Політика

Ви є тут

Для розвитку суспільства політикам варто враховувати об’єктивні закони суспільних процесів, 

в тому числі і соціонічні. Адже саме можливості людей і закони їхніх стосунків впливають на результат усіх взаємодій. Політика виникла разом з виникненням держав, а держава – на основі влади групи людей над всіма іншими. Але при обговоренні і прийнятті рішень ще у Древньому Римі помічено було парадокс колегіальності:

“Кожен сенатор – порядна людина, а разом сенат – злюча бестія.”

Адже, збираючись разом, кожен з групи різко змінюється і з’являються нові якості залежно від взаємного впливу. Для правильної природної реалізації людини необхідно враховувати такий вплив. Це можливо, використовуючи закони соціоніки. Керівництво і лідерство необхідно віддати тільки екстравертам, а колегіальні групи утворювати згідно законів міжособових взаємодій, а саме по квадрам. Розподіляти обов’язки потрібно, враховуючи вроджені здібності людини відповідно її соціонічного типу.

Та досі ще знання характеру людей, їх здібностей і потенціал ігнорується. У політиці іде змагання вольових і пробивних якостей, іде змагання «Хто кого». Але можна про якості не просто здогадуватися по результатах вчинків, а передбачити наперед дії, знаючи особливості психіки відповідно соціонічного типу.

Політологи та політичні оглядачі пропонують свої припущення подальшого розгортання подій і дій тих чи інших політиків, і такі припущення роблять, аналізуючи події зі сторони власного бачення і сприйняття, або на основі соціологічного опитування. Але ж діють у ситуаціях, які створюють певне становище, зовсім інші люди, за іншим соціонічним типом, а тому по-іншому сприймають і реагують на ті самі події. Тому передбачення не здійснюються і думки різних політичних оглядачів не співпадають між собою. Такі гіпотези, передбачення можуть заповнювати шпальта газет, але не несуть в собі ні достовірності, ні користі.

Можна охарактеризувати політику як вміння управляти, здійснювати владу, й спрямовувати на певний шлях, вчити, як треба діяти. Так, політика повинна мати важелі управління і ставити перед собою сукупність цілей і завдань для боротьби за певні інтереси.

Тут поняття політики може роздвоїтися: перша позиція, коли такі інтереси можуть звужуватися, зводитися до переслідування інтересів особисто-класових, чи як наразі їх можна називати особисто-клановими чи олігархічними. Інша позиція, коли все ж таки здоровий глузд політиків візьме гору і політичний олімп зійде саме до тієї діяльності, яка й окреслює лінію поведінки політиків у їх мистецтві управляти державою. Тобто визначати завдання внутрішньої діяльності держави і представляти її інтереси в міжнародних відносинах. Це якраз той шлях, що утримає спільність народу України. Перший шлях веде в нікуди, в повну залежність держави від капіталу, як правило, хабарного й злодійського, невеликої кількості людей, які й “правитимуть бал”.

Але що означає поняття “держава”? По суті своїй держава - це апарат політичної влади в суспільстві. Апарат – це сукупність установ, що обслуговують певну галузь управління, господарства, і сукупність працівників цих установ.

До чого ж прагне політична влада і що ж таке влада?

Саме на це запитання і багато інших, ми будемо відповідати в наших матеріалах і на відео каналі. Щоб бути завжди з нами підпишіться на нашу емейл розсилку.

Більше про рубрику
Революція гідності і нова українська революція світогляду
29.02.2016
Тарас Гладкий
0
Революція гідності і війна на Сході - це остання жертва синів і дочок України-Руси для її Прориву! Доброго здоров'я усім читачам! Сьогодні ми підготували для вас реальні практичні заходи для творчої реалізації і прориву нашої святої України - Серця і Душі нашої Планети. Хтось поцікавиться: чому святої України і чому ми назвали Україну Серцем і Душею нашої Планети?; який зв'язок Революції гідності...
Етносоціоніка
09.11.2011
Таня Педан
0
  Часто чуємо терміни: “національний менталітет”, “національний характер” або “душа народу”. За ними криється розуміння народу як єдиного інтегрального живого організму, наділеного етнічною ментальністю. В соціоніці кожна окрема нація розглядається як єдина психоінформаційна система, для якої справедлива та ж сама типологія, як і для окремої людини. Призначення кожної нації так само як і людини...
Ти найкращий! Не втрачай себе! Вибір за тобою!
13.10.2011
Тарас Гладкий
0
  Чомусь інколи людям здається, що десь краще…у сусіда корова краща, землі родючіші, сад квітучіший… Ммм прикро. Та не до оцінюємо ми себе, вельмишановні пані та панове!   Варто лише приглянутися, озирнутися навкруги, об’єктивно оцінинити та зрозуміти: ти-найкращий! Землі твої найкращі! Середовище - це все твоє рідне, близьке, потребуюче тебе, любляче тебе і чекає на твою допомогу! Не відкидай...
Мир оглох от бесполезных слов
13.10.2011
Таня Педан
0
  Здається, що саме цей вислів якнайкраще відображує стан і настрої сьогоднішньої політичної  України. І це не може не хвилювати, бентежити простого українця, адже ми всі втомились вірити, слухаючи гарні  обіцянки, красиві лозунги, які ніхто не в змозі втілити в життя. Але це зовсім не говорить про те, що нас обманюють навмисно кожного разу. Можливо й не  всі політики, але віриться, що особливо...
Соціоніка і політика
02.09.2011
Таня Педан
0
  Для розвитку суспільства політикам варто враховувати об’єктивні закони суспільних процесів, в тому числі і соціонічні. Адже саме можливості людей і закони їхніх стосунків впливають на результат усіх взаємодій. Політика виникла разом з виникненням держав, а держава – на основі влади групи людей над всіма іншими. Але при обговоренні і прийнятті рішень ще у Древньому Римі помічено було парадокс...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал