Продюсерський центр "Соціон": історія, сучасне и майбутнє

Якщо бажаєте жити добре - думайте про сьогоднішній день.
Якщо прагнете жити краще - не забувайте про наступний.
Поєднання бажання та прагнення, минулого та майбутнього
дасть Вам життя в ідилії та гармонії. (Тетяна Педан)

Цей сайт є дружньою сторінкою організації ГО ВГО "Інтелектуальна Україна"

Місія: "Духовно-інтелектуальна мобілізація нації задля розбудови миру й Сталого розвитку".

Місія центру Соціон: "Гармонізація особистості і духовне здоров'я – гармонізація стосунків - гармонізація суспільства - досягнення Цілісності"

 продюсерський центр соціон запрошує усіх бажаючих!

Національна ідея: "Духовна людина, єдина Родина - могутня Країна - щасливий Народ"

 

Діяльність центру спрямована на:

 • практичне впровадження соціоніки, соціонічних діагностичних технологій, гармонізацію і корекцію стосунків у родині чи колективі, вирішення конфліктів, позбавлення самотності і стресових навантажень тощо.

 • духовний і всебічний розвиток цілісної особистості, навчитися керувати своєю долею, творити реальність та наповнювати її Вселенською енергією любові.

Ми транслюємо тепер наші заходи на весь світ з допомогою вебінарних технологій. Реєстрація тут.

Ми хочемо протягом наступних 5-10 років розростися до команди 100-200 осіб, збудувати оздоровчо-духовний навчальний центр "Соціон" і мікрорайон з чудовим парком, озером, затишними двориками та заселенням людей і родин за квадральним принципом.

Ми продовжуємо нести людям соціонічні знання та методики, вчимо практичному використанню духовних законів у всіх сферах суспільства, доб'ємося викладання соціоніки у школах і ВНЗах (або відкриємо свої), створимо духовне суспільство з соціонною формою правління.  

Ми прагнемо фукціонування суспільства як єдиного злагодженого механізму за природними і духовними законами, без примусу і контролю, коли штучно придумані юридичні закони витісняться природніми і суспільство функціонуватиме як годинник, коли кожен знайде своє місце в житті і зможе повноцінно реалізувати свій потенціал, розквіте дуальна природа людини у дуальних родинах і це буде фундаментом реального переходу до «Золотого Віку».

Ми на правильному шляху і це доводить співпраця з Українською Духовною Академією Просвітлення, яка почалась весною 2015 року. В нас дуже багато планів і задумів, про які ви дізнаєтесь на нашому сайті, Ютуб-каналі, наших онлайн і живих заходах.

Ми маємо за честь тепер рекомендувати вам навчання в Школі "Шлях Просвітлення" Української Духовної Академії Просвітлення, яке реально покращує стан здоров'я і змінює якість життя людей, учні набувають Цілісності й Просвітлення, стають на шлях фізичного безсмертя. Академія являє собою шлях езотеричного синтезу, вона веде до розширення Свідомості через хорошу езотеричну освіту, яка передбачає знайомство та вивчення духовного досвіду різних вчень і систем через Практики і Посвяти. Цей шлях поєднує шлях Розуму і шлях Серця.

 

Напрямки діяльності Продюсерського центру "Соціон"

В школі соціоніки:

 • визначення соціонічного типу, детальні характеристики та консультаційна робота (індивідуальна, сімейна, бізнес);

 • прогноз і гармонізація міжособових стосунків;

 • врегулювання ділових взаємовідносин менеджерам та керівникам;

 • підбір та розстановка кадрів, організація колективів;

 • навчальна діяльність: лекції, курси, семінари, вебінари, тренінги, майстер-класи із соціоніки, навчання візуальному типуванню (групові та індивідуальні);

 • інтерв’ю та статті в ЗМІ;

 • науково-практична робота в школах: комплектація класів, предметна та професійна орієнтація;

 • створення наукових та дидактичних матеріалів: статті, брошури, книги, сайт, та їх розповсюдження;

 • співпраця з громадськими організаціями та політичними партіями.

В школі "Шлях Просвітлення" (Співпраця з Українською Духовною Академією Ппросвітлення):

 • езотерична освіта, структура якої розбита на три складові - базовий, вищий, спеціальний, кожен з яких має 4 рівні, а повний курс складається з 12 курсів;

 • мета навчання - абсолютне духовне здоров'я;

 • навчальна діяльність: лекції, курси, семінари, вебінари, тренінги, майстер-класи по всій Україні;

 • ведеться консультаційна робота;

 • проводиться Енергокорекція;

 • експедиції по Україні і за кордон;

 • онлайн-консультації;

 • науково-практична робота - участь в національних і міжнародних конференціях;

 • створення наукових та дидактичних матеріалів: статті, брошури, книги, сайти та їх розповсюдження.

Орієнтація на потреби людини є основним принципом побудови діяльності нашого центру. Ми обрали для себе шлях рівноправного взаємовигідного партнерства. Це означає, що: пріоритетним завданням Центру є задоволення потреб людини у високваліфікованому навчальному сервісі і послугах. Для вирішення поставлених завдань ми працюємо в постійному двосторонньому контакті з усіма людьми і партнерами. 

Людині постійна увага і турбота від кожного співробітника. Людина - це сенс нашої діяльності. Ми пишаємося тим, що люди вибирають саме нас! 

Основа успіху роботи Продюсерського центру "Соціон" - колектив ентузіастів своєї справи.

Ніякі досягнення і успіхи не були б можливі без захоплених і відданих своїй справі людей, які співпрацюють з нашим Центром і розділяють загальний командний дух. 

Ми постійно ростемо і розвиваємося, бо кожен прагне досягти майстерності у своїй справі і досягти найкращих результатів своєї роботи. 

Наша команда періодично поповнюється молодими спеціалістами, які пройшли навчання в наших Школах та обрали цей напрямок своєю додатковою або основною діяльністю. У нашому колективі є умови для реалізації вроджених рис особистості та можливість набути практичного досвіду в атмосфері співпраці, взаємопідтримки та доповнення, це і є наше "невичерпне джерело успіху".

 

Ми завжди пам'ятаємо, що ми - команда.

 

Команда - універсальний винахід людства. Наскільки б не була критичною ситуація, саме команда здатна її розв'язати і поставити усе на свої місця. Реалізовуючи себе в бізнесі, ви ніколи не будете один. У цьому наша перевага, наша сила і наша зброя.

Як і всяка реальність, команда має дві сторони. Найчастіше на видноті сторона, що говорить про "права", - право кожного отримати допомогу команди, вона - наша опора і захист, наш оплот у світі ринкової невизначеності. Команда здатна вирішити завдання, непосильні для однієї людини. Потрібна допомога - команда її надасть.  Але ми пам'ятаємо і про другу сторону - наші "обов'язки" надавати допомогу колегам. Тільки при дотриманні паритету двох сторін, взаємній відповідальності усіх членів команди один перед одним, і разом - за виконання загального завдання, буде можливим досягнення цілей команди, і нашого Центру, представниками якого ми є.

Наш внесок в загальну справу полягає в сприянні постійному росту, розвитку колективу і поширенню соціонічних (психологічних) і духовних (езотеричних) знань. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб створювати сприятливі можливості для розвитку, ділимося досвідом роботи, своїми спостереженнями і знаннями.

Праця кожного фахівця нашого центру гідна поваги і є значущою для нас. Немає більше чи менше важливих спеціалістів, кожен з нас вносить свій вклад в загальну справу, і без кожного з нас загальна справа страждатиме.

Ми сильні, тільки якщо це МИ!

 

магістр і майстер соціоніки продюсерського центру "Соціон" Тетяна ПеданТетяна  Педан

Cоціонічний тип СЛІ – сенсорно-логічний інтроверт.

Засновник Школи соціоніки, магістр соціоніки, тренер, консультант з питань визначення соціонічного типу, гармонізації особистості, вибору психічно-сумісних партнерів, прогнозу і корекції стосунків, виховання, профорієнтації, вирішення інших особистих проблем.

Автор книг серії «Соціоніка про людину»: «Знайди гармонію в житті» (укр., рос.),«Характер за зовнішністю», поетеса, автор збірок «У миті вічності земній», «Летючий ангел», «І знов оспівую любов».

Реалізує проекти: «Науковий підбір кадрів», семінар: «Твоя половинка і гармонія стосунків», ведуча курсу «Соціоніка. Визначення типу за зовнішністю», бере участь у різних фестивалях і заходах з розвитку особистості. Майстер спорту з художньої гімнастики.        

                                                                                        Все про Тетяну Педан >>
 

 

віктор шовкошитний - засновник школи шлях просвітлення і партнер продюсерського центру СоціонВіктор  Шовкошитний

Соціонічний тип ЛСІ – логіко-сенсорний інтроверт

Засновник і президент Української Духовної Академії Просвітлення (Сайт Академії http://udap.com.ua/), академік в галузі сучасних медичних технологій, автор книг "Шлях Просвітлення", Цілитель, Просвітлений Вчитель, який має 52 посвяти у різних Майстрів і Вчителів. 

Має унікальний досвід енергокорекції десятків тисяч людей, які знаходилися на межі відчаю. Сьогодні вони живі, здорові, успішні.

ПІДГОТУВАВ БІЛЬШЕ 2000 УЧНІВ ЗА "ПРОГРАМОЮ ЦІЛІСНОЇ ПІДГОТОВКИ ОСОБИСТОСТІ".

На курсах Академії вчить досягти абсолютного духовного здоров'я. В результаті такого навчання випускники свідомо стають на шлях боротьби з темними силами в усіх аспектах людського життя. Рівень підготовки дозволяє їм реально впливати на вібрації всієї планети, і це вміння кожен випускник доводить своїми діями в польових умовах експедицій, яких на сьогоднішній день за неповних сім років ми провели більше 129, що проходили в усіх куточках світу: в Карпатах, на Кавказі, в Непалі, в Гімалаях, в Тибеті, на Алтаї, на Байкалі тощо.

Шлях духовного розвитку – це той шлях, який змінить вас докорінно: ви навіки позбудетеся своїх страхів, візьмете кермо своєї долі у свої руки, зцілите себе від хвороб, підвищите рівень вашого біоенергостазу, навчитеся не піддаватися впливу зовнішніх обставин, досягнете максимального самопрояву в усіх аспектах життя, а головне – станете самим собою та набудете щастя. Пізнаючи самого себе, ми пізнаємо світ.

Про шлях духовного просвітлення Віктора Шовкошитного >>

 

Тарас  Гладкий

Соціонічний тип ЕІЕ – етико-інтуїтивний екстраверт.

Засновник продюсерського центру "Соціон" і його сайту. Продюсер центру, психолог, адміністратор, консультант з питань визначення соціонічного типу, гармонізації особистості, вибору психічно-сумісних партнерів, прогнозу і корекції стосунків, виховання, профорієнтації, вирішення інших особистих проблем тощо.

Енергійний двигун та ініціатор нових проектів, надихає до діяльності, вносить струм веселощів, радості, віри у майбутнє. Надзвичайно любить соціоніку та духовний розвиток.
Реалізує проекти «Науковий підбір кадрів», семінар: «Твоя половинка і гармонія стосунків», курси "Шлях Просвітлення" і Семінари Віктора Шовкошитного, бере участь у різних фестивалях і заходах з розвитку особистості, пропагує соціоніку, духовний розвиток і роботу Центру.                

                Все про Тараса Гладкого >>

 

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал