Чому потрібно знати типи характеру людей вашого оточення

Ви є тут

12.01.2011
Таня Педан

Ти не кращий і не гірший за іншого,
Знай, що можеш від природи ти,
А що – інший.І так – про кожного.
Поважай цей дар, використовуй,
Працюй за сильними сторонами,
Знаходь тих у житті,
Хто слабкі захистить допоможе.

 

Знати типи характеру людей (соціонічних типів) вашого оточення – це дієвий інструмент у всіх життєвих ситуаціях: для якісного життєвого вибору, для вирішення проблем і уникнення помилок. Маючи таку інформацію, ви знаєте до кого варто звернутися за підказкою чи порадою, хто справді може допомогти і ще й отримати задоволення від такої допомоги.

Ви знатимете з ким які стосунки можуть бути. Ви приймаєте і себе і інших такими, якими ви є, а отже, не дратуєтесь, не вимагаєте зайвого, не осуджуєте і не заздрите. Ви просто глибше та точніше сприймаєте світ, людей і події. Користуєтесь висновками, оцінками, вміннями і можливостями людей вашого оточеня, знаючи напевне, хто в яких питаннях краще орієнтується.

Все, про що людина міркує, показує і створює за якостями, властивими її соціонічному типу, - це слушно і варте того, щоб втілити в життя. Ось чому потрібно знати типи характеру людей вашого оточення, ось чому варто пізнавати характери всіх цих людей - їх позиції, погляди, оцінки, при цьому розширювати свої знання, ерудицію, спільно вирішувати життєві питання, - і все це завдяки знанню їх типів. Ви спробуйте і відчуєте себе в мільйон разів щасливішими. Це так круто, коли тебе розуміють без слів, а спілкування таке приємне, наче з Богом спілкуєшся і Він тебе чує.

Знаючи соціонічні типи - типи характеру людей вашого оточення, можна точно знати їх схильності і можливості, сильні і слабкі сторони, реакції в тих чи інших обставинах, які є сталими. Характеристика соціонічного типу дає можливість знати основи внутрішнього світу людей вашого оточення і, навіть, кожна незнайома людина стане для вас відкритою книгою. Тоді можна знати, як з нею поводитись, як впливати, передбачати її дії.

Цьому ми навчаємо на тренінговому курсі візуального визначення соціонічних типів. Читайте детальніше і записуйтеся в новий набір!

Існує поняття якісної соціалізації, коли людина комфортно почуває себе серед свого оточення, а значить, у суспільстві й у житті. Про це говорить 10-й закон соціоніки - закон соціалізації:

Для виконання певних завдань людина інтегрується в здоровому соціумі з людьми інших соціонічних типів, і в залежності від потреб може вибирати людей за певними соціонічними типами для якісного виконання завдання і досягнення мети. Для успішної соціалізації людині необхідні дуали для інтеграції та люди ідентичного типу для самоідентифікації. Це сприяє найкращому розвитку особистості.

Люди, які знають соціоніку (або хоча б її ази) і вміють користуватися цими знаннями, полегшують життя собі і оточенню. Знаючи сильні психічні ознаки людей свого оточення, якщо відомі типи характеру цих людей, можна просити їх допомогти у тих життєвих ситуаціях, де потребуються саме ці ознаки, а ми їх не маємо. Кращого порадника, ніж дуал (психічно доповнююча людина), не знайти. 

А зараз ми дамо для вивчення декілька рекомендацій. Щоб у вас швидше формувалась картинка чому так важливо знати типи характеру людей вашого оточення. Отже, потрібно вияснити наступне:

​Переконані, що матимемо ще декількох прихильників після такого детального знайомства. Тепер ви розумієте ще краще наскілька важлива соціоніка для повноцінної реалізації кожного з нас. Ці знання потрібно давати дітям ще в початкових класах як граматику життя. Ви уявіть собі як легко формуватиметься здорове суспільство з таких дітей. 

Але для початку потрібно підготувати вчителів на всіх рівнях освітньої системи. А батьки, яким не терпиться чекати реформування освітньої системи, можуть вже записуватися на соціонічні курси разом з дітьми. 

Підписуйтеся на наш канал і вчасно отримуйте нагадування про події центру і нові матеріали на сайті. 

Розкажіть про нас вашим друзям (кнопки соцмереж нижче) і це буде для нас ще більшою мотивацією продовжувати готувати для вас корисний і практичний матеріал. 

А далі обов'язково читайте про те як підняти самооцінку.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Візуальний метод визначення типу як точний діагностичний інструментарій психолога
Вітаємо вас, дорогі друзі! Сьогодні ми повідаємо вам про основний діагностичний інструментарій нашої школи соціоніки, який дає вражаюче точні результати в роботі з людьми і вже довів свою...
Знайдіть своє покликання, реалізуйте той потенціал і будьте успішними
Вітаємо вас, дорогі читачі! Кожен з вас, хто шукає відповіді на запитання в темі матеріалу, потрапив саме туди куди треба. Або ще кажуть - "Опинилися в потрібному місці і в потрібний час!" Але...
Діада і квадра як складові суспільного прогресу
Кампанелла мріяв про місто Сонця, Аушра відкрила соціон – Суспільство, врегульоване За природними законами. Здорове суспільство – це суспільство активних людей, які збагачують його творчею працею,...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал