Пора покращувати своє життя і змінювати світ на краще

Ви є тут

21.12.2015
Тарас Гладкий

Вітаємо всіх наших друзів і читачів! Ми популяризуємо практичні та актуальні соціонічні знання. Все більше людей розуміє, яку велику цінність має соціоніка для нас усіх. Але це однак меншість. Тому цей матеріал для більшості.

І спочатку хочемо вас вразити чи зачепити словами відомого сучасного українського письменника.

Тарас точно знає як змінити своє життя на краще

 

Уявіть собі, що життя — вічне. Воно не буде вічним колись, після земного життя, воно уже — вічне. Спробуйте дозволити собі усвідомити, що теперішнє життя є частиною безкінечності. Живіть з усвідомленням того, що дуже велике значення мають абсолютно усі вчинки, усе зроблене і незроблене у вашому житті (з інтерв'ю Тараса Прохаська).

 

Це дуже цікаве інтерв'ю і, щоб не дай Бог вас не втомити, ми рекомендуємо спочатку його прочитати і пізнати цікавий Тарасовий світогляд та його пілюлю про те як покращити своє життя чи як змінити світ на краще.

Тепер продовжуємо наш матеріал з віршика про соціоніку: 

 

Соціоніка – наука про соціон,
Де люди знають себе
Й природні здібності кожного,
Знаходять справу до душі
Й комфортність свого оточення.
Мають власне місце в житті, 
Реалізуючи сильні сторони.
Немає більшого щастя,
Ніж комфорт взаємодій
Й талантів розкриття, -
Де самореалізація - сповна.
Соціоніка – грамотність номер нуль – 
Основна наука життя.
(Тетяна Педан)

Ми, люди, живемо в таких умовах, в яких постійно виникають все нові й нові питання, але не так вже й просто відразу знайти на них відповіді. На різних етапах нашого життя - різні питання, відповіді, рішення, життєві уроки (люди їх називають проблемами) і якість життя. Ми завжди отримуємо те, про що думали раніше. Саме завдяки думкам ми творимо світ навколо і великою частиною цих думок є наступні запитання:

 • Чому люди не завжди розуміють один одного і потрапляють в конфліктні ситуації?
 • Чому в одних сім’ях панує затишок та взаєморозуміння, а в більшості живе розлад та відчуженість?
 • Чому іноді людина залишається самотньою, непоміченою?
 • Чому дехто сам створює проблеми, вважаючи, що його переслідують невдачі?
 • Чому діти не відчувають своєї значимості в сім’ях, страждають, вважаючи себе обділеними, недоглянутими і самотніми?
 • Чому важко досягти єдності людей у робочих колективах, чому вони руйнуються і зупиняється виробництво?
 • Чому з’являються різного роду захворювання: нервової системи, серцево-судинної, опорно-рухового апарату тощо?

І ще багато-багато різних «Чому...?» З відповідями на ці запитання можна зрозуміти як змінити своє життя і навіть цілий світ на краще. В авторів книги "Знайди гармонію в житті" теж виникали подібні запитання.

Анатолій Гречинський (ІЕЕ, Гекслі): "Мене завжди в житті турбували одні й ті самі питання: “Чому мені важко було домовитися з одними людьми, а з іншими легко і приємно було спілкуватися? Чому одні мене розуміли, а інші ні? Чому до одних мене тягнуло ніби якимись невидимими канатами, а якась невідома сила відштовхувала мене від інших? Чому навіть найпростіші питання неможливо вирішити у колективі? Чому люди сперечаються, ображаються, сваряться, і не бажаючи того, травмують один одного?” Ці питання, здавалося, так легко вирішити, але чому непросто порозумітися? І я шукав відповідей в різних книжках, релігійних та езотеричних вченнях – і от знайшов нарешті практичні та дуже актуальні знання, які дає соціоніка". 

Тетяна Педан (СЛІ, Габен): "А я теж задумувалась: “Чому кожна людина окремо – добра, позитивно налаштована, спокійна, врівноважена, в гарному настрої, і стає невпізнаною у різних ситуаціях спілкування з іншими: чи то при співпраці, чи то в дискусії, а особливо в сім’ї. От ми з чоловіком – окремо – чудові люди, а разом стаємо монстрами, - що діється з нами?” І відповіді відкрилися в першій тоненькій книжечці О.Букалова і О.Бойко “Соціоніка, або таємниця людського спілкування”. Ось де була розгадка всім загадкам, ось воно – моє. Я скуповувала ці книжечки по 5 - 10 штук і дарувала друзям, знайомим".

І скільки тепер маємо прохань: будь-ласка, надішліть нам літературу із соціоніки, в нашому місті її днем з вогнем не знайдеш. І ми поспішали, ми прагнули якнайшвидше дати людям ці практичні та актуальні знання, бо відчуваємо і знаємо величезну потребу багатьох, і без перебільшення можна сказати – всі ці знання, є не просто знаннями, а керівництвом до дій, путівником по життю. Ми вкладали в наші книги всю душу, досвід і знання, не рахуючись ні з втомою, ні з часом, працювали і працювали з натхненням, і праця ця була приємною. Ми віддаємо свої серця вам, люди. 

Нам хочеться змінити світ на краще, щоб менше страждань було на Землі, щоб нарешті людина відчула себе людиною, щоб кожен радів кожному моменту, бо знав як змінити своє життя, знайти себе в ньому і гармонізувати його разом із своєю половинкою, створивши гармонійний союз двох – відчути величезну силу і енергію, підтримку, захист і затишок, необмежені можливості цього союзу – коли двоє стають одним – єдиним. І ніщо зовні не в силі вплинути, зламати і перемогти їх.

Всіх, хто знайомиться із соціонікою, вона спершу просто вражає: “Як це: адже все життя я вирішував якісь проблеми, які здавалося, вирішити просто неможливо, я думав і думав: як змінити своє життя, що я можу, навіщо живу, що вмію, де мені найкраще розкрити себе, яку діяльність нарешті обрати, щоб душа раділа, щоб справа моєю була, чому в мене щось не виходить, що зі мною та іншими відбувається – всього не перерахуєш… А тут – всі відповіді є і все так просто, - ніби прозріваєш”. Так, соціоніка навчить як бути собою, знайти своє покликання і встигнути за життя втілити його. 

Якось ми шукали хто з сучасників щось сказав на тему покликання чи сенсу життя і натрапили на те, що хотіли - одне з останніх інтерв'ю, всім відомої нам жінки, Мирослави Гонгадзе. Ось ця цитата говорить все про цю тендітну, красиву, мужню і успішну жінку:

Мирослава Гонгадзе знає як змінити своє життя на краще

 

"Успіх — це свобода бути собою. Це коли ти знаходиш своє покликання та маєш відвагу і волю втілити його в життя. Лише тоді успіх приносить збагачення особистості, наповнює сенсом життя і приносить позитив у світ. Успіх — це самореалізація і перемога над собою. Це коли твоє життя і буття залишає позитивний слід на Землі. Коли завдяки твоїм зусиллям вдається змінити життя людей. Також успіх — це коли тобі довіряють, за тобою йдуть, тебе наслідують, до тебе прислухаються. Чи можу я себе назвати успішною? У певному сенсі так. Мені вдалось вистояти в складні часи. Я отримую насолоду від своєї праці, яку вважаю своїм покликанням. Нею ж заробляю на життя, не багато, але достатньо, щоб забезпечити родину. Завдяки цій праці я можу впливати на життя та свідомість багатьох людей щодня. Я змогла втілити частину своїх мрій і частково самореалізуватися. Але у мене ще багато внутрішніх резервів і, як мінімум, років сорок до повної самореалізації. (Усміхається)"

 

Такі сучасники як Тарас Прохасько і Мирослава Гонгадзе, знайшли себе, не знаючи соціоніку та й таких людей зараз меншість. А місія нашого центру гармонізувати все наше суспільство. І соціоніка дає нам практичні та актуальні знання, щоб здійснити цю місію.

Вже зараз соціоніка захоплює людей  і не даремне зараз так багато ентузіастів, які активно її популяризують в суспільстві. Ті, що захопилися нею, кажуть, що їм стало просто цікавіше жити – вони можуть багато чого пояснити, сприйняття світу і людей змінилося так, ніби вийшов із туману у яскравий сонячний день, де все навкруги грає різнобарв’ям. І всі стверджують, що соціоніка змінює відношення до світу і до людей, відкидає попередні норми, показуючи їх хибність, надає оптимістичності, допомагає розуміти людей. І ставлення до людей стає більш гуманним, бо їх вчинки зрозумілі, і тому не осуджуються, - і головне, зникає невдоволення і агресія. 

Люди вивчають здобутки цієї науки, навчаються визначати соціонічні типи – в житті це, кажуть, просто необхідно. Чому, навіщо? – щоб знати з ким і як спілкуватися, кого обирати в друзі, а з ким краще триматися на відстані.

А гармонійну сім’ю створювати можна лише з дуалом, інакше – непорозуміння, суперечки, нервування, одні проблеми, змінюватимуться іншими… Що таке дуал і дуальність, Ви дізнаєтесь тут. В дуальних сім'ях панує цілковите взаєморозуміння та взаємодопомога, а в такому середовищі усі щасливі.

Щоб детальніше і глибше вивчити явище дуальності, рекомендує прочитати книгу "Знайди гармонію в житті", бо навіть перша людина, прочитавши рукопис, сказала: "Ця книга зробить революцію." Ви скажете, що всього навсього її власна думка, але соціоніка дійсно змінює світогляд. Коли відчуваєш на собі силу її законів, хочеться поділитися з іншими, щоб зменшилися їх страждання, щоб їм краще і легше жилося. 

Всім відомий революціонер Махатма Ганді своїм життям довів, що навіть одна людина може змінити цей світ. Досвід  Ганді дуже цінний в нашій спільній роботі, тому для мотивації наведемо його послання до людей:

життя Ганді це реальний досвід як змінити своє життя і світ на краще"Якщо хочеш, щоб світ змінився, - змінися сам, бо грам власного досвіду коштує дорожче тонни чужих повчань. Йдучи своєю дорогою життя, я завжди розраховував тільки на хороше в людях і не загострював уваги на помилках інших. Всі помиляються і я - звичайна людина, якій властиво помилятися, як і будь-якій смертній людині. Однак, у мене достатньо смирення, щоб визнати свої помилки і продовжити свій розвиток. Постійний розвиток – це закон життя. І людина, яка весь час намагається дотримуватися твердо встановлених поглядів тільки заради сталості, заганяє себе в неправильне положення. Її велич особливо видно по тому, наскільки вона сприяє благополуччю ближніх. Не зважайте на те, що спочатку вас не помічають, потім над вами сміються, потім з вами борються, а тоді ви перемагаєте. При цьому не втрачаючи почуття гумору, бо це допоможе легше ставитися до життя в найважчі часи і почуватися щасливим. Щастя – це коли те, що ви думаєте, говорите і робите, перебуває в гармонії.

Люди цікавляться що буде далі, а я не хочу передбачати майбутнє, бо мене турбує сьогодення. Бог не дав мені можливості керувати тим, що буде".

Ми переконані, що ми на вірному шляху, а соціоніка - це ніби сучасний Махатма Ганді і з нею ми змінимо світ на краще. Давайте разом шукати й відкривати все нові й нові закони природи і соціоніки. Підписуйтеся на наш канал, щоб бути в курсі всього що ми робимо і пишемо.

Розкажіть про нас друзям (кнопка соцмереж нижче), а ми зробимо ваше саморозвиток ще кориснішим.

Далі беріться вивчати 36 законів соціоніки.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Знайдіть своє покликання, реалізуйте той потенціал і будьте успішними
Вітаємо вас, дорогі читачі! Кожен з вас, хто шукає відповіді на запитання в темі матеріалу, потрапив саме туди куди треба. Або ще кажуть - "Опинилися в потрібному місці і в потрібний час!" Але...
Діада і квадра як складові суспільного прогресу
Кампанелла мріяв про місто Сонця, Аушра відкрила соціон – Суспільство, врегульоване За природними законами. Здорове суспільство – це суспільство активних людей, які збагачують його творчею працею,...
Пора покращувати своє життя і змінювати світ на краще
Вітаємо всіх наших друзів і читачів! Ми популяризуємо практичні та актуальні соціонічні знання. Все більше людей розуміє, яку велику цінність має соціоніка для нас усіх. Але це однак меншість. Тому...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал