Революція гідності і нова українська революція світогляду

Ви є тут

29.02.2016
Тарас Гладкий

Революція гідності і війна на Сході - це остання жертва синів і дочок України-Руси для її Прориву!

Доброго здоров'я усім читачам! Сьогодні ми підготували для вас реальні практичні заходи для творчої реалізації і прориву нашої святої України - Серця і Душі нашої Планети. Хтось поцікавиться: чому святої України і чому ми назвали Україну Серцем і Душею нашої Планети?; який зв'язок Революції гідності з новою українською революцією світогляду?

Це є дуже не прості запитання, бо у кожного з нас є свої думки, позиції чи конкретні погляди, вже не кажучи про усіх наших сусідів. Але Бог з вами і з ними теж, ми тільки надіємось для початку на вашу увагу і терпіння, бо даний матеріал революційного характеру з практичними рекомендаціями швидких і якісних змін. Нехай нам Бог помагає!

Ви ж хочете знати, що робити, щоб були реальні зміни? Чи ви думаєте, що наступні вибори принесуть нам зміни? Якщо ви впевнені в цьому, то цей матеріал не для вас. Займіться краще створенням нової партії під вибори чи проявіть себе, щоб включили до прохідного списку.

Ми дожились до того, що ілюзія стала реальністю і ми її сприймаємо вже без жодних запитань. Все, що навколо відбувається здається нам закономірністю. І мабуть один з найбільших недоліків життя в ілюзії, що хтось прийде, махне чарівною палочкою, все вмить зміниться і усі людські мрії здійсняться - вирішаться проблеми бідності, голоду, браку води, конфліктів (державних, партійних, колективних, сімейних), розвитку стосунків, творчої реалізації і т.д.

Але чи про це насправді ми усі мріємо? Чи справді нас болить доля іншої людини? Ні. Бо людське его нічого окрім себе не хоче бачити. В результаті, завдяки ЕГО-свідомості, весь світ крутититься навколо людського тіла, матеріальних і інших бажань цього тіла - нагодувати його, вдягнути, заробити грошей для цих цілей, декому вдається повезти своє тіло у відпустку, повозити його на дорогому автомобілі, прикрасити всякими цяцьками з дорогоціннх металів і камінців, навіть повозити на власній яхті тощо.

І в своїх бажаннях люди вже докотилися до реального садомазо. Заради цього живуть і найсвятіше з усього, що є в їхньому житті - це їхнє розмноження, тобто народження і "виховання" собі подібних. Чому найсвятіше? Бо декому з тих нещасних мазохістів, тільки діти домомагають зрозуміти і усвідомити суть такого жахливого матеріального існування і порушення балансу життя, коли хтось один шикує, а мільйони інших в реальній біді. 

Хоч ми і живемо на одній планеті, в межах материкових і умовних державних кордонів, але навколишній світ і себе в ньому сприймаємо по-різному. А значить в нас різне світосприйняття, розуміння світу і призначення. Це природньо.

Навіть Сонце в різних куточках Землі світить по-різному.

революція гідності і нова українська революція

Незважаючи на такі відмінності умов проживання і сприйняття світу, нас об'єднує в першу чергу наша Планета, яку можна порівняти з багатоповерховим гуртожитком чи круїзним лайнером, як вам більше подобається, суть від цього не міняється. Поки що не будемо говорити про Творця, який побудував цей гуртожиток, бо є люди, які не вірять в нього.Та хочемо зауважити саме для них, що "Творець" від слова "творити", а творчі можливості мабуть єдине, що відрізняє людину від мавпи.

Людина - не просто творець власного життя, її творчі можливості служать всьому людству і всесвіту. Уявляєте яка відповідальність! І на нашу думку, ці можливості людини обмежені особистими здібностями і межами її свідомої частини життя. Але це означає тільки те, що людина ці межі може розширювати накопиченням знань і власного досвіду, саморозвитком і самопізнанням. Отже, творча реалізація насправді на пряму пов'язана з розвитком людської свідомості. 

Творча людина вільно розпоряджається своєю долею, а головне здатна втілювати у життя різні свої здібності і таланти на свій власний розсуд. Такій людині байдуже, що про неї скажуть і як її оцінять. Усі люди Творці без вийнятку і кожному з нас від природи даний якийсь талант. А розвиваючи цей талант і практикуючись щодня, людина створює щось з задоволенням, а головне без надриву і мук.

Творцями можуть бути люди будь-яких професій, не тільки музиканти, дизайнери, письменники чи художники як це прийнято вважати. Кожен з нас - творець власного життя. І найголовніша місія людини - це постаратися створити своє життя як найпрекрасніший твір мистецтва. Бо найважливіший дар і найбільше щастя - це жити (дивіться відео про Величність Життя).

Творчість - це ознака святості. Україна - країна Творців і ця генетична якість в українців від Предків, яка закодована в Триглаві-Трисутті. Ось чому Свята Україна-Русь.

Україна - країна Творців

Будь-які кризи в Україні і світі (і політичні, і економічні) закономірні і будуть повторюватися ще частіше, поки ми ігноруватимемо закони людської психіки і стосунків між людьми, що відкриті в соціоніці та психології.

Революція гідності в Україні виникла на бажанні українців жити по-новому. А що означає жити по-новому для тих, хто це обіцяв, - якщо їм насправді це невідомо?!

Боротися з корупцією марно, поки головними цінностями будуть гроші і влада. Люстрація безглузда в старій прогнилій системі. Адже якщо на місце того, хто «проштрафився» прийде інша людина, вона поступово стане підкорятися правилам системи, яка «зіпсує» і її.

Зсередини систему змінити неможливо: кожен, боячись втратити в ній місце, відчайдушно чинитиме опір. Приклади тому - неприйняття нових Проектів Міністерством Освіти, відмова у сприянні проведення соціонічного типування Управлінням освіти України. Мабуть, службовцям невигідні зміни, бо раптом підмінять і їх. На державному рівні не зацікавлені в розвитку творчих можливостей українців, бо творцями не можливо маніпулювати.

Та й сама система - будь-яка, як правило, законсервована, адже будь-які інновації і творча реалізація загрожують непередбачуваними змінами. От і виходить, що замість безкровного природного еволюційного процесу система довго тримається за старе, і коли вже «верхи не можуть», відбуваються революційні вибухи з їх нелюдськими наслідками...

Нова українська революція - це революція світогляду і творчих можливостей. Починаймо з себе!

нова українська революція творчих можливостей

І просто до глибини душі прикро, що ще в 80-х роках минулого сторіччя Аушра Ауґустінавічютє відкрила соціоніку, показала закономірності психіки і запропонувала нову, соціонну організацію суспільства, а віз і нині там де був.

Вона мріяла створити Інститут соціоніки на п'ять поверхів, але замість цього маємо «багатоповерхове» горизонтальне розгалуження різних соціонічних шкіл і напрямів, які замість розвитку соціоніки дискредитують її. Як може одна і та ж наука називатися то «гуманітарною соціонікою», то «системною», то ще Бог зна якою - Інтернет вам видасть всі варіанти. Це не смішно, а гірко чути визнання людей, що у ВНЗ давали соціоніку, навчаючи типувати кішок, собак, міста і вокзали...

Це "розгалуження" торкнулося і нашого центру Соціон. Дивно, але навіть при тому, що ми говоримо про роботу за класичною соціонікою Аушри Аугустінавічютє, нам теж привласнювали ярлики: то "образна соціоніка", то "візуальна". Так-так! Андрій Безруков, приїхавши з Москви спеціально на семінар "Хто твоя половинка, як її знайти і зберегти", натхнений, вигукнув: «Я зрозумів! У вас - візуальна соціоніка!», що викликало посмішку подиву: адже йшлося всього лише про візуальний метод визначення типу.

Виходить, що самі послідовники Аушри мимоволі гальмують природний хід еволюційного процесу, і замість практичного впровадження її відкриттів хизуються власними вигадками, що і науку дискредитує, і не дозволяє використовувати її можливості для розвитку суспільства, для створення нової системи, що працює за природними закономірностям, а значить, злагоджено, ефективно, на користь кожному її члену, де кожен перестане бути «гвинтиком», а стане живим творцем - людиною на своєму місці. Таке враження, що є джерело фінансування дискредитації соціоніки.

І раз уже нинішня система «глуха і сліпа», потрібно запускати альтернативні організації і співпрацювати з існуючими, що займаються чи то бізнесом, чи то громадською діяльністю, для їх реформування і організації за соціонічними принципами ефективних взаємодій. Вони, розростаючись і ефективно функціонуючи, подадуть приклад, будуть першими ластівками, на які звернуть увагу українці, і народ на 100% піде за новими людьми: прогресивними, діловими, чесними, гармонійними, що застосовують закони соціоніки.

Але зараз з усіх сторін тільки сильний опір і окремих людей, і системи вцілому до соціонічних революційних інструментів.

Не хочете допомогати з реалізацією, то хоч не заважайте! Бо несучи соціоніку в маси, ми помітили, що зацікавленість наукою виникає приблизно в 20% людей, решта недовірливо, а то й знущаючись заперечують власну природу, відкидаючи існування вродженого характеру навіть тоді, коли наші фахівці точно розповідають про особливості їх характеру без єдиного запитання чи тесту. Схвально кивають, з усім погоджуються, а потім спростовують соціоніку і досі продовжують називати її лженаукою.

А якщо ці 20% зацікавлених почнуть практично впроваджувати соціонічні закони в своїх сім'ях, колективах, підприємствах, громадських організаціях тощо, то буквально за 1-2 роки Україна перетвориться на країну з якою рахуватиметься весь світ. Бо перетвореннями керуватимуть повноцінні індивідуальності - здорові, професійні, талановиті, патріотичні, національно свідомі українці. Друзі, максимум 2 роки плідної роботи з людьми.

Тепер згадаємо про випадок з одним із науковців. Отримавши інформацію про характер людини ЕІІ - етико-інтуїтивний інтроверт (до речі інтегральний тип українськоїнської нації - Миротворець), він схвально з усім погоджується. А потім проривається його ЕГО і заявляє, що "соціоніка - "лженаука". Після аргументу: "А генетика та кібернетика світ перевернули!", він мовчки відійшов убік. Люди добрі, цей чоловік має науковий ступінь!

Мабуть, наукоподобство в нашому суспільстві так туманить голови, що очевидне здається ученим неймовірним чудом. А як відомо наукоці в чудеса не вірять, хоча й цей з усім погоджувався, а значить знайшло відгук у серці. І таке ставлення навіть в той час, коли багато психологів кажуть, що соціоніка - це круто і користуються нею у своїй щоденній роботі з людьми. Нарешті соціоніка і психологія разом служать людям як одне ціле. Ось і виходить, що «Риба гниє з голови», і починати доносити соціоніку потрібно саме в офіційні наукові сфери.

соціоніку можна зрозуміти тільки серцем

Інший живий приклад - спілкування з Лесею Оробець, кандидатом на посаду мера Києва, яка виступала перед населенням. При слові "соціоніка" її обличчя перекосила багатозначуща гримаса, а іронія у відповіді перемішувалася з роздратуванням і гнівом:

Леся: А який мій тип?

Я: Логіко-сенсорний екстраверт.

Леся: Що-що? Скажіть по-нормальному.

Довелося додати:

Я: Штірліц (це псевдонім даний типу для зручності).

Леся: Так це один з 4-х типів, приклеєних мені в Могилянці, коли там навчалася.

Зраділа, що є надія на довіру - адже хтось-таки правильно "вгадав" її тип, і цей збіг - перша ниточка до діалогу, але, на жаль, радість була передчасною. Адже і книгу мою отримала із закладинкою на характеристику її типу, щоб вона відчула, що це - про неї, і лист з пропозиціями вручила, попросивши зв'язатися зі мною - все марно. Ніхто з інших політиків теж не відреагував на мої пропозиції щодо доцільної ефективної організації і управління робочих груп, де кожному допомогти знайти своє місце і комфортний колектив.

Політиків зрозуміти можна, бо соціоніка для них - ворог: а раптом тоді їх кудись перемістять і вони просто втратять тепленьке місце, якщо виявиться, що не на своєму місці, бо не для того народилися: тобто працюють на слабких якостях свого характеру. Думаєте такі захочуть суспільство оздоровлювати? По-новому жити? Ні, їм вигідно жити якраз по-старому, зберігаючи систему, що розвалюється на очах. Адже без неї не буде і їх. Ми з цим миритися не будемо.

А тепер згадаємо педагогів - цвіт нації і люди, що несуть прогрес в суспільство. Система, з її бюрократією сім шкур з них знімає непотрібними паперами, працю належним чином не оцінює. Я через цю систему відмовилася продовжувати вести гурток соціоніки, бо будинок дитячої творчості був не для дітей, а для системи за рахунок дітей: папери, засідання, виставки: одна показуха радянська... І педагогам, засипаними наказами та забіганим у повсякденній метушні, не до нововведень, якими б корисними вони не були.

Країна продовжує жити за радянськими звичками, де чиновники відправляють проекти на полиці. Наприклад, проект «Впровадження соціоніки в школи України» зайняв друге місце в конкурсі соціальних проектів, а впроваджувати його відмовилися, запропонувавши: «Прийдіть до школи і працюйте самостійно». Не в одну школу приходила, пропонуючи соціонічну роботу для індивідуального підходу та профорієнтації, розповідала про характер керівництва школи і навіть жваво цікавилися, просили протипувати і проконсультувати своїх знайомих і родичів, але соціонічну роботу з учнями так і не починали.

Мало того, у травні 2015 року я навчила 11 директорів і заступників директорів шкіл та дошкільних закладів основам соціоніки і методу візуального типування, суті Моделі-А і характерним особливостям типів з рекомендаціями грамотного педагогічного підходу до учнів, цінностям квадр і місії кожного типу в соціоні, в надії, що хтось із них, зрозумівши глибше соціоніку і переконавшись у практичності, користі і навіть необхідності цих знань у житті, підхопить мою пропозицію по типуванню школярів та створенню експериментального класу, але тільки одна людина відгукнулася, запропонувавши провести соціонічну роботу в своїй школі. Читайте рубрику "Соціоніка і педагогіка".

Прийшов вересень, і, мабуть, щось завадило перейти до справи. Чи не система?! Адже стільки різних директив потрібно виконувати, багато з яких лише створюють видимість прогресу, на ділі ж лише віднімають сили і час. Стагнація суспільства відбивається і в стагнації системи освіти, а від того, якими вийдуть зі шкіл майбутні покоління, залежить майбутнє і країни, і всієї планети.

Застосування соціоніки та налагодження життя згідно з її законами призведе до природного оздоровлення суспільства, і процес цей зможуть почати світоглядно нові люди, створивши нову, альтернативну нинішній, систему управління та освіти.

Люди зрілі, але наглухо зазомбовані суспільними стереотипами і живуть по накатаній, як прийнято. Вони звикли страждати і, хто скаржиться, а хто постійно бурчить, а рівень незадоволення зростає з такою силою, що внутрішня агресія приводить до суїциду, вибухає війнами і терактами.

потрібна нова українська революція свтогляду

У 2001 році нам пощастило типувати першокласників у школі №304 міста Києва. Результати - отримані характеристики профорієнтації, консультації вчителям і батькам, сподобалися. Але експериментальний клас за принципом квадри створити не погодилися: завуч зібрала для себе клас вундеркіндів: натасканих перед школою дітей. По-старому легше жити! Але чи краще?

Зацікавилися соціонікою і в Центрі обдарованої дитини Оболонського району. Організували навчання директорів, і як мені зізналася одна з учениць - цьому послужила небезпека закриття цього центру. І тому схопилися за прогресивні знання, як за соломинку, щоб утриматися на плаву, але від експерименту по створенню класу за принципом квадри відмовилися. Не результати потрібні, а знову - видимість, бо знання ніхто і не збирався застосовувати.

Пощастило мені мати досвід підбору кадрів відповідно соціонічному типу та виду діяльності, причому відбирала персонал ще на етапі розгляду резюме, а при співбесіді вибиралися найкращі кандидати виходячи з рівня професіоналізму.

Зібрали новий склад літературного відділу: всі типи першої квадри. І серед перекошених страхом напружених обличчь, працівники літературного відділу виділялися щасливими посмішками, впевненістю, внутрішньою гідністю. Вони радісно говорили, що такої насолоди, злагодженості, творчого підйому не відчували раніше. Справи закрутилися: їм не встигали надсилати статті на обробку: замість звичайної колишньої запарки вони вже просили нові статті.

На радіо потрібні були звукорежисери. Відомо, що найкраще впораються тут ЛІІ - логіко-інтуїтивні інтроверти. Вдалим керівником виявилася ЕСЕ - етико-сенсорний екстраверт: все виходило легко, азартно, швидко, незважаючи на те, що новий керівник ніколи раніше на радіо не працювала. Але ось робота налагодилася, і ЕСЕ повернулася знову до свого колишнього - літературного відділу. І я вже пішла на власні хліба. Що дізнаюся: новим керівником стала ЛСІ - логіко-сенсорний інтроверт, перетворивши затишну радіорубку в мінтовку (за словами працюючих там). І почала скаржитися, як їй важко, носитися з блокнотом, записуючи все підряд, вимагала щоденної звітності двічі на день, створивши напругу і уявних «ворогів» - ну зовсім по-сталінськи. А як же інакше - теорія підтверджується: ЛСІ на керівних посадах створюють терор. І самі страждають, і іншим жити не дають.

Прикро мені стало за керівника концерну ІЛЕ - інтуївно-логічний екстраверт. Він, знаючи соціоніку, і запросив мене допомогти налагодити своє дітище, розуміючи, що кадри вирішують все, але втомився, можливо, від їх плинності. Мої консультації та підказки оцінював з щирою вдячністю. Але іноді порозуміння пробуксовувало: я пропонувала створювати природно ефективні групи по квадрам і квазіквадрам, керівник же просив підбирати людей так, щоб вони один одного «шпиняли», підганяли і конкурували між собою: жорсткий капіталізм пустив коріння і тут, але ж приводить він не тільки до надприбутків, а й до перевиробництва, плинності кадрів, хвороб, до речі, і самого керівника. Чи довго зможе людина надриватися? ..

Хоча ІЛЕ зрозуміти можна: він прагнув до такого стану речей виходячи з власного досвіду: живучи з конфліктером ЕСІ - етико-сенсорним інтровертом, він, будучи поетом, досяг завидного становища в бізнесі («Дружина весь час говорить: продай, продай!»). Та мені на власному досвіді відомо, як конфліктні стосунки призводять до наддосягнень, але психіка працює на знос, і бачили б ви реакції того керівника: він створював сильне нервування співробітників своїми обходами відділів...

Думаю, якби керівник жив у дуальності, то і сам був би врівноваженим, щасливим і здоровим, і бізнес його був би людяним. А, щоб якось співіснувати, причому тісно, ​​з ЕСІ, його психіка «допомогла» йому перекочувати на блок СУПЕР ЕГО: кожен бачив вже не мрійливого поета-віртуоза, а псевдо-СЕЕ (сенсорно-етичного екстраверта) - суцільне хизування шиком, дорогим одягом, «крутизною», примітивні правила, які пози потрібно приймати, а розмови - на жаль - зводилися до сексу і різним небезпекам конкуренції: йому ввижалися одні вороги. Зате в такому разі стосунки з дружиною могли здаватися не так конфліктними, як псевдо-дзеркальними (дивіться рубрику про стосутнки між людьми).

І ось радіо - куди він вклав душу, зробивши прекрасний дизайн приміщень з сучасною апаратурою, знову розвалилося зсередини тільки через одну людину, яку неграмотно ввели туди.

Тому потрібно змінювати свідомість людей, щоб цінності були природними: залежно від соціотипу, і щоб мотивація до діяльності - теж в залежності від типу. І пропагувати дуальність - життєву необхідність, щоб не було у людей хворобливих перекосів психіки, а разом з ними - зайвих проблем і хвороб.

І якщо процес піде природним шляхом, наші колективи будуть організовані за природними законами, суспільство оздоровиться поступово само собою, і ми почнемо жити по-новому, по соціонічному. І тоді не людський капіталізм, від якого вже всі втомилися, зміниться людяним соціонізмом. Наше завдання - завести процес, як маховик, який потім буде за інерцією обертатися сам.

І якщо вже з'явився заклик «Жити по-новому», необхідно діяти більш рішуче: від теорії до практики. Це місія України, а за нами підхопить увесь світ. Реалізація даної місії створить усі умови для творчої реалізації українців і Прориву України по всіх "фронтах".

місія україни і нова українська революція

Тому ми пропонуємо організувати всі бізнесові, політичні і громадські оргструктури за природними закономірностями, відкритими в соціоніці і підтвердженими практикою. Там, де житимуть за законами природи, не виникатиме глобальних соціальних проблем. Завдання полягає у створенні умов для повної реалізації особистості, щоб кожен був на своєму місці і в своєму оточенні, виконуючи ті завдання, до яких має вроджені схильності, реалізуючи сильні сторони своєї особистості. Наші Предки вже тисячу років тому використовували ці закони для організації і реалізації здорового суспільства.

Бачити ці сильні сторони навіть по фото можна навчитися за 20 годин курсу візуального типування. А розкрити ці сильні сторони потрібно ще в дитинстві, до вступу до школи. Адже тип видно вже в трирічному віці, а мені доводилося бачити чітко характерні риси обличчя 8-мимісячного немовля.

Тішить те, що вже приймають до уваги потенціал людини і вважають його головним у розвитку суспільства. Тому й створено напрямок на виявлення обдарованих дітей та розробляються методи сприяння розвитку їх талантів. Але це не охоплює проблему в цілому. Адже не всі таланти можна побачити в дитинстві: в основному видно тільки таланти у мистецтві: один добре малює, інший - танцює і співає, і ніяк не видно серед дітей ні майбутнього керівника, ні управлінця, прогнозиста або менеджера, ні будь-якого аса в різних інших спеціальностях.

А ось якщо визначати соціонічні типи дітей, можна знати не тільки вроджений характер дитини, її сильні і слабкі сторони, а й відповідність її сильних сторін певним видам діяльності, що допоможе в предметній орієнтації, виборі гуртків та здійсненню індивідуального підходу.

І визначати типи краще ще в дошкільних установах, щоб батьки якомога раніше знали особливості своїх дітей і грамотно направляли їх по життю, не травмуючи їх раниму психіку. Адже відомо в психології, що дитячі травми впливають на все життя, ускладнюючи і характер, і долю.

Тому, щоб стати всім нам щасливішими і вільнішими, а суспільство удосконалювати, щоб ставало воно поступово здоровим і гармонійним, треба починати з дітей, проводячи просвітницьку роботу з батьками, яким ми рекомендуємо придбати книги нашого магістра соціоніки Тетяни Педан. Вартість друкованих книг 250 гривень, електронних 100 гривень. Звертайтесь в службу підтримки або за нашими контактами.

Давайте працювати заради цих хлопців, які мріяли, вірили і віддали життя за Святу Україну!

революція гідності і небесна сотня

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДІЛИТИСЯ ЦИМ МАТЕРІАЛОМ З ДРУЗЯМИ НА СВОЇХ СТОРІНКАХ!

Підготували матеріал Тетяна Педан і Тарас Гладкий

Шануймося дорогенькі, бо ми того варті!

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Соціоніка і політика
  Для розвитку суспільства політикам варто враховувати об’єктивні закони суспільних процесів, в тому числі і соціонічні. Адже саме можливості людей і закони їхніх стосунків впливають на результат...
Мир оглох от бесполезных слов
  Здається, що саме цей вислів якнайкраще відображує стан і настрої сьогоднішньої політичної  України. І це не може не хвилювати, бентежити простого українця, адже ми всі втомились вірити, слухаючи...
Ти найкращий! Не втрачай себе! Вибір за тобою!
  Чомусь інколи людям здається, що десь краще…у сусіда корова краща, землі родючіші, сад квітучіший… Ммм прикро. Та не до оцінюємо ми себе, вельмишановні пані та панове!   Варто лише приглянутися,...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал