Модель психіки ЛСІ - Горький

Ви є тут

14.12.2010
Таня Педан

Психотип Максим Горький - інспектор, контролер, систематик

Логіко-Сенсорний Інтроверт       2 квадра
Псевдонім - Горький    Координатор
Тварина - Пантера    Холерик
 

Раціональність. Уникає експромтів, послідовний, старанно готується до доповіді, виступу, будь-якої відповідальної справи. Працює спокійно, впевнено і систематично, без падінь і злетів. Не терпить фамільярності, важко переносить агресивно-глумливих людей, хоча у суперечку з ними не вступає.

Інтровертність. Скромний, потайний, замкнутий, спокійний, сором'язливий. Не любить бути центром уваги, у спілкуванні чуйний і не нав'язливий, водночас відчуває потребу у слухачах. Надає значення дрібницям, уміє їх узагальнювати й робити висновки. Висока норма самотності: читає, багато розмірковує - це його улюблений стан.

 

1. Логіка структурна

Розумно і точно вибирає кращу з наявних систем, доводить її до ідеального стану, бореться за впровадження. Психотип Максим Горький дуже надійний в її здійсненні. Не підвладний ілюзіям, рівний, спокійний, логічний. Не схильний до фантазій і в інших не любить інтелектуальної зарозумілості та маніловщини. Схильний до глибокого дослідження вузьких проблем, старанно встановлює їх зв'язок з раніше вивченим, уміє вислухати співрозмовника і навіть з уривчастих відомостей зрозуміти суть викладеного. Бачить вихід там, де інші його не помічають. Якщо щось бачить точно, а інші - неточно, впадає в агресію. Честолюбний, прагне зайняти певне місце в посадовій ієрархії.

2. Сенсорика вольова

Вимогливий, владний, наполегливий, вольовий, діє рішуче, може знаходитись у напруженні і утримувати в цьому стані інших, якщо знає, що це потрібно. Звідси вимогливість і нетерпимість до коливань, безвольності, недобросовістності, прагнення до організації порядку. Методи – адміністративний тиск, різкі зауваження, дискредитація, обривання співбесідника.

3. Етика емоцій

Тактовний, але ставиться до людей, як до інструментів; особисті якості, симпатії і антипатії при цьому не відволікають - важливі результати. Етику підпорядковує логіці. Уподобання не приховує, іноді спеціально їх демонструє. Не пропускає непоміченою жодну особу протилежної статі. Про почуття оточуючих судить лише з їх зовнішніх виявів: як дивиться, як розмовляє з ним партнер - тому може помилитися. Знає про це, тому недовірливий і підозрілий.

4. Інтуїція можливостей

Невпевнений в оцінці як своїх здібностей, так і здібностей інших. Схильний урівнювати всіх. "Незамінних людей не існує" - це принцип при підборі кадрів, яких розставляє за своїм баченням. Психотип Максим Горький слабо орієнтується в якостях партнерів, не бачить їх негативних сторін, тому в стосунках проявляє обережність, яка переходить у підозріливість.

5. Етика поведінки

Приймає близько до серця як подяку, так і догану, напружено переживає невдачу та зовні воліє цього не виявляти. Не любить, коли до нього звертаються з проханнями через сторонніх людей, а не безпосередньо - для нього це вияв неповаги. Не хвалить людей, навіть там, де це необхідно. Намагається зберігати з усіма рівні взаємини і не змінює їх. Не любить надмірної балакучості.

6. Інтуїція часу

Потребує, щоб допомогли розподілити час, тобто потрібні конкретні вказівки, як доцільніше використовувати час. Неприємне все невідоме. Не враховує своєчасність нового етапу в розвитку подій, а проти непередбачених подій не приймає ніяких заходів. Тому ставиться консервативно до сміливих новацій, вважаючи себе тверезим реалістом. Динамічні люди активізують, примушують задуматися над плином часу, подумати про завтрашній день. Потребує моральної підтримки для уникнення сумбурних дій.

7. Логіка ділова

Маючи гостре почуття справедливості, вимогливий до себе й до інших. Педантичний: створює цілковитий порядок у світі особистих речей, де кожний предмет має своє місце: одяг суворо розподіляє на звичайний та вихідний; хліб або ковбаса, нарізані абияк, дратують. В суперечці дратують мовчазні, для нього важлива інформація, якщо її немає - виникає підозра, нерідко від нього можна почути: "Чому ти мені нічого не кажеш?". Мислення логічне, послідовне - виступаючи, ставить перед аудиторією запитання і сам на них відповідає, оцінює все спостережуване різнобічно і в кількосному вираженні.

8. Сенсорика відчуттів

Витривалий і невередливий, не марнує часу на побут, вважає за краще приховати свої відчуття - голод, утому, біль, страх. Психотип Максим Горький винахідливий у вигадуванні нових форм. Турбується, щоб у його партнера були всі потрібні речі, вдягається дуже скромно, логічно, а от партнера прагне вдягнути підкреслено елегантно і навіть розкішно, зробити помітним і користуватися як своєрідним прикриттям для власної інтровертності.

Щоб краще розуміти усі функції людської психіки перейдіть до матеріалу про модель психіки і обов'язково заплануйте знайомство з дуалом Максима Горького - Гамлетом ЕІЕ. Розкажіть друзям про нас (кнопки соцмереж нижче)!

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Модель психіки ЕІЕ - Гамлет
Психотип Гамлет - наставник, ідеолог, педагог, вихователь і артист Етико-Інтуїтивний Екстраверт       2 квадра Псевдонім - Гамлет    Програматор Тварина - тигр    Сангвінік     Раціональність  ...
Онлайн тести і тест на психотип людини - поради психолога
Поради психолога як сприймати усі онлайн тести і тест на психотип людини Знати свій тип характеру (психотип - соціонічний тип) життєво необхідно, а визначення його – це дуже велика відповідальність....
Хто така раціональна і ірраціональна людина? (P/J)
І знову ми вас вітаємо, дорогі наші колеги і читачі! Сьогодні ми вам пропонуємо не менш важливу тему про два різних способи дії людини і дві різні типи реакції на зміни в навколишньому середовищі -...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал