Книги

Книги

Изображение: 
Українська

 

Книги об’єднують людей, адже з них говорять душі,
об’єднуючи нас в Єдине (Тетяна Педан)

"Книги - люди в палітурках" (Макаренко Антон Семенович)

А Ярослав Мудрий говорив: "Книги - це ріки, що наповнюють моря". Змінилось щось з часів Ярослава Мудрого? Ні, книга була, є і буде. "Книги на те пишуть, щоб їх читати, а на те читаються, щоб роздумати прочитане" - часто повторював Іван Якович Франко. 

Навіщо ці книги? Щоб легше і приємніше жити. Щоб оздоровитись душею, стати самостійним і впевненим у собі. Для тих, хто прагне пізнати себе й інших, знаходиться у пошуку самовдосконалення, прагне творчого розкриття особистості, хто не бажає загубити себе у бурхливому вирі життя.

В цій рубриці буде огляд книг наших Вчителів, Майстрів і Тренерів. Звичайно, будуть книги з соціоніки, які допоможуть вам зробити перший крок до пізнання самого себе, навчитися передбачати стосунки з іншими. Цю молоду науку справедливо можна вважати основою психічно-здорового життя кожної людини незалежно від соціального становища, національності, рівня розвитку, освіти, виховання.

"Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною" (Василь Олександрович Сухомлинський)

 

Заглибившись у книги серії “Соціоніка про суть людини”, закони соціоніки отримають право, особисто для вас, практичного використання у повсякденному житті кожного. А спеціалісти, що мають справу з людьми, прочитавши соціонічну літературу, користуватимуться цими знаннями у своїй професійній практиці.

Наша соціонічна школа багато працює, а тому в процесі навчання і консультацій збирається велика кількість цікавого і корисного матеріалу. В спілкуванні, спільній роботі та навчанні з'ясовується, які питання соціоніки людям найцікавіші. Тому ми пишемо книги та статті для різних рівнів освоєння соціоніки і ті, в яких зібрані результати наших досліджень і ті, які можуть бути підручниками. Віримо, що така тенденція триватиме достатньо довго, оскільки людей, бажаючих провести якісне соціонічне дослідження в нашій команді стає все більше.

Книги нашого центру (за посиланнями буде зміст книги і декілька розділів):

 

1. Т. Педан, А. Гречинський "Знайди гармонію в житті" .

2.  Т.Педан, А. Гречинський "Характер за зовнішністю" (психологічний практикум).

3. Т. Педан "Соціоніка суспільству і наукам" (ще не видана).

4. Т. Педан, Т.Гладкий "Чому жінка страждає в стосунках? 101+ Причина".
 
Ми часто робимо знижки на наші книги, інколи роздаємо безкоштовно, а щоб отримати про це інформацію, підпишіться на нашу емейл-розсилку і дивіться відео канал на Youtube.
 
"Потрібно читати і поважати тільки ті книги, які вчать розуміти сенс життя, розуміти бажання людей і справжні мотиви їх вчинків" (Максим Горький).

Далі ми пропонуємо серію книг Віктора Шовкошитного "Шлях Просвітлення". Це той досвід, який отримав автор. Його Життя дійсно вартує, щоб як мінімум ознайомитись і знати цю Людину.

Він здолав наслідки роботи інженером-дозиметристом на ЧАЕС. Там він працював 10 років до і 7 після аварії. Завдяки відданості духовному розвитку, став Просвітленим і за декілька років зцілив тисячі людей. Обирайте кожен свою дорогу - свій шлях, бо ми вільні у своєму виборі.

Методиками з книг користуються учні Академії „Шлях Просвітлення”, проводять енергокорекцію, зцілюють себе і людей.

Методики школи можуть вирішити будь-яку проблему. Навчитися практикувати зможе кожен з вас. Книги написані для людей, щоб наблизити вас до Бога, знайти відповіді на запитання, які виникають протягом життя. Просвітлення - це той Шлях, який пройшло дуже багато людей не тільки в Академії, але й в різних духовних школах світу.

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал