Ти найкращий! Не втрачай себе! Вибір за тобою!

Ви є тут

13.10.2011
Тарас Гладкий

 

Чомусь інколи людям здається, що десь краще…у сусіда корова краща, землі родючіші, сад квітучіший…

Ммм прикро. Та не до оцінюємо ми себе, вельмишановні пані та панове!
 
Варто лише приглянутися, озирнутися навкруги, об’єктивно оцінинити та зрозуміти: ти-найкращий! Землі твої найкращі! Середовище - це все твоє рідне, близьке, потребуюче тебе, любляче тебе і чекає на твою допомогу! Не відкидай свій край, своє оточення, попри всі негаразди та зовнішні атаки!
Ми залишаємося синами й доньками своєї Батьківщини, коріння походить з глибоких давен, слід зоставляймо свій саме тут-на землях рідної держави. Воно наповнює нас життям, енергією на великі звершення. Якщо колись здасться, що ти не потрібен на ланах своєї землі, зневірення застане, але це не так! Ти-потрібен! Ми готові про це гордо заявляти, всіма можливими та не можливими способами доводити! Разом ми сильна нація, ця віра і сила-надихає створювати кращі умови життя, на противагу зовнішнім суперечкам. 
 
Існує думка, що відлучившись від свого коріння, переїхавши на постійне місце проживання, чи на заробітки, в іншу країну - людина стає щасливішою, начебто там життя гідне, оточення краще, достойне соціальне забезпечення, умови праці… Мрій, думок, фантазій може бути безліч. 
 
Але це інша країна!..Чужа… Якими б ми не були ефективними та продуктивними для економіки іншої країни. Ми все рівно, виступаємо гвинтиком, механізмом в чужій системі. Ми можемо облагороджувати чуже, в той час, як наша рідна земля з народом - занепадають, зубожіють, просять допомоги. А ми і маємо любов у серці, патріотизм, вірність, все рівно вирішуємо виїжджати і працювати на користь  закордонного суспільства, а не власного. В той час коли ти, твої руки, твій інтелект, твоя душа так потрібні тут, нам, твоїм близьким і рідним, твоїм батькам, твоєму народові, твоїй державі, твоїй Україні! 
 
Ми всі не даремно народжуємося, саме там і саме тоді, де ми зараз є! Згадаймо і про це. Всі ми маємо свою унікальну місію на цій землі! Так, саме так! Ніхто не виключення! Якщо Господу Богу, було за потрібне тебе створити саме тут і саме зараз - то це не забаганка і не помилка, мабуть точно. Це все не просто так, а з великим глибоким сенсом. 
 
Тому не відлучаймося від своїх витоків. Адже інколи не звертаючи уваги на це, ми самі того не усвідомлюємо, як починаємо марніти, пригнічуватися, сили свої втрачаємо, використовуємо їх дарма, розпиляємо, а користі, як такої, не відчуваємо, від того і сумно. Хоч можливо гроші маємо, а щастя?
 
Всі ми люди, перед Богом - всі рівні. Хтось кращий в одному, хтось в іншому. Кожна країна славиться чимось своїм, суто якоюсь своєю рисою. Вибір безперечно за вами любі українці, на яку країну працювати і яку країну збагачувати. Але повернімося до початого і задаймося знову питанням: можливо не з проста ми були народженні саме тут і саме зараз! Висновки робити, авжеж,  кожному свої.
 
В той час коли нашої соборності так потребує Україна, деякі з нас вирішують, що країна їх не гідна, не дає виходу та ресурсів для забезпечення належного рівня життя, не втілює мрії та бажання, розбиває ілюзії і т.д. та від’їжджають за кордон. Не вірте, ніколи не вірте, не слухайте коли вам нав’язують, що ви нічого тут не досягнете, не реалізуєтеся, не впровадите всі свої амбітні цілі. Не зважайте на ці ганебні заклики! Це просто перешкоди, які ми повинні оминути та вийти переможцями! А тільки віра та об’єднана сила однодумців, оптимістів дають змогу реалізувати ваші побажання.
 
Працюючи тяжкою працею, сумуючи за своїми рідними, близькими, враховуйте також і інакший менталітет, інша країна - інші традиції, цінності, розуміння, історія, коріння. Ми можемо і маємо бути в дружніх міжнародних зв’язках з країнами світу: обмінюватися досвідом, економічно взаємодопомогами, бути корисними, співпрацювати у різних сферах, контактах, будь то соціальних аспектах, економічних спрямувань, ділових стосунків тощо.
 
Не забуваючи про те, що ми не нижчі, не гірші. Ми молоді, амбітні, сильні, цілеспрямовані, розумні, духовно морально та інтелектуально збагачені українці! Ми живемо у країні, з унікальною природою, найгарнішими людьми, щирою душевною красою, доброзичливою гостинністю, мова наша співуча й гармонійна, займає лідуючі позиції серед наймелодійніших, та найпрекрасніших мов світу. Держава з величезною спадщиною, з історичною цінністю. Наші предки так довго й тяжко, з останніх сил, з вірою у серці і бажанням йшли до незалежної, не загарбної і процвітаючої країни, щоб нащадки їхні раділи існуючи в своєму середовищі: комфортному, приємному, де всі свої і все своє, таке близьке, справжнє, рідне… і були вірними і вдячними за їхні подвиги… не змарнуймо, а виправдаймо  сподівання та надії тих, хто несамовито йшов до перемоги аби ми з вами жили в мирі та злагоді на законних землях, в рідній державі!
 
Тож не зраджуймо покоління титанів, що спромоглися, змогли, вистояли, здобули перемогу задля світлого майбутнього своїх дітей та онуків! Давайте жити та творити саме тут - на найчарівніших, найдивовижніших ланах та просторах країни. Ні для кого не секрет, що Україна – це розумна нація, кмітлива та винахідлива! Славиться видатними постатями і пишається своїм безумовно талановитим народом!
 
Якщо ми маємо впевненість і прагнення до кращого життя – то саме ми і можемо його таким створити! Хто ж, як не ми! Не опускаймо руки!
 
Часто від співгромадян можна почути:
 
- « Мене тут не цінують, ось закордоном… » Авжеж це добре, що не всі люди зневірилися і покладаються на когось ще. Але чи не здається нам, що думаючи таким чином - ми самі того не усвідомлюємо, як потрапляємо в полон ілюзій: краще десь, краще у когось… «Добре там, де нас нема J»
 
Ні! Краще тут і краще зараз! Якщо відкладати і жити лише тією думкою, що ось виїду, буду жити, працювати десь закордоном, а потім буде мені щастя… то в кінці кінців більшість населення рано чи пізно, все ж таки приходить до висновку, що не буде так ніколи. На жаль… реалії життя. Воно одне і прожити його все ж таки краще не відкладаючи на потім чи на чужі простори…
 
Можливо ви маєте досвід перебування за кордоном, а для цього багатьом потрібно було прикласти величезних зусиль, адже закордонні служби дуже чітко слідкують за приїжджими та тими, хто хоче залишитися на постійне місце перебування витрачаючи шалені зусилля, кошти, дістаючи сотні довідок, купуючи навіть нерухомість в іншій країні - і не факт ,ой не факт, що міська влада взагалі вам дозволить перебувати там і свої кошти також ввозити, можуть і розслідування почати. В цілому – це до того, що не все так гладко, як може здаватися на перший погляд.
 
Враховуючи чи не враховуючи це, деякі з нас все рівно порівнюють рівень життя чи інші показники, роблячи висновок: що десь там нас і поважають більше і надаватимуть соціальні гарантії кращі і взагалі жити десь – в радість, а тут – в смуток. Але шановний українець найдостойніший з найдостойніших! Пам’ятаймо і про те, що кожна країна любить і цінує саме свій народ! То чому ж ми інколи захоплюємося всім що далеко, не бачачи очевидного, на скільки прекрасне – те що зовсім близько, поряд, те що наше і з нами.
 
Та і знову ж таки, ми можемо змінювати пейзажі та декорації свого життя, у вигляді інших країн, та світ один, потреби у кожного майже одні і ті ж, проблеми, за великих рахунком, також не дуже відрізняються, живеш ти на Батьківщини чи змінюєш місце перебування. А радість ділити з тими хто поруч, хто завжди з тобою, любить тебе, приголубить і за будь-яких умов пробачить і прийме,– це твоя Україна, а разом з нею твій народ, твоя родина, твоя країна, твої близькі і рідні, хіба не це є справжнє щастя?!
 
Створи свою країну власноруч, зроби її ще кращою. Якщо щось тебе пригнічує, спробуй змінити на краще! Це все в наших руках! Хто ж, як не ми?!
 
Не падаймо духом, не будьмо осторонь, коли щось не так. Це лише шлях, і не завжди він легкий, прямий, а інколи буває ще й тернистим. В тому і є наша сила українці! За будь-яких негараздів ми зможемо, ми вистоїмо, ми не рушійні. А разом ми, ще й більша, дивовижна, створююча, нездолана сила!
 
З вірою в серці і любов’ю в душі, з гордістю та шаною за найкращу країну в світі, з повагою Ірина Тишко.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Ти найкращий! Не втрачай себе! Вибір за тобою!
  Чомусь інколи людям здається, що десь краще…у сусіда корова краща, землі родючіші, сад квітучіший… Ммм прикро. Та не до оцінюємо ми себе, вельмишановні пані та панове!   Варто лише приглянутися,...
Етносоціоніка
  Часто чуємо терміни: “національний менталітет”, “національний характер” або “душа народу”. За ними криється розуміння народу як єдиного інтегрального живого організму, наділеного етнічною...
Революція гідності і нова українська революція світогляду
Революція гідності і війна на Сході - це остання жертва синів і дочок України-Руси для її Прориву! Доброго здоров'я усім читачам! Сьогодні ми підготували для вас реальні практичні заходи для творчої...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал