Суспільна відповідальність

Ви є тут

Найвища цінність для людства це - здорове суспільство

- це суспільство активних людей, які віддають свій потенціал.

Так вже створена людина, що саме реалізація свого потенціалу (здібностей, спроможностей, даних природою), робить її дійсно щасливою. Значний вплив на самореалізацію мають стосунки в сім’ї.

ПЦ "Соціон" основною метою своєї діяльності вважає гармонізацію соціуму, який нажаль на сьогодні являє собою сукупність людей, які не знають свого соціонічного типу, а тому діють ніби хаотично, наосліп, без правильних соціальних орієнтирів. І ми взяли на себе суспільну відповідальність вирішити ці питання.

Яким же чином прийти до організації здорового суспільства?

Соціум - це сукупність людей, які не знають свого соціонічного типу, а тому діють ніби хаотично, наосліп, без правильних соціальних орієнтирів.

Кампанелла мріяв про місто Сонця, Аушра відкрила соціон – це суспільство, яке врегульоване за природними законами. Соціон - це вже система зв’язків між людьми, що знають свої соціонічні типи - а отже, свої можливості, тому що їм відомі власні сильні якості, орієнтуючись на які, вони знаходять своє місце в суспільстві і взаємоорганізуються за природними закономірностями. Тоді соціон існуватиме як єдиний інтегральний організм, а метою кожного буде внесення своєї частки на користь людства.

В соціоні людина виконуватиме місію, дану від народження.

Соціон – це цілісна одиниця інформаційно-енергетичного обміну, яка саморозвивається. Це сукупність інтелектуальних якостей і гуманних цінностей, духовного життя, культури, науки і матеріальних ресурсів. І завдання не в тому, щоб “розвивати суспільство”, а в тому, щоб пізнати об’єктивні закономірності його функціонування, щоб зробити все можливе для того, щоб не заважати йому самому розвиватися за природними соціальними законами.

Неповний соціон неповноцінний. А несоціонне суспільство – непізнаваний хаос, готовий вибухнути будь-якими, наперед непрогнозованими несподіванками. Як уникнути насилля в суспільстві, в якому люди постійно невдоволені, і, не бажаючи того, дратують інших і сіють агресію лише через те, що постійно стикаються з ворожістю недуалізованих людей, або змушені бути у неквадрованих колективах, відчуваючи безсилля. Це неможливо.

Люди в соціоні об’єднуються в дуальні пари – діади, що дає повноцінну реалізацію потенціалу. Таких діад 8. Близькі за духом люди певних соціонічних типів утворюють одну квадру. В соціоні їх 4. Через утворення міжквадрових зв’язків колективи організовуються у соціон. Соціальний прогрес утворюється шляхом виконання окремих певних завдань групою людей, організованою за принципом квадри і послідовної передачі суспільно важливих завдань від однієї квадри до іншої.

Квадра – це оазис у суспільстві і мінісоціон у соціоні.

В кожній з них - власний образ світу і образ життя. Спільність світовідчуття приводить до безконфліктності, якщо і бувають якісь непорозуміння, вони зрозумілі і скоріше надихають, ніж шокують. Це “неантагоністичні протиріччя”, вони сприяють розвитку.

Здорове суспільство - це суспільство активних людей, які віддають свій потенціал для його розвитку та вдосконалення. Так вже створена людина, що саме реалізація свого потенціалу (здібностей, спроможностей, даних природою), робить її дійсно щасливою. Гармонія в суспільстві почнеться від гармонії діад. Дух, напрям розвитку і благополуччя суспільству надають сім’ї. Позитивним це може бути за умови, що сім’ї будуть дуальними. Ефективність і продуктивність у роботі можлива при квадральній організації колективів. Однак справжнього соціального прогресу одна квадра не дає. Для цього потрібен соціон, який виявляє невичерпні енергетичні й інформаційні можливості.  

Прогрес суспільства прямо пропорційний рівню його соціонності. І діяльність нашого центру спрямована на підвищення рівня соціонності в нашому суспільстві та вихід його на новий рівень розвитку. Це наш вибір і наша суспільна відповідальність.

Свіжі матеріали блогу

19 Кві 2021
Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки
  Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських...
22 Бер 2021
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування...
27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал