Модель психіки СЛІ - Габен

Ви є тут

14.12.2010
Таня Педан

Психотип Габен СЛІ - Майстер і "айсберг в океані"

Сенсорно-Логічний Інтроверт        4 квадра
Псевдонім - Габен     Координатор
Тварина - слон     Холерик
 
Ірраціональність. Стиль життя: поєднання розкутості з налагодженістю. Рухливий, імпульсивний і непередбачуваний, діє під впливом настрою і бажань. Швидкий і кмітливий. Темп різний, зручний залежно від самопочуття і настрою. Діє під впливом натхнення, за ситуацією, відчуваючи слушний момент. З впровадженням своїх винаходів та ідей не поспішає, поки не дозріють умови для максимальної віддачі.
 

Інтровертність. Все носить у собі: "Тихі води глибокі". Упертий, замкнутий, майже завжди холодний і загадковий. У товаристві не чути і не видно – тримається відсторонено, вислуховує інших, а сам мовчазний, відчужений. Відвертий і відкритий тільки з близькими друзями, серед яких поводиться вільно. Новини не цікавлять, бо надає перевагу заглибленим роздумам й аналізу власного внутрішнього світу. Відновлює сили наодинці.

 

1. Сенсорика відчуттів

Всюди створює комфорт, все ідеально організовує для праці й відпочинку. Чутливий до дотиків: до кого і як він доторкається, кому і як дозволяє доторкнутися до себе - найперший показник його ставлення. Естет, міркує про красу світу, приємні відчуття, затишок, має добру пам'ять на звуки, кольори, запахи; пов'язане з негативними емоціями запам'ятовується міцніше. Психотип Габен повністю довіряє своєму смаку, зневажає моду і будь-які стандарти в одязі, вважає, що кожній людині потрібне своє, індивідуальне, інтер'єр приміщення має бути затишним і красивим: у незатишній обстановці настрій падає. Безлад дратує. Чудово відчуває своє тіло. Прагне хвилюючих подій і гострих відчуттів.

2. Логіка ділова

Дуже практичний і діловий, знає свою користь беззастережно прийде на поміч, якщо очі й інтонації покажуть, що людині дуже потрібний. Вперто обов'язково завершує все розпочате, внутрішньо відповідальний за справу. Займається тільки корисним. Безцільно працювати не може, а цілей визначити самостійно не всіє. Тому із задоволенням допомагає іншим, легше щось робити для інших, ніж для себе. Якщо набирає більше справ ніж потрібно, стає метушливим, неуважним і сердиться на себе. Обходить правила й стандартні процедури, - до душі творчий підхід і прояв самостійності. Турбується головним чином, щоб не було нудно, і якщо стає нецікаво, виснажується і за браком терпіння може вибухнути через незначну дрібничку.

3. Інтуїція часу

Не відчуває час, поспішає і часто спізнюється Час або тягнеться повільно, тоді хоче прискорити події, або летить занадто стрімко, тоді прискорює темпи, підганяє інших, метушиться й нервується. Психотип Габен не відчуває, скільки часу потрібно для тієї чи іншої роботи. Сердиться на себе, коли не встигає.

4. Етика поведінки

Стоїть за свої інтереси, не бажає ні від кого залежати. Скромний, недемонстративний у ставленні до праці, у виявленні почуттів. Увагу людини, яка йому подобається може привернути, зачепивши її жартом чи зухвалим, але не образливим зауваженням, а потім демонструє показну байдужість.

5. Інтуїція можливостей

Знає, чого не хоче, але не знає, чого хоче. Важко зробити правильний вибір, оцінити власні можливості, потребує підказки зі сторони. Прагне бути унікальним. Потребує задушевного друга. Жертовний. Здатен зробити багато для близької людини. Не відсіює можливості, а використовує всі підряд, і зайві.

6. Етика емоцій

Досить поетична, вразлива і тому підвищено горда натура, чуйне серце; повинен бути улюбленцем, зрівнялівки він не терпить, добитися його визнання можна лише щирими почуттями, про щирість бажання судить з інтонацій, які його автоматично мобілізують. Важливі також вираз обличчя при розмові. Не подобається квола, розтягнута, розслаблена манера говорити, не любить скептичних інтонацій й кислого виразу обличчя. Психотип Габен у коханні обережний, стриманий, боїться відкритися, не вміє говорити про почуття. Ревнивий і недовірливий: має глибокі почуття й переживання і боїться, що його почуття будуть висміяні.

7. Сенсорика вольова

Наказ, як форма звертання для нього не існує, на команди не реагує, робить так, як вважає за потрібне, але потім, як правило, виходить так, як він хотів, сам же він просити не дуже вміє, йому легше змусити людину зробити те, що потрібно. У небезпечних ситуаціях нічого не боїться: спокійно наближається до джерела небезпеки, це його основний хід - іти прямо на противника: уперто, непоступливо, з внутрішньою правотою й безстрашністю.

8. Логіка структурна
 
Його важко переконати, може не продовжувати суперечку, але залишається при своїй думці, свою правоту доводить не словами, а впевненим продовженням справи. Стоїть за правду і справедливість. Створює власну філософську мудрість життя, узагальнює події, шукає закономірності. Аналізує причинно-наслідкові зв’язки подій, мотиви власної поведінки і людських вчинків. 
 
Вам обов'язково треба детальніше ознайомитись з моделлю психіки і доповнюючою психікою Габену - психотип Гекслі ІЕЕ. Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче)!

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Модель психіки ІЕЕ - Гекслі, Том Сойер, Дон Жуан
Психотип Гексли - психолог, радник, весельчак, пересмішник і пустун Інтуїтивно-Етичний Екстраверт        4 квадра Псевдонім - Гекслі, Том Сойєр, Дон Жуан        Програматор Тварина - кіт    ...
Етика (F) чи логіка (T)
Логіка (T): цінує компетентність і знання Людина, маючи таку ознаку, розглядає всі явища через причинно-наслідкові зв’язки, відчуває взаємозв’язки. Аналізуючи все, приходить до самостійних висновків...
Модель психіки ЛІЕ - Джек Лондон
Психотип Джек Лондон - найкращий підприємець і експериментатор Логіко-Інтуїтивний Екстраверт       3 квадра Псевдонім - Джек Лондон    Програматор Тварина - собака    Сангвінік   Раціональність....

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал