Онлайн тести і тест на психотип людини - поради психолога

Ви є тут

31.10.2011
Таня Педан

Поради психолога як сприймати усі онлайн тести і тест на психотип людини

Знати свій тип характеру (психотип - соціонічний тип) життєво необхідно, а визначення його – це дуже велика відповідальність. Неправильне визначення, дезорієнтує людину, вона ніби роздвоюється, розгублюється, що деструктивно впливає на самопочуття, поведінку, сприяє неадекватному сприйняттю й відношенню до себе і навколишнього світу.

Краще не знати свій соціонічний тип, ніж не правильно його визначити. Тест на психотип може зруйнувати життя людині.

 
Онлайн тести спокушають до самостійного визначення свого психотипу. І є не один тест на психотип людини, бо є багато прихильників соціоніки, які щоб привернути до себе увагу, складають такі онлайн тести. Але, якими б досконалими не були ці тести, вони працюють тільки в руках, знаючого соціоніку, психолога і то лише як допоміжний засіб у визначенні соціонічного типу. Тому відразу попереджаємо - Будьте обережні!
Онлайн тести на визначення типу характеру людини
 
Людина, відповідаючи на питання онлайн тесту, може бажане приймати за дійсне. Тому й часто буває так, що онлайн тести дають протилежний результат визначення типу характеру людини, тобто визначають психотип як тип дуала. Як правило і навіть дуже часто, люди не вникають в суть тестового питання, а в інших випадках взагалі губляться: нібито і те й інше властиве їм в однаковій мірі.
 

Соціоніки і психологи одностайно зробили висновок - будь-який тест на психотип не працює.

 
А в Інтернеті і в літературі однак їх викладають, задовольняючи цікавість людей: грайтесь, якщо кортить. Адже ж полюбляють люди різні психологічні тести, перевіряючи ними себе. Та кращий шлях у пізнанні себе – визначити свій тип у спеціалістів і надалі спостерігати за своїми емоціями, реакціями, поведінкою, знаючи особливості функціонування своєї психіки, які розкриваються через соціонічний тип.
 
Самому визначати свій соціонічний тип не бажано, тому що дуже висока ймовірність помилки. Але багато хто обирає простий шлях: самостійно знаходять психологічні тести, вибирають тест на психотип і визначають його за короткими характеристиками. А далі, навіть, шукають дуалів за такими не вірними результатами. Перша думка виникла – і ніби визначив сам свій психотип. А чи правильно?
 

І як же тоді бути, коли зустрінуться такі “дуали”, якщо обоє можуть помилитися у своїх типах?

 
Та й поради і рекомендації психолога різні бувають, бо більшість не знають зовсім соціоніки. Тому якщо відчуваєте внутрішню незгоду з визначеним психотипом, який вам нав’язують, шукайте інших спеціалістів, а краще звертайтесь до нас. Не довіряйте всім підряд, перевіряйте своїми відчуттями – чи істинно те, що вам рекомендують.
 
Так, одна жінка після неправильного визначення свого типу характеру всерйоз зайнялася вивченням характеристики і послідувала рекомендаціям у виборі роду діяльності. Професію музиканта, яка, до речі, відповідала її сильним якостям, вона змінила на професію психолога, згідно хибно визначеного типу. Працюючи психологом, ця жертва помилки відчувала виснаження, душа підказувала, що подібна діяльність не для неї. Вивчаючи характеристику і співставляючи із власними відчуттями, відчувала несприйняття й відторгнення інформації. Але довіра до “спеціалістів” робила свою чорну справу. Людина розгубилася, втратила цілісність особистості, похитнулася не тільки психіка, зруйновано було й частину життя. Стільки часу, зусиль, коштів витрачено було на оволодіння новою професією, стільки нервових клітин загублено при занятті не своєю справою! Хто відчував себе не в своїй тарілці, зрозуміє її стан.

 

 
Тому й соціоніка повільно впроваджується в життя, бо безвідповідальність у визначенні соціонічного типу розчаровує людей. Не кажучи вже про онлайн тести на визначення типу характеру людини. Наш центр бере на 100% відповідальність за визначення соціонічного типу кожного.
 
На перших етапах свого становлення нова наука завоювала прихильність багатьох, але брак спеціалістів з визначення психотипів приводив до того, що люди, одружуючись, як їм стверджували, на дуалах, мали значні проблеми, які виникають при інших закономірних стосунках, адже їхні типи були не сумісними для подружнього життя.
 
Тож, не помиляйтесь, не ставтесь легковажно до визначення свого соціонічного типу, не грайтесь у онлайн тести, а звертайтесь до компетентних спеціалістів. І хай гармонія вашої душі і дуальних стосунків принесе вам радість і щастя у житті.
 
 
Розкажіть про нас своїм друзям (кнопки соцмереж нижче), а ми продовжимо публікувати для вас цікавий практичний матеріал.
Далі обов'язково ознайомтеся з можливостями і перевагами, які дає характеристику соціотипу.
 
 

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Ви екстраверт чи інтроверт?
Вітаємо дорогі наші колеги і читачі! Продовжуємо висвітлювати інформацію про вроджені людські якості. Ви вже визначили свою раціональність чи ірраціональність? Хто не визначив зайдіть на хвильку туди...
Модель психіки ЛСЕ - Штірліц, Шерлок Холмс
Психотип Штирлиц - розвідник або адміністратор  Логіко-Сенсорний Екстраверт        4 квадра Псевдонім - Штірліц, Шерлок Холмс       Практик Тварина - вовк     Флегматик   Раціональність. Планує свій...
Модель психіки СЕЕ - Наполеон, Цезар
Психотип Наполеон - політик і лідер Сенсорно-Етичний Екстраверт        3 квадра Псевдонім - Наполеон, Цезар     Практик Тварина - лисиця     Флегматик   Ірраціональність. Гнучкий і легкий. Діє за...

Коментарі

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал