Яке значення в житті людини мають астрологія, езотерика і соціоніка

Ви є тут

18.12.2010
Таня Педан

Для того, щоб людство вижило,
на Землі не повинно залишитись зла,
людина повинна стати духовною, високо моральною істотою!

А для цього треба розвиватися, здобувати, застосовувати, відкривати нові знання і дотримуватися законів Всесвіту.

Ці закони універсальні і порушення кожного неминуче веде до негараздів, проблем, страждань, а може і до смерті. Людина – настільки багатогранна істота, а її внутрішній світ - це такий самий Всесвіт, тому зрозуміти й пояснити його завдяки одній соціоніці не можливо. Астрологія і езотерика теж відкривають якусь грань світу, описують її, абстрагуючись від інших. Так і соціоніка, яка виявляє стрижень психіки - її психо-інформаційний генетичний код, спосіб сприйняття й обробки інформації, а також реакції - як інстинкти.

Буває таке, що люди, особливо ті, хто захоплюється езотерикою, закидають: "Соціоніка – це лише автоматизми, і людина в ній розглядається як автомат. А я розвиваюся, і можу бути будь-яким типом, все можу! – говорить логік, - навіть етиком можу бути".

І так ні разу і не став… Думав, що етика – це коли людина м’яко посміхається. Посмішка його була далеко не м’якою, рідкою і скупою, і спілкувався тільки короткими питаннями і однозначними відповідями-висновками. Вибачаємо людині помилку - адже соціоніку знає лише з назви.
 
Людина не може стати іншою людиною, але досягти бажаного у житті і почуватися щасливою повинна, а для цього треба просто бути собою. А яким я є, легше знати, знаючи себе природного - знаючи свій соціонічний тип, свою характерну структуру психіки, її дію. Це полегшує і вибір діяльності, і вибір свого оточення.
 
"Головне – знайти своє оточення", - почула якось. "Якщо людина розвинута, має езотеричні знання і навики, - соціонічні закони на неї вже не діють – вона може спілкуватися будь з ким". Після таких слів міркую: хіба ж у соціоніці є такий закон, який забороняє спілкуватися з будь-ким? Спілкуватися можна з будь-ким і знаючи соціоніку, і ні, закон стосунків діє тільки на близьких психологічних відстанях – у тісних взаємодіях: у сім’ї, робочому колективі тощо, де не тільки спілкування, а й спільна діяльність. От тут і випливають всі підводні камені стосунків, розгортається їх закономірний сценарій! Якби труднощі порозуміння, які розкриті в соціоніці, відбувалися одразу у спілкуванні, не було б важких сімей і розлучень!... Адже закони природи діяли і діють завжди, незалежно від того, знаємо ми їх чи ні. 
 
Езотерика оперує духовними знаннями (дивитися рубрику Школа езотерики), енергіями, універсальними законами світу й життя. Там все просто: що всередині, те і зовні. І все. Тобто: забажав – здійсниться, візуалізував – розгорнеться ситуація в житті. Розслабив тіло, вгамував думки – сів у медитацію і отримав зв'язок із божественним. Людина розвиває душу, відчуває вже не тільки власну енергію, а й енергію інших. Але часто при цьому іде від інших, усамітнюється, переходить в іншу реальність від реальності звичного нам життя. Але є й такі, які викручують закони езотеричні на свій лад, у свою вигоду. Ось вам життєвий приклад.
 
Езотерично розвинена особистість просить позичити гроші – 1500 грн на оплату житла. «Не хочеться просити у бувшого партнера», – пояснює. Обіцяє повернути через місяць. Проходить рік, і відписує: «Ти повинна мені вибачити цей борг. Он вибачили і той, і той, сказали, що, може, завинили мені у минулому житті. А якщо тобі твої гроші не повертаються, значить – це твоя проблема. Хоча мені від цього, звичайно, не солодко». Не солодко – це вже соціоніка. Адже соціонічний тип боржника ІЛІ. А логік не може зносити несправедливості і неправди. На ешафот за справедливість і правду йшли! І мучиться людина, викручуючи на свій лад езотеричні набутки. Але ж у тій самій езотериці є поняття карми – розплати за вчинки. Ось в Індії не закривають двері свого дому. Ніхто. На запитання, чи не бояться вони пограбувань, відповідають, посміхаючись: «А це не моя карма – це – їхня карма». Тож злодій, вчинивши зло, поплатиться за це більшими нещастями, ніж елементарне матеріальне.
 
Як бачите, діють і езотеричні закони, і соціонічні, і багато інших. І не потрібно відкидати одне, замінюючи іншим, варто відсіювати зерна від полови. 
 
Мене часто запитують: "А як же астрологічні зодіаки і стосунки у астрології, і соціонічні типи і стосунки у соціоніці?" Все діє – і астрологія, і соціоніка, і езотерика. Разом, накладаючи свої нюанси на особистість і стосунки. Все, що відкрито наразі у знаннях про людину, має сенс жити, розвиватися і застосовуватися.
 
З мого досвіду: ми абсолютно підходили з партнером за астрологічною сумісністю – і зодіаки місяців, і зодіаки років за китайською астрологією влучно співпадали. І це відчувалося! На рівні енергій, приємних відчуттів, коли були разом. Якесь сильне притяжіння! Ноги несли! І звичайно, виникла любов, а з нею і залежність, а далі – проблеми: від залежності – ревнощі, неможливість розірвати стосунки, які розгорнулися у повній мірі за соціонічним описом, показавши остаточний результат наприкінці другого року сумісного життя! А стосунки були протилежними – найнебезпечнішими для психічного здоров’я з твердження соціоніки. І дійсно: депресія, психічні зриви, сльозі, душевний біль, поеми… І видіння наяву? і проникнення у таємниці душі і світу, і відчуття, що у минулому житті ми були однією родиною, але роз’єднав нас вогонь війни. Про все це можна прочитати в поемі Тетяни Педан “І знов оспівую любов» і збірки поезій «У миті вічності земній».
 
Те, що пишеться в езотеричній літературі, підтверджується життям. Так, мій 6-літній син розказував, що бачив, коли літав над планетами до народження, описав події, які справді були, і навіть випадки з «астрологічно» близькою людиною, який на два роки замінив йому батька. Про це – в іншій статті. Він був щиро здивований, що я нічого такого не пам’ятаю, навіть, коли мені було 6 років. Це добре, що такі діти вже приходять – у них більше буде можливостей, ніж маємо ми, і прогрес суспільства піде стрімкіше.
 
Яке значення в житті людини мають астрологія і езотерика

Виникає питання: Яке значення в житті людини мають астрологія, езотерика і соціоніка?

На це запитання буде спільна відповідь колективу нашого центру. Бо в кожного свій унікальний життєвий досвід. Хтось починав з езотерики і в процесі розвитку пізнавав астрологію і соціоніку, в когось старт відбувався з соціоніки і добрався до езотерики. Головне, що досвід кожного дуже цінний, бо люди сприймають світ по різному. В цьому і велика цінність життя кожної людини на планеті, бо ми одне ціле. А цілісність не можна порушувати, а тільки збагачувати і відкривати нові горизонти для її розвитку. 
 
Для когось велике значення в житті має чи матиме езотерика і його духовний шлях, повірте, дуже цінний для нашого Цілісного світу. Бо якість життя усіх нас впливає на те, яку реальність ми створимо і в яких умовах будуть рости нові покоління. Тому нам дуже важливі усі люди, які шукають, здобувають і практикують езотеричні знання.
 
Хтось, на певному етапі свого життя, познайомився з астрологією і так захопився, що прийняв рішення - присвятити цій науці своє життя. Він має на це право, як вважаєте? Це його життя і тільки він знає в якому напрямку розвиватися. Тільки ця людина може відчути і усвідомити своє призначення і свій шлях до істини. І якщо інструментом на цьому шляху є астрологічні знання, це його вибір і це прекрасно.
 
Комусь до душі припала соціоніка і було прийнято сміле рішення - впустити цю науку в своє життя. Але щоб її впустити, спочатку потрібно її знати - потрібно навчатися і навички здобувати, щоб застосовувати усі її можливості. Не можна впустити в своє життя соціоніку на рівні соціонічних онлайн-тестів - не правильно визначити свій соціонічний тип і жити не своїм життям. Усі ми програємо від цього і порушиться Цілісність нашої системи. Соціоніка цікава наука, бо вивчення її можна перевести у формат гри, а гратися люблять усі і діти і дорослі. Хочеться, щоб кожен міг, глянувши на людину, знати її соціонічний тип, а разом з цим – характерні особливості, можливості, і як із нею спілкуватися. Культура спілкування і стосунків тоді стрімко зросте, а відтак зросте і якість життя.
 
Думаю, що ви зрозуміли відповідь на запитання - Яке значення в житті людини мають астрологія, езотерика і соціоніка?
 
Обирайте свій шлях і станьте майстром на ньому. Ми, люди, продукти Божественної Любові, а головна місія Любові - служіння Абсолюту і всьому Всесвіту. Ми частинки Всесвіту і теж маємо впустити в свої серця Любов, щоб служити щиро і натхненно. 
 
Яке значення в житті людини мають езотерика і соціоніка
 
Ми обрали свій шлях і служимо вам на шляху пізнання. Щоб цей шлях був для вас приємніший вже сьогодні - визначайте свій соціонічний тип і отримуйте готові характеристики, прогноз стосунків з найближчим оточенням, рекомендації з профорієнтації тощо. Ви отримаєте практичний і дієвий інструмент на всі випадки життя. 
 
Зробіть це один раз, дотримуйтесь усіх рекомендацій, оминайте непотрібних помилок у житті, будьте завжди собою і даруйте своє щастя іншим!
 
Підписуйтеся на наш канал і будьте завжди на нашій хвилі. Дякуємо, що ви є!
 
І розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче), а ми продовжимо готувати корисний матеріал.
 
А далі обов'язково читайте про діади і квадри як складові суспільного прогресу.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Навіщо українцям соціоніка?
Ми прийшли у цей світ,Щоб пізнати себеІ навчитись із іншими жити: Що я можу, а що ні? Як інші можуть допомогти? Як знайти своє оточення Щоб щасливим бути в житті? Вітаємо вас на сторінках нашого...
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось...
Корисні поради психолога: як підняти самооцінку і впевненість в собі
Пізнай себе – пізнаєш світ, Сократ колись сказав А сам зробити цього не зміг: Соціоніки не знав. Чому я хочу діяти так, А дію все ж інакше, У чому силу маю я, Яка робота є моя, У чому кращий, гірший...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

19 Кві 2021
Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки
  Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських...
22 Бер 2021
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування...
27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал