Про Світ і Антисвіт в сьомій книзі Віктора Шовкошитного

Ви є тут

21.04.2015
Тарас Гладкий

Світ, в якому ми всі живемо, розділений навпіл: на Світ і Антисвіт

Давайте разом з вами спробуємо в цьому трохи розібратися, щоб краще розуміти картину світу, бо не тільки предмети, явища, продукти й енергії належать до цих різних світів, але й – люди. Особлива форма енергії, яка нас оточує звідусіль, це Простір і Час, які характеризуються щільністю і, змініючи цей параметр, можна потрапляти в різні виміри без використання додаткової енергії.

У нашому Всесвіті існує два види викривлення Простору: пряме і зворотнє. Пряме, випукле викривлення Простору – це Світ; зворотнє вігнуте викривлення Простору – це Антисвіт. Так вони й існують в житті, як дві сторони однієї медалі і тому можна стверджувати, що Світ є дзеркальним відображенням Антисвіту, а звідси Світло є дзеркальним відображенням Темряви, Добро є протилежністю, а точніше дзеркальним відображенням Зла.

Що цікаво, так це те, що у випуклих формах місцевості відбувається розтягнення часу, він там, в горах, ніби уповільнюється, а от у всіляких впадинах, провалах час ніби ущільнюється і тече швидше. От чому ми так чудово почуваємо себе саме в горах, чи там на різних пагорбах, бо, по-перше, там відбувається виділення енергії, вона тут випромінюється і благотворно діє на нас, а, по-друге, в горах час тече повільніше, а значить ми тут старішаємо також повільніше.

Саме тому більшість довгожителів на нашій планеті – горяни.

добро і зло вічні взаємопов'язані цінності

Окрім всього сказаного, благотворно на людину в горах впливає можливість бачити той життєвий простір, де вона мешкає, а не споглядати все життя сіру стіну сусідньої багатоповерхівки під неперервний акомпанемент неприродного звуку міського транспорту. Мінусове викривлення простору у всіляких низинах і впадинах негативно впливає на психіку людини і вона відчуває себе маленьким зернятком, що затиснуте в мішку з такими ж безпорадними, приреченими на безпросвітне існування жалюгідними істотами.

В таких умовах людина постійно знаходиться на межі відчаю, вона не здатна відчувати свою спорідненість з безмежним Всесвітом – вона постійно почуває себе в безвиході. Люди, які не знаходяться в гармонії зі своїм середовищем, своїм життєвим простором, не можуть відчувати гармонію і обов’язково, через постійну стресову ситуацію, починають хворіти, втративши свою цілісність, бо їх енергетичні центри блокуються, а інколи й повністю руйнуються.

Ну, то й що з того? Більшість людей так живе, - скажете ви, але питання в тому, що такий сірий спосіб існування призводить до того, що ми потрапляємо у повну залежність від дії Антисвіту й втрачаємо безповоротно той неймовірий потенціал, ті Божественні можливості розвитку і процвітання, що закладені в нас Богом і природою.

Ви знаєте, що спільного у невдах всіх видів і масті? Вони точно знають причини своєї недолугості, навіть розуміють тонкі механізми взаємозв’язку тих причин, от тільки нічого не роблять, щоб хоч щось змінити у своєму житті, вони так і будуть скніти все життя, доки Духам Карми не набридне на те неподобство дивитися й вони не увімкнуть механізм реінкарнації. Якщо називати речі своїми іменами, то більшість людей, нині сущих на Землі, насправді через свою непробуджену свідомість знаходяться за межами Буття – це просто сон наяву, а не життя.

Який з цього можна зробити висновок? Він сам напрошується: або ми терміново починаємо жити у злагоді й резонансі з Небесами і Землею, зміцнючи й удосконалюючи Світ, або потрапляємо під роздачу Антисвіту й автоматично за лічені місяці зникаємо з лику земного, як ракова пухлина. Тут задіяні все ті ж відомі закони:

- Врятуйся сам, й довкола тебе врятуються тисячі.

- Змінися сам, і довкола тебе зміниться весь Світ. Тільки людина, що належить до Світу, здатна нести Світло іншим людям, здатна сама бути щасливою через повну самореалізацію в усіх аспектах людського життя, бо вона своєю енергією створює правосторонні торсійні поля й тоді цілий Світ допомагає їй здійснювати свою високу місію.

Приналежність людини до Добра і Зла визначається вільною волею людини і її здатністю нести чи поглинати Світло й цю приналежність здатен визначити кожен: коли ви поговорите з людиною, або просто побудете поряд і від того спілкування у вас покращується самопочуття – це означає, що ви спілкувалися з людиною Світу. Коли ж від навіть короткочасного спілкування з кимсь вам стає зле, ви відчуваєте втому, або дратівливість – перед вами типовий представник Антисвіту, який закручує торсійні поля проти годинникової стрілки і ця їх здатність викачує енергію з інших людей.

І вам залишається слідкувати за тим, щоб у вас було вдвічі більше контактів з представниками Світу, які несуть Світло, інакше ви почнете хворіти, ваш емоційно-психічний стан буде нестійким і, врешті-решт, ви можете передчасно померти через надмірне енергетичне виснаження від постійного спілкування з представниками Антисвіту, які всі поголовно є класичними енергетичними вампірами.

Діти несуть тільки світло в Добро і Зло

Вам не позаздриш, якщо таким представником виявиться ваша друга половинка – ваше життя перетвориться на пекло, єдиний позитив у цьому – вам не доведеться шукати те пекло десь на небесах, чи у потойбіччі, ви з ним будете постійно взаємодіяти у проявленій дійсності.

Що ще можна сказати з цього приводу? Те, що я не знаю жодного випадку, коли б представник Антисвіту усвідомив свою приналежність і добровільно перейшов на сторону Світла. Видно, що цей вибір робиться добровільно і ще до народження, бо я помічав це навіть у маленьких дошкільнят, коли дехто з них безжально трощить деревця і чавить жаб в той час, коли більшість їх однолітків мирно граються в пісочниці, чи малює сонечко на асфальті.

Придивіться, й ви самі здатні все це побачити, головне – тримайтеся подалі від таких людей, якщо хочете прожити своє життя щасливо.

Що ще я помітив під час майже десятилітньої практики енергокорекції людей? Це те, що найчастіше одержимі люди є типовими представниками Антисвіту і оту різномасту нечисть в своє поле вони приваблюють своїми власними вібраціями, саме тому їм буває доволі часто дуже важко допомогти, бо ти, ризикуючи своїм життям, прибираєш із поля такої людини якусь нечисть, що намагалася знищити господаря, а через деякий час цей нещасний знову притягує у своє поле якогось нового бісика, інколи ще потужніого, ніж попередній. Така повторна зустріч обов’язково супроводжується звинуваченнями у некометності й шарлатанстві цілителя, бо такі люди оцінювати себе об’єктивно просто неспроможні – у них винен хто завгодно, тільки не вони. Спробуйте знайти спільну мову з таким розумником...

Те саме стосується, скажімо, рослинного світу й ви знаєте, що, наприклад, груша чи диня належать до Антисвіту й тому вони практично не сумісні з іншими продуктами і якщо ви великий шанувальник цих продуктів, то для відновлення енергетичного балансу вам належить, коли ви, наприклад, з’їли одну грушу, закусити це діло двома яблуками, а диню – кавунами чи ще чимось сонячним.

Те саме стосується різноманітних напоїв: пепсі-кола, кока-кола та всілякі «шмурдяки», яких повно сьогодні у будь-якому кіоску, є типовими представниками Антисвіту, бо вони створені на основі різноманітних неприродних сполук і за своєю суттю є скоріше технічними розчинами, ніж придатним для вживання живою людиною напоєм.

Сьогодні до Світу серед напоїв можна з великою обережністю віднести, хіба-що, мінеральні води природного походження, перелік яких, насправді, достатньо обмежений. Тому, перш ніж щось там вживати, добре подумайте, яку енергію ви отримаєте від того продукту чи напою, й чи варто вам власним коштом калічити себе та укорочувати собі віку через помилковий вибір.

світ і антисвіт - мінеральні води несуть світло

Особливо, це стосується продуктів із добавками ГМО, бо наш організм не виробляє ферментів, здатних розчинити і перетворити на щось корисне для нашого організму цю наругу над природою, а значить ви засмічуєте мембрани клітин і взаємообмін енергією поміж них уповільнюється, накопичуються шлаки й токсини – це прямий шлях до передчасного старіння і виродження через руйнацію основи вашого життя – ДНК.

Коли ми з вами несподівано опинилися посеред суспільства споживачів, де править бал вигода, прибуток та зиск, вашим здоров’ям, шановні, ніхто, окрім вас самих, не опікується, тому десять раз подумайте, перш ніж щось купувати для власного вжитку, бо «троянський кінь» чекає на вас на кожному кроці й неварто сьогодні бути легковірним – це вам може дорого коштувати.

Для тих, хто вміє «бачити» у Невимовному, достатньо визначити світиться чи ні той, чи інший продукт, напій, або якісь ліки, щоб зрозуміти підходить вам це, чи ні – це найвірніший спосіб і критерій.

Серед тваринного світу також є різні представники й ви самі чудово в цьому орієнтуєтеся та навряд чи кому захочеться погладити голодну гієну, а от білочка викликає захоплення у всіх без винятку. Чи не так? В поділеній навпіл дійсності ситуація складається так дивно, що для того, щоб існувало Світло, повинна існувати Темрява, тобто, Світ і Антисвіт взаємопов’язані. З цим можна погодитися, коли починаєш усвідомлювати, що все, включно із Темрявою, створене із Світла Творця, тільки щільність того світла настільки велика, що воно здається Темрявою.

Що ви повинні собі чітко усвідомити? Що при сильному впливі зовнішнього торсійного поля на ваш мозок з боку мага, екстрасенса, бабулі-відуньї, тварини чи рослини – байдуже, у ваших мізках виникають спіни, які зорієнтовані на поле зовнішнього джерела й ці спіни пробуджують у ваших клітинах певні й відповідні біологічні процеси, які приводять або до сцілення, або до захворювання, якщо це негативний лівозакручений вплив.

Чому? Бо зовнішнє правозакручене торсійне поле синхронно накладається на ваше особисте поле й приносить вам енергетичне живлення, а зовнішнє лівозакручене торсійне поле при зустрічі з вашим правостороннім полем призводить до відбору вашої енергії й саме тому ви почуваєте себе знесиленим.

Так і деякі небесні світила можна віднести до Світу, наприклад Сонце, й Антисвіту – Місяць. Сонце світить і світло від нього є життєдайним у всіх 12-ти Вимірах, що присутні у нас на Землі, а от від світла Місяця гарно ростуть тільки дерева на кладовищах. Коли ж ви опиняєтеся в якійсь низинній місцевості, чи ущелені, то ваша енегія відкачується з вас у центр Землі й ви, опинившись в такому місці, дуже швидко відчуєте дискомфорт і бажання швидше звідси кудись подітися – це природний інстинкт самозбереження, тому обирайте собі житло та місця відпочинку з урахуванням цих обставин.

Насправді, як я уже говорив раніше, існує два типи викривлення простору: пряме і зворотнє, бо простір нашого Всесвіту, як і плин часу в ньому, неоднорідний. Якщо дещо спрощено розглянути цю тему, щоб не переобтяжувати вас наукоподібними викладами і теоріями, то пряме, випукле викривлення простору створює Світ, а зворотнє, вігнуте викривлення – Антисвіт, тобто це два дзеркальні відображення й тому на противагу Світлу існує Темрява, Добру протидіє Зло тощо.

Саме тому в місцях, де ландшафт має випуклі форми (гори, пагорби) ми почуваємо фізичне й емоційне піднесення, а в долинах, урвищах та підземеллях відчуваємо пригнічений стан. От чому в місцях, де створено природою чи людською діяльністю багато підземних пустот (печер, шахт, кар’єрів) криміногенна ситуація завжди загрозлива і рівень злочинності суттєво вищий, ніж у інших місцях країни.

Так, дійсно, енергія випромінюється з вершин пагорбів і гір і поглинається в долинах і урвищах, бо ці місця належать, відповідно, до Світу або Антисвіту. Я впевнений, що всі учні нашої школи належать до Світу й тому кожен з вас здатен самостійно обмежити свою взаємодію з Антисвітом до межі розумної достатності, щоб його енергія не позбавляла вас цілісності. 

Замовляйте усі книги з медитаціями через онлайн-форму, а ми надішлемо все поштою за вашою адресою. Також ви можете написати в Службу підтримки з будь-якого питання.

Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо інформація має для вас цінність, а ми продовжимо публікувати корисний матеріал.

                  << Дізнайтесь правду з шостої книги                         Про структуру Душі в восьмій книзі >>

 

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Вся правда про життя і світ з шостої книги "Шлях просвітлення"
Це сьогодні знають майже всі на нашій планеті, а всього ще декілька років тому знала тільки незначна кількість посвячених людей. Сьогодні, потік сакральних знань і латентної інформації буквально...
Про саморозвиток і самопізнання в 1-й книзі Шовкошитного
Хто ми? Звідки? Куди йдемо?  Ці питання турбують кожного нині сущого на Землі, породжуючи все нові й нові питання та сумніви. Ясна річ, що тільки занадто лінивий та обмежений здатен все у своєму...
В бій за життя ідуть одні "старики". Про дух, що тіло рве до бою...
Сьогодні незвична, але дуже актуальна тема і поговоримо ми про Дух, що тіло рве до бою в контексті фільму "В бій ідуть одні старики" та його режисера Леоніда Бикова, лауреата державної премії УРСР ім...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал