Запрошуємо на живе та онлайн навчання центру!

Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості" (онлайн навчання)

онлайн навчання практична соціоніка і візуальне визначення соціотипу

Не знаючи свого призначення, людина все життя приречена на страждання і нещастя.

Приречена на витрачені даремно зусилля, емоції, час на роботі, яка не принесе успіху і матеріального достатку, на спілкування з людьми, які не приємні, пригноблюють, використовують, гальмують розвиток.

Людина народжується двічі – перший раз, коли вона з'являється на світ, а другий раз, коли розуміє, для чого народилась.

Ваше призначення знаходиться в області ваших унікальних здібностей і ваших сильних сторін.

Якщо ви розумієте свої сильні сторони, то обов'язково знайдете в житті справу, в якій будете кращими, для якої ви створені, питання успіху вирішиться саме собою. А знання своїх слабких сторін теж дуже важливе, оскільки чітко розумітимете, якої діяльності слід уникати, яких людей потрібно шукати для співпраці, в яких ці якості сильні і компенсують та доповнять ваші слабкі.
 
Паоло Коельо в книзі «Алхімік» писав: «Всесвіт сприяє тим, хто йде своєю дорогою», адже це дорога найменшого опору для нього. Йдучи цією дорогою, ви щасливі, задоволені, успішні, це найгармонійніша дорога, а природа завжди слідує шляхом гармонії. Коли ви займатиметеся тим, в чому ви кращі і для чого ви створені, питання достатку вирішується саме собою. Гроші приходять у ваше життя, як вдячність інших людей за те, що ви для них робите.

 

Знайдіть себе, знайдіть гармонію в своєму житті. Ваше життя безцінне! Проживіть його  максимально ефективно!

Бронюйте місце на онлайн навчання "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості", де ви навчитесь за зовнішністю визначати типи людей. Техніка візуального типування універсальна в застосуванні – корисна і результативна в житті й ефективна у діловій сфері. Навчившись за зовнішністю співбесідника визначати його тип, ви користуватиметесь цим усе життя без додаткових затрат грошей, часу, сил, програмного забезпечення тощо. Це вміння стане вашою другою професією і зробить вас унікальним спеціалістом.

 

В результаті онлайн навчання ви:

 • пізнаєте свою природу, вроджені здібності, сильні і слабкі сторони свого характеру, навчитесь гармонізувати свій внутрішній світ і стосунки з іншими;

 • сімейні пари визначать тип їхніх стосунків і зрозуміють варіанти їх конструктивного розвитку й гармонізації, усвідомлять свої цінності й цінності партнера, передивляться нав’язані стереотипи, зрозуміють причини непорозумінь і конфліктів у сім’ї;

 • батьки, педагоги, вихователі, визначивши типи своїх дітей, зможуть підібрати методи і прийоми виховання дітей, які розвинуть їх вроджений потенціал;

 • молоді люди зможуть знайти своє комфортне оточення, зрозуміють, хто є для них психічно доповнюючим партнером для створення міцної сім’ї, зможуть прогнозувати стосунки з будь-ким, визначать свою професійну спрямованість на етапі вибору ВУЗу, професії, пошуку роботи, нової посади, зроблять прогресивне соціонічне резюме, визначать напрямок свого професійного росту и розвитку;

 • Керівники та HR-менеджери зможуть визначити сумісність співробітників, підібрати ефективну команду для бізнесу, зрозуміють причини непорозумінь і конфліктів, шляхи їх подолання, знайдуть можливості корекції нематеріальної мотивації для співробітників;

 • спеціалісти зможуть отримати роботу в нашому рекрутинговому агентстві.

Проживіть життя максимально ефективно та насичено! Отримайте унікальні знання!

ХОЧУ ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ НА ТРЕНІНГУ!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Живе навчання за "Програмою підготовки цілісної особистості"

живе навчання програма підготовки цілісної особистостіЦя програма підготовки являє собою шлях езотеричного синтезу, вона веде до розширення свідомості через хорошу езотеричну освіту, яка передбачає знайомство та вивчення духовного досвіду різних вчень і систем через практику і посвяти.

Цей шлях поєднує Шлях Розуму і Шлях Серця. Найголовніше, що дає навчання за програмою – це Духовне здоров’я.

Методики навчання унікальні, що дає змогу пробуджувати та розширювати свідомість та формувати канал Просвітлення учнів.

В процесі навчання учні зцілюються, позбавляються кармічної залежності, активізують ДНК, навчаються практиці енергокорекції та стають Майстрами енергії та Світла.

Програма перевірена часом, бо існує з 2003 року і за цей час навчання по ній пройшли більше 12 тисяч учнів. Програма є синтезом сучасних теоретичних знань і практичних вмінь, які дозволять відновити Цілісність людини. Навчання призводить до зцілення людей, кармічного очищення, емоційного збалансування, ментальної і духовної гармонії. Це стає можливим через постійну глибинну трансмутацію енергокомплексу учнів під дією високих частот Божественної енергії, яка постійно присутня під час занять.

Структура програми розбита на три рівні: базовий, вищий і спеціальний. Кожен рівень містить 4 рівні, а всього повна програма складає 12 курсів. Кожен курс триває 2 дні (субота-неділя), з 11.00 до 18.30 год. Таким чином, повний курс в нашій школі триває цілий рік: один курс в місяць.

Вчитель ділиться з учнями Знаннями, яких він особисто набув під час свого власного навчання і набуття Просвітлення. Тобто, їх ефективність перевірена на його власному досвіді. Українська Духовна Академія Просвітлення - це всі ми, і тому, коли учні досягають певного рівня своєї досконалості, виникає потужна енергетична хвиля, яка сприяє подальшій трансформації і удосконаленню школи. 

Світогляд, на підмурках якого базуються знання Академії, співзвучні з спадком, що залишили нам наші пращури – Волхви – ще у дохристиянський період нашої історії. Світосприйняття, яке сповідується у Академії – орійське, це коли ми змінюємося одночасно із Світом, який постійно змінюється. Ми весь час намагаємося відповідати патернумовам, що утворилися в Україні.

Випускники школи набувають такої кваліфікації: після базового рівня – Майстер Енергії, після вищого рівня – Майстер Світла, після спеціального рівня підготовки – Майстер Життя.

Мета, заради досягнення якої учні навчаються в нашій школі цілий рік – Абсолютне Духовне Здоров’я.

Абсолютне Духовне Здоров'я - це коли ніхто і ніщо не здатні впливати на свідомість такої людини. Такі люди стають самодостатнішими і повністю самореалізованими в усіх аспектах людського життя: вони практично позбавляються від усіх недуг, наводять лад у своїх почуттях і думках, пробуджують і розширюють свою свідомість, набувають Просвітлення та відкривають собі шлях Додому через Вознесіння.

Випускники школи здатні: очищувати від негативу будь-яке приміщення, територію чи енергокомплекс людини; зцілювати людей; прямо впливати на вібрації планети. Їх думки матеріалізуються, вони набувають ознак характерності, коли учні здатні сказати подіям «Ні!», якщо ті події розвиваються загрозливо.

центр будизму на байкаліОкрім того Академія займається активною діяльністю з відродження природних і рукотворних місць сили на теренах України і за її межами. На сьогодні здійснено більше 130 експедицій і ці дії допомагають структуризувати життєвий простір для всіх мешканців України та підвищують рівень вібрацій всієї планети Земля. Наші учні стають справжніми, загартованими в боях - Воїнами Світла!

Запрошуємо всіх бажаючих, хто відчуває в собі поклик самостійно керувати своїм життям, повернути собі втрачені здібності та силу думки, що здатна творити вашу реальність. Всі, хто проходить вишкіл за цією програмою, стають самодостатніми людьми, що здатні зарадити будь-якій проблемі свого життя та допомогти рідним і близьким, що опинилися в скруті, оскільки вони стають людьми Сили, що здатні реально впливати навіть на вібрації планети, стаючи справжніми Воїнами Світла.

Не втратьте свій шанс вирватися із тенет матриці, щоб перетворитися із об'єкту маніпуляцій на суб'єкт процесу Творення дійсності, а для цього вам, перш за все, потрібно повернути собі втрачену цілісність, бо не цілісна людина - це раб, який приречений бути залежним.

ХОЧУ ПРОЙТИ ЖИВЕ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Онлайн навчання "СИЛА КОХАННЯ або Хто твоя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

ЖИТТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З СІМ'Ї!

онлайн навчання чому життя починається з сімїНа семінарі Ви зрозумієте закономірні особливості стосунків залежно від типових характерів партнерів.

Дізнаєтесь, яка людина психічно доповнює вас, яка вона за характером, зможете впізнати її за зовнішністю й поведінкою, навіть просто за фото. І навчитесь на цьому на семінарі.

Дізнаєтесь, як знайти того, про кого мрієте, як розуміти один одного і будувати гармонійні стосунки. Адже кожен прагне зустріти свою половинку, свого ідеального чоловіка чи жінку, створити міцну сім'ю.

Дійсність примхлива і образ ідеального супутника руйнується, коли обрана людина не відповідає фізичним чи психічним (або одночасно обом) потребам. І тоді, навіть палко кохаючи один одного, але не знайшовши розуміння, люди відходять один від одного. З болем, травмами, зневірою... Шукали одне, а знайшли інше... Але однак кожному хочеться здійснити найзаповітнішу мрію життя.

Саме тому ми пропонуємо отримати практичні навички і знання, як безпомилково обирати партнера за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами, манерою спілкування тощо і бачити свій тип чоловіка чи жінки в громадських місцях, на роботі, в Інтернеті тощо.

онлайн навчання сила кохання на все життяВаш ідеальний партнер – це той, хто психічно доповнює  Вас, а тому завжди зрозуміє, захистить, підтримає, допоможе і словом і ділом. З ним стосунки – гармонійні, з ним завжди цікаво і весело. Дізнаєтесь, як правильно знайомитись і привернути увагу.  Будете знати свій соціонічний тип, отримаєте характеристики і всі матеріали семінару на СD-диску.

Подружні пари зрозуміють характер та закономірності своїх стосунків і як їх налагодити.

 

Реєструйтесь на одноденний семінар!

Результатом семінару для вас буде: знання свого соціотипу, особливостей характеру – свого і дуала (партнера, що доповнює Вас). Вміння впізнавати дуала за зовнішністю і поведінкою. Способи пошуку партнера, знайомства, приваблення, налагодження стосунків.

Досить блукати і наосліп обирати свою половинку!

Самі ми неповноцінні, а з чужою половинкою ще й хворі і не щасливі!

ХОЧУ ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ НА ОНЛАЙН НАВЧАННЯ!

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал