Продукти центру: книги, тренінги, курси, вебінари, семінари

Магістр і майстер соціоніки Тетяна ПеданКниги Тетяни Педан "Знайди гармонію в житті" і "Характер за зовнішністю" (психологічний практикум).

У книзі "Знайди гармонію в житті" емоційно, просто й зрозуміло пояснюється необхідність знати власний соціонічний тип, щоб пізнати себе, виявити сильні і слабкі сторони психіки, правильно обрати професію, не помилитися у виборі друзів, партнерів, супутника життя. Краще пізнавши себе можна уникнути багатьох помилок. Провідною думкою є дуальна природа людини, прагнення її душі дуальності для повної реалізації особистості і захисту слабких сторін. Розкрита закономірність міжособових стосунків, причини самотності, конфліктів, стресів, подолання проблем сім’ї, батьків і дітей. 

А книга "Характер за зовнішністю" допоможе вам пізнати себе і інших. Тут викладені основні поняття й розробки спеціалістів-соціоніків для практичного використання тим, хто цікавиться психологією і тим, хто просто хоче краще знати людей. Це: структура психіки, описана за моделлю-А, додаткові ознаки Рейніна, квадри, характеристики соціонічних типів, рекомендації, як керувати собою, знаючи свої сильні і слабкі сторони, щоб мати добре самопочуття, бути впевненим у собі і реалізувати свій потенціал. І, головне: візуальний метод визначення типів, який, при вмінні ним користуватися, дає точний результат.

 

ПРИДБАТИ КНИГИ:

КНИГА 1 "ЗНАЙДИ ГАРМОНІЮ В ЖИТТІ" Т.ПЕДАН, А.ГРЕЧИНСЬКИЙ

КНИГА 2 "ХАРАКТЕР ЗА ЗОВНІШНІСТЮ" (ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ) Т.ПЕДАН, А. ГРЕЧИНСЬКИЙ

КНИГА 3 "СОЦІОНІКА СУСПІЛЬСТВУ І НАУКАМ" (ЩЕ НЕ ВИДАНА) Т. ПЕДАН

 

Семінар Віктора Шовкошитного "Прорив" + 8 унікальних медитацій.

Наше життя у більшості випадків досить легко прогнозоване. Його можна легко прорахувати, щоб зрозуміти, що ще одна свічка з часом згасне, так і не запаливши вогнище прозріння. Всі люди вважають себе жертвами обставин, долі, ще чого завгодно, тільки не своєї ліні і боягузтва, які не дали нам реалізуватися повною мірою, бо для цього кожному треба здійснити справжній прорив через завісу соціальної зумовленості. 

 

Ніхто не може зробити з вас раба без вашої згоди бути рабом, ніхто, окрім вас, не розірве ланцюги стереотипної поведінки, ніхто за вас не зробить прорив до себе. А дорога до себе – це найважча із доріг, і пройти її ви повинні самі.

Доки ми живемо уві сні, світ буде здаватися нам темницею, наші уявлення й переконання будуть хибними, а емоції некерованими. Щоб стати цілісним нам доведеться вилікуватися від хронічної хвороби людства: сну свідомості та невігластва, яке ним ж і породжене.

Пізнайте себе, а все інше прийде саме собою.  Для цього зазирніть в середину себе і усвідомте, чим ви не є, бо все інше не має значення для вас.

Ми з вами запрограмовані на еволюційний розвиток і це записано в матриці нашого життя – в ДНК. Все існує в нашому усвідомленні, яке не має ні початку, ні кінця…

А для розкриття і засвоєння теми в семінарі «Прорив» використовується 8 унікальних медитацій.

 

ПРИДБАТИ МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ З МЕДИТАЦІЯМИ

Друковані та електронні книги Віктора Шовкошитного "Шлях Просвітлення" з аудіомедитаціями

Знання, які ви отримаєте з книжок, освоїли не більше 15% жителів Землі. А наведеними в книжках духовними практиками і методиками володіє не більше 0,002% людей нашої планети.

Шлях духовного розвитку – це той шлях, який змінить вас докорінно: ви навіки позбудетеся своїх страхів, візьмете кермо своєї долі у свої руки, зцілите себе від хвороб, підвищите рівень вашого біоенергостазу, навчитеся не піддаватися впливу зовнішніх обставин, досягнете максимального самопрояву в усіх аспектах життя, а головне – станете самим собою та набудете щастя. Пізнаючи самого себе, ми пізнаємо світ.

Автор має унікальний досвід енергокорекції десятків тисяч людей, які знаходилися на межі відчаю. Сьогодні вони живі, здорові і успішні.

 

ПРИДБАТИ КНИГИ і 5 ДИСКІВ З МЕДИТАЦІЯМИ

 

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал