Чому потрібно знати типи характеру людей вашого оточення

Ви є тут

12.01.2011
Таня Педан

Ти не кращий і не гірший за іншого,
Знай, що можеш від природи ти,
А що – інший.І так – про кожного.
Поважай цей дар, використовуй,
Працюй за сильними сторонами,
Знаходь тих у житті,
Хто слабкі захистить допоможе.

 

Знати типи характеру людей (соціонічних типів) вашого оточення – це дієвий інструмент у всіх життєвих ситуаціях: для якісного життєвого вибору, для вирішення проблем і уникнення помилок. Маючи таку інформацію, ви знаєте до кого варто звернутися за підказкою чи порадою, хто справді може допомогти і ще й отримати задоволення від такої допомоги.

Ви знатимете з ким які стосунки можуть бути. Ви приймаєте і себе і інших такими, якими ви є, а отже, не дратуєтесь, не вимагаєте зайвого, не осуджуєте і не заздрите. Ви просто глибше та точніше сприймаєте світ, людей і події. Користуєтесь висновками, оцінками, вміннями і можливостями людей вашого оточеня, знаючи напевне, хто в яких питаннях краще орієнтується.

Все, про що людина міркує, показує і створює за якостями, властивими її соціонічному типу, - це слушно і варте того, щоб втілити в життя. Ось чому потрібно знати типи характеру людей вашого оточення, ось чому варто пізнавати характери всіх цих людей - їх позиції, погляди, оцінки, при цьому розширювати свої знання, ерудицію, спільно вирішувати життєві питання, - і все це завдяки знанню їх типів. Ви спробуйте і відчуєте себе в мільйон разів щасливішими. Це так круто, коли тебе розуміють без слів, а спілкування таке приємне, наче з Богом спілкуєшся і Він тебе чує.

Знаючи соціонічні типи - типи характеру людей вашого оточення, можна точно знати їх схильності і можливості, сильні і слабкі сторони, реакції в тих чи інших обставинах, які є сталими. Характеристика соціонічного типу дає можливість знати основи внутрішнього світу людей вашого оточення і, навіть, кожна незнайома людина стане для вас відкритою книгою. Тоді можна знати, як з нею поводитись, як впливати, передбачати її дії.

Цьому ми навчаємо на тренінговому курсі візуального визначення соціонічних типів. Читайте детальніше і записуйтеся в новий набір!

Існує поняття якісної соціалізації, коли людина комфортно почуває себе серед свого оточення, а значить, у суспільстві й у житті. Про це говорить 10-й закон соціоніки - закон соціалізації:

Для виконання певних завдань людина інтегрується в здоровому соціумі з людьми інших соціонічних типів, і в залежності від потреб може вибирати людей за певними соціонічними типами для якісного виконання завдання і досягнення мети. Для успішної соціалізації людині необхідні дуали для інтеграції та люди ідентичного типу для самоідентифікації. Це сприяє найкращому розвитку особистості.

Люди, які знають соціоніку (або хоча б її ази) і вміють користуватися цими знаннями, полегшують життя собі і оточенню. Знаючи сильні психічні ознаки людей свого оточення, якщо відомі типи характеру цих людей, можна просити їх допомогти у тих життєвих ситуаціях, де потребуються саме ці ознаки, а ми їх не маємо. Кращого порадника, ніж дуал (психічно доповнююча людина), не знайти. 

А зараз ми дамо для вивчення декілька рекомендацій. Щоб у вас швидше формувалась картинка чому так важливо знати типи характеру людей вашого оточення. Отже, потрібно вияснити наступне:

​Переконані, що матимемо ще декількох прихильників після такого детального знайомства. Тепер ви розумієте ще краще наскілька важлива соціоніка для повноцінної реалізації кожного з нас. Ці знання потрібно давати дітям ще в початкових класах як граматику життя. Ви уявіть собі як легко формуватиметься здорове суспільство з таких дітей. 

Але для початку потрібно підготувати вчителів на всіх рівнях освітньої системи. А батьки, яким не терпиться чекати реформування освітньої системи, можуть вже записуватися на соціонічні курси разом з дітьми. 

Підписуйтеся на наш канал і вчасно отримуйте нагадування про події центру і нові матеріали на сайті. 

Розкажіть про нас вашим друзям (кнопки соцмереж нижче) і це буде для нас ще більшою мотивацією продовжувати готувати для вас корисний і практичний матеріал. 

А далі обов'язково читайте про те як підняти самооцінку.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Навіщо українцям соціоніка?
Ми прийшли у цей світ,Щоб пізнати себеІ навчитись із іншими жити: Що я можу, а що ні? Як інші можуть допомогти? Як знайти своє оточення Щоб щасливим бути в житті? Вітаємо вас на сторінках нашого...
Корисні поради психолога: як підняти самооцінку і впевненість в собі
Пізнай себе – пізнаєш світ, Сократ колись сказав А сам зробити цього не зміг: Соціоніки не знав. Чому я хочу діяти так, А дію все ж інакше, У чому силу маю я, Яка робота є моя, У чому кращий, гірший...
Соціоніка - наука як жити своїм життям по новому
Соціоніка розкриє Ваш вроджений характер, покаже як жити своїм життям і по новому. Соціоніка – це наука про соціон, як вищий, природний ступінь організації суспільства. Вона розкриває дуальну природу...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал