Структура Душі - восьма книга Віктора Шовкошитного

Ви є тут

21.04.2015
Тарас Гладкий

Душа одна з трьох складових енергокомплексу людини, що складається з Духу, Душі і Тіла

Структура душі представляє собою енерго-інформаційний згусток, який поділений (достатньо умовно) на чотири сфери: Ран, Контрактів, Благодаті та Скарбницю. Чим же в свою чергу наповнено ці сфери (частини) нашої Душі?

1. Сфера Ран зберігає весь травматичний для нас досвід, який змінював нашу поведінку та долю.

Саме тут - джерело всіх наших проблем, яке виникло ще в ранньому дитинстві чи навіть в одному із попередніх втілень. Цей першопочатковий травматичний досвід міг спотворити не одне наше життя, але й життя багатьох поколінь наших рідних і близьких, що в народі носить назву "родове прокляття", коли жахливий життєвий сценарій повторюється з покоління в покоління.

Тому важливо знайти джерело всіх тих бід і ліквідувати вплив на подальше ваше життя того першопочаткового травматичного досвіду, який по суті є кармою - незавершеною енергією. Коли ж ми через травматичний досвід втрачаємо частину своєї Душі, то ми одночасно втрачаємо ще й внутрішню гармонію та рівновагу і гарантовано проживемо напівсонне та не своє життя.

2. Сфера Контрактів містить всі наші обітниці, які ми колись давали у стані релігійного чи фанатичного ражу.

Проблема в тому, що ці наші запальні обітниці переходять із втілення у втілення і також спотворюють нам життя, інколи заважаючи нам самореалізуватись повною мірою. Часто й густоті обітниці ми давали через страх від отриманого травматичного досвіду, коли ми змушені були вступати до якихось чернецького типу орденів чи структур, щоб позбутися того страху.

Розшифрувавши ці ребуси, ви зможете переписати ті контракти, змінити їх формулювання або й зовсім відмовитися від них. Сьогодні шлях страждань вас уже нічому не навчить - це по-перше, а по-друге, шлях Знання дає вам змогу без руйнації вашої особистості докладати мінімум зусиль для отримання максимальних результатів - цей шлях просто ефективніший і коротший.

3. Сфера Благодаті містить зцілену частину вашої Душі, яка дасть вам можливість далі розвиватися у житті, отримуючи радість та душевний спокій.

Саме ця частина вашої Душі допоможе вам відродити власні життєві сили, відчути смак життя та прожити гідне життя, а не порпатися весь час у почуттях тривоги, депресії, відчуваючи хронічну втому і нудьгу.

Що тут головне? На моє глибоке переконання, це здатність досягати того дивовижного стану, який іменується Божественною благодаттю, бо це справді саме Божественне почуття. Саме завдяки цьому станові ми продовжуємо жити з насолодою, не ганяючись за примарами матеріального світу, а накопичуючи духовні якості, саме тому ми з радістю виконуємо своє Божественне призначення, високо несучи своє Світло й стійко виконуючи свою місію на Землі.

структура душі в книзі шлях просвітлення

Це не залежить ані від вашого віку, ні від соціального статусу, ні від рівня вашої освіти - це глибоко внутрішній стан, який дає молжливість жити на повну. Життя без Божественної благодаті обов'язково перетворюється на звичайну боротьбу за виживання, а це просто існування.

4. Сфера "Скарбниця" містить ваш безцінний духовний досвід.

Люди зовнішньої уваги накопичують протягом життя безліч різноманітних предметів, речей, коштів, техніки тощо, вважаючи, що саме ці матеріальні цінності і є їхнім головним надбанням у житті, але це мало сприяє їх душевному, а особливо - духовному розвитку, бо їх життєвий сценарій не виходить за рамки колеса Сансари, а це просто метушня і біг по колу.

Люди Знання  накопичують у цій сфері своєї Душі безцінний Духовний досвід, який і дає нам змогу еволюційно розвиватися, а це саме те, заради чого ми переживаємо свої безкінечні втілення тут, на Землі. Коли ваша Скарбниця порожня - вам нема чого взяти з собою у майбутнє, бо ваші уроки залишилися незасвоєними.

Ви не можете прихопити з собою за межу ані холодильник, ані квартиру чи віллу, ані свій банківський рахунок, а ні свої знання, титули чи дипломи, бо все це в Духовному світі вам зовсім непотрібне й скористатися цими суто матеріальними надбаннями ви не зможете, а от ваш Духовний досвід, напрацьовані якості вашої Душі, вашу розширену свідомість, вашу Благу карму ви завжди зможете пред'явити на суд Божий, бо це і є ви.

Не забувайте, що найцінніші скарби ніколи не даються нам легко, їх завжди доводиться добувати важкою працею над собою - це і є той знаменитий внутрішній ресурс кожного з нас.

Якщо ви відчули спрагу до книг "Шлях просвітлення", ми зробили можливим онлайн-замовлення книг і оплату карткою. Після оплати ми зв'яжемось з вами, щоб уточнити реквізити. За необхідності, ви завжди можете написати в нашу Службу підтримки.

Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо вам було цікаво. А ми ще раз переконаємось, що потрібно продовжувати публікувати матеріали на подібну тематику.

                   << ПРО СВІТ І АНТИСВІТ В СЬОМІЙ КНИЗІ                         ПРО ДУХОВНИЙ ШЛЯХ В ПЕРШІЙ КНИЗІ >>

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Вся правда про життя і світ з шостої книги "Шлях просвітлення"
Це сьогодні знають майже всі на нашій планеті, а всього ще декілька років тому знала тільки незначна кількість посвячених людей. Сьогодні, потік сакральних знань і латентної інформації буквально...
Про саморозвиток і самопізнання в 1-й книзі Шовкошитного
Хто ми? Звідки? Куди йдемо?  Ці питання турбують кожного нині сущого на Землі, породжуючи все нові й нові питання та сумніви. Ясна річ, що тільки занадто лінивий та обмежений здатен все у своєму...
В бій за життя ідуть одні "старики". Про дух, що тіло рве до бою...
Сьогодні незвична, але дуже актуальна тема і поговоримо ми про Дух, що тіло рве до бою в контексті фільму "В бій ідуть одні старики" та його режисера Леоніда Бикова, лауреата державної премії УРСР ім...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал