Що зробити, щоб чоловік перестав пити

Ви є тут

13.10.2011
Тарас Гладкий

Алкоголізм не фізіологічна проблема, це криза Душі - киза духовного розвитку людини, віри в себе, пошуку сенсу життя і призначення. І цілком ймовірно, що жінка "допомогла" досягти цієї кризи. Скажу так, жінка має всю владу над чоловіком: може зробити все, щоб чоловік став успішним, а може зробити з нього алкоголіка і бомжа.

Можна нашкодити ще більше

Щоб вам простіше було надалі, раджу зараз бути чесною з собою. Це не просто, але дуже важливо. 

"Людина народжується, щоб жити, а не готуватися весь час до життя" (Борис Пастернак, російський поет, прозаїк, перекладач)

Щоб рухатися далі скажіть чесно заради чого ви хочете допомогти чоловікові, який інтерес керує вами. На цьому етапі є тільки два шляхи: допомогти і нашкодити ще більше як собі, так і чоловікові. Щоб допомогти треба на 100% бути чесною і відвертою. Візьміть чистий аркуш паперу чи відкрийте ваш щоденник, розділіть його вертикальною лінією на дві половини і запишіть вверху МНОЮ КЕРУЄ, а нижче в лівій колонці "Духовний інтерес", а в правій "Матеріальний". Якщо ви почали з правої колонки, то краще припинити ваші стосунки, щоб не нашкодити один одному ще більше. Почали з лівої, ваша задача - відродити сімейні стосунки. 

Щоб вам було легше вписувати інтереси в колонки, а результат був максимально точним, дайте спочатку відповіді на такі запитання:

1. Як я хочу прожити наступні 10 років свого життя?

2. Як я збираюся жити сьогодні, щоб збудувати те завтра, відносно якого я взяла на себе ті чи інші зобов'язання?

3. Що я збираюся відстоювати, починаючи з цього моменту? Що важливо для мене зараз і що буде важливо надалі?

4. Як почати діяти сьогодні, щоб змінити до кращого мою подальшу долю?

"Людина не є продуктом обставин; це обставини створюються людьми". (Бенджамін Дізраелі, британський державник і політик)

Отже, якщо хочете необхідним чином спрямувати своє життя, вам треба взяти під контроль свої звичайні дії. Бо ваше життя формує не одна якась дія, а те, як ви дієте постійно.

Давайте вияснимо першопричину

Щоб вирішувати будь-які негативні наслідки, треба повернутися в минуле і згадати усі причини (ці причини виникали на різних етапах життя). Будь-який наслідок має свою унікальну причину або навіть декілька причин. Згадайте ті випробування (їх частіше називають проблемами), які ви не пройшли разом з чоловіком, думаючи що само все якось вирішиться. Ви знаєте, що випробування - це життєві уроки для розширення кругозору кожного і зміцнення сімейних стосунків і ними не раджу нехтувати, бо вони повертаються ще грізнішими. Пам'ятаєте про граблі? 

що робити коли чоловік п'є

Ви можете з честю прийняти граблі (життєві уроки) і отримати новий досвід чи обійти ці граблі і нічому не навчитися. Але попереджаю, якщо ви все ж таки вирішили обійти, то наступного разу буде все набагато складніше. Давайте спочатку згадайте усі ті граблі які ви обходили до одруження і ви будете дуже близькі до відповіді на запитання "що робити якщо чоловік п'є" і навіть "як кинути пити". Відчуваєте? 

Тільки щира Любов врятує вашу сім'ю

Згадайте, чи пив ваш чоловік тоді, коли ви тілько-но познайомилися? Якщо так, то подіяти на нього буде важко, але можливо. А може, він почав пити, вже живучи із вами? Тоді його, мабуть, щось дуже не влаштовує у родині, щось йому болить, чимось невдоволений і страждає, а полегшення у алкоголі шукає.

Подумайте: чи не занадто часто ви критикуєте його, вимагаєте часто наказовим тоном, нехтуєте ним як чоловіком, зневажаєте при дітях чи в колі родичів і друзів? Ви, можете і не помічати цього за собою, це стало вже вашою другою натурою, звичною поведінкою. Але ж насправді ви не така. Ви ніжна і чарівна, добра і любляча, ви – Жінка. І він чекає від вас тепла, любові, співчуття, розуміння, розради, підтримки, допомоги, мотивації, спілкування, поради.

Ви - його Половинка, то будьте такою!

як заставити чоловіка кинути пити
А якщо негаразди травмують і вас, давайте розберемось разом. Які у вас зараз стосунки? Незрозумілі, складні, він вас ображає, не розуміє, кричить, б’є. Вам  від того боляче, неприємно, ви ображаєтесь, плачете, кричите, вимагаєте. Вважаєте, що він - поганий і вам просто не пощастило. В домі - п’яниця, і вже обзиваєте його алкоголіком, проклятим алкоголіком. Схаменіться! Ви ж самі і робите його таким. А тепер клянете і озираєтесь по сторонам: у тої он чоловік такий, а той – ще кращий, а у мене - гіршого не знайти!
 
Ваш чоловік - найкращий, бо він - ваш і саме ви його вибрали, захоплювалися його неповторністю і мужністю, повірили в нього і закохалися до безтями. У ваших силах зробити так, щоб чоловік ваш перестав пити. І особливо тепер, коли ми знаємо, що вами керують духовні інтереси, основою яких є Любов до чоловіка і Віра в нього. 

План такий!

Що робити якщо чоловік п'є?! Вам необхідно знати, який у вас тип стосунків з вашим чоловіком, а для цього вам необхідно визначити свій соціонічний тип (психотип) і тип вашого чоловіка. Знання свого психотипу можна порівняти з комплексним лабораторним дослідженням тіла медичними засобами, щоб визначити стан здоров'я людини. Знаючи соціонічний тип, ви дізнаєтесь про закономірності розвитку ваших стосунків, про ті приємні і неприємні особливості, які заважають вам порозумітися і жити у гармонії. Але досягти тої гармонії можна тільки працюючи над собою. 
Досконале  й  квітуче  здоров’я  є  нормальним  природним  станом  життя... Бог ніколи  не  створював  хвороб  і  страждань:  це  винятково творіння  людей. Хвороби виникають  від  того,  що  люди  порушують  закони,  за  якими вони повинні  жити.  Прийде  час,  коли  головною метою  лікаря  буде зберігати здоров’я  людей,  а  не намагатися  лікувати  їх,  коли  вони  захворіли.  І  ще згодом прийде час, коли кожен буде своїм особистим лікарем. (Р. Грінс) 
Це копітка і тривала душевна праця - робота над собою. Але спершу треба пізнати себе і особливості свого характеру, щоб віднайти потенціал Добра і Любові. Цей потенціал - у самореалізації. Знаючи свій тип, ви знаєте свої сильні сторони і сфери, де можна їх застосувати. Улюблена робота дасть вам наснагу, нову чудову енергію, оптимізм і радість. На крилах радості ви летітимете на роботу, і так само радісно будете ділитися враженнями вдома із чоловіком. Питайте і у нього, як пройшов його день. Якщо напідпитку – робіть вигляд, що не помічаєте цього. Діліться своми почуттями, думками, сумнівами, печалями і радощами.
 
Відкривайте щиро душу, а щире і тепле людське спілкування зріднить вас. І йому стане затишно і приємно з вами, що й оковитої вже не потрібно буде. Між вами потече любов. Вона змінить на краще все, і у вашій родині запанує злагода. Але це - не скоро, до цього ще довгий шлях пізнання себе, свого чоловіка, вгамування своїх стереотипів, негативів і пристрастей, зрощування жіночності, лагідності і душевного тепла.
 
Будьте собою - будьте богинею! Бо це ваше головне призначення, те для чого ви народилися - навчитися бути Жінкою і Берегинею.
 
Отже, давайте не доводити стан своїх стосунків до критичної межі, а берегти їхню неповторну природу. Якщо вами керує палке бажання зберегти сім’ю, покращити мікроклімат, зробити так, щоб вашому чоловікові не хотілося більше до пляшки заглядати, то ви вже знаєте, що потрібно робити. І повірте, що він ще заглядатиме у ваші очі з вдячністю і любов’ю.
 
Визначайте свої соціонічні типи (зв'яжіться з нами), розберіться у закономірностях ваших стосунків, цінуйте сильні сторони один одного, і обережно ставтесь до слабких. Оминайте їх, не критикуйте, а допомагайте один одному у тому, у чому ви слабкі. І не наказуйте, не вимагайте, не очікуйте чогось для себе. Щедро діліться теплом своєї Душі, відкривайте у любові серце і у Вас все вийде. Негаразди відійдуть і чоловік поступово перестане пити.
 
Корисна стаття? Ви зрозуміли, що потрібно лікувати Душу і першим кроком є визначення свого психотипу? Нижче клікайте, щоб поділітися з друзями в соцмережах. Це і буде знаком, що нам потрібно розвивати активніше цю тему. А далі обов'язково читайте про можливості і переваги характеристики психотипу людини.
 

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Що робити щоб чоловік кинув пити
Алкоголізм не фізіологічна проблема, це криза Душі - киза духовного розвитку людини, віри в себе, пошуку сенсу життя і призначення. І цілком ймовірно, що жінка "допомогла" досягти цієї кризи. Скажу...
Соціоніка вкаже шлях до здоров'я - психічного і фізичного
Хочете бути здоровими – пізнавайте себе і людей свого оточення Хвороби відчуває тіло. І ми лікуємо його – наслідки. А причини хвороб – у душі. І якщо в ній негаразди – шукайте, звідки вони прийшли,...
Рекомендації з профілактики захорювань людям різних соціотипів
Прислів’я "У здоровому тілі здоровий дух" давно втратило зміст, адже відомо, що "всі хвороби від нервів", отже, при здоровому дусі здорове тіло. Головне – психічне здоров’я.  Якщо поряд немає дуалів...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал