги і читачі! В цьому матеріалі ми которотко зібрали для вас інформацію про ті українські книги які варто прочитати. Ці книги, на мільйон відсотків, заслуговують отримати...
Що сприяє духовному розвитку людини або уроки духовності
Про річний курс "Програма підготовки цілісної особистості" Вітаємо усіх наших читачів і гостей! Сьогодні тема, яку потрібно вивчити і пропустити через себе. Бо підготовка цілісної особистості...
Вся правда про життя і світ з шостої книги "Шлях просвітлення"
Це сьогодні знають майже всі на нашій планеті, а всього ще декілька років тому знала тільки незначна кількість посвячених людей. Сьогодні, потік сакральних знань і латентної інформації буквально...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал