Багато років соціум допомагає людині намалювати образ ідеального партнера

Ви є тут

04.03.2012
Тарас Гладкий

Кожному ідеальний партнер - природа подбала про кожного

Думаєте, що чоловікам потрібен секс, а жінці - аби заміж? І тягнуть один до одного гормони? І що жінки і чоловіки - такі різні, та й навіть шукаєте ці відмінності? Пориньте в душу свою: чого Ви насправді хочете?

Душі потрібна споріднена душа. Будь-якій людині. Бо такий закон природи: ми половинки не тільки тілом, а й душею. А бачити свою половинку не так і складно. Знайти - складніше. Але можливо! Все залежить від вас: від чистоти вашої душі та помислів. Бог дає по заслугах.

А тепер - хто твоя половинка. Це психічно доповнююча людина: дуал - називається у соціоніці. Дуалів можна навчитися бачити по обличчю, фото. Але для цього треба знати свій соціонічний тип. Надсилайте ваші фото анфас - і ми визначимо ваш тип. Тести в Інтернеті навряд чи допоможуть, і за описами типів - теж навряд чи вийде. Скільки людей помилялися і самі в собі заплутувалися... Краще вже жити, не знаючи свій психотип, аніж влазити в чужу шкуру і жити потім, страждаючи, чужим життям.

Ну чому тільки дуал? Тому що стосунки тоді будуть гармонійними: без зайвих непорозумінь, сварок і конфліктів: адже дуал сильний у тому, де ви слабкі, зрозуміє і підтримає вас там, де важко, - він кращий друг і захисник. І все, що ви чуєте від нього - це саме те, що вам потрібно: бальзам на душу. Про дуальні стосунки можна прочитати у Аушри Аугустінавічюте: "Дуальна природа людини". Гарно і багато написано у книзі "Знайди гармонію в житті". Але ще краще, якщо ви самі це відчуєте.

Ось на різних сайтах обговорюють непорозуміння, образи, травми, складні стосунки і конфлікти, хочуть якось вирішити свої проблеми, і на жаль ніякі поради не допоможуть, якщо поруч - не ваша людина! Тому що стосунки закономірні, і керують людьми саме ці закономірності стосунків, а не люди стосунками. Скільки не намагайся розплутати протиріччя, буде тільки більше розчарувань. Але давайте не про те, що маємо, а про те, як знайти таку от близьку людину, яка завжди зрозуміє, підтримає і допоможе, з якою завжди приємно, комфортно, радісно, ​​весело і спокійно. 

Щоб шукати, треба знати, кого шукати. От і починайте із себе, потім - які мої дуали, потім - ваше бажання їх знайти, і ваші світлі думки і справи з'єднають вас разом. Потрібно ще, звичайно, і зберегти ці ніжні відносини, знаючи себе та іншого, деякі правила, як уникати заборонених тем спілкування. Всьому цьому можна навчитися, навіть якщо ви далеко.

У кожного є свій образ ідеального партнера з нереальним набором якостей в одній людині

А от поява непередбачуваних якостей, завжди змінює намальований образ і в стосунках починаються непорозуміння. Зникає образ того супер ідеального партнера. Коли той ідеал не відповідає нашим потребам, виникає розчарування. Втрачені іллюзії і невдоволеність від непорозуміння відштовхують. Захват свіжих почуттів змінюється на печаль і біль невідворотної втрати. Тоді люди, палко кохаючи, буває, все ж відходять один від одного. Чому далі наступає такий час, коли від перенасичення всякими емоціями руйнується цілісність людини, що неможливо вибачити і чому тоді психіка просто оберігає себе, відмовляючись від такого кохання?

Шукаючи позитивні якості, людина хоче задовольнити свої потреби. Не знайшла позитивні, знаходить тільки негативні. Розчаровується зміною стосунків, неузгодженістю, відсутністю порозуміння, негативним ставленням до себе. Не вдається навіть змінити себе і свого супутника, а отже і виправити ситуацію вже неможливо. Жити разом вдається по інерції, при іншому вже ставленні до партнера й інших почуттях або через відповідальність за іншу людину, яка, можливо, страждатиме при розриві стосунків. А ті приємні моменти, що пов’язували їх у коханні відходять на другий план.

Партнери шукали одне, а знайшли інше. Але ж відчуваючи, чого саме прагнули, все ж таки помилилися, бо не мали знань. В таких стосунках людина втрачає самого себе і робить нещастним свого партнера. Бо ідеальний партнер - тільки дуал, а кохання і дуальність одне і теж, одне без іншого неповноцінне.

Закохатися простіше простого. Навіть одного погляду достатньо і закоханість з статевим потягом тут як тут. В період закоханості в стосунках все наче ідеально. Тому і приймається рішення створити сім'ю. Але чим далі заходять стосунки, тим більше людина проявляє свою природу, проявляє себе справжнього. Саме це і є причиною, яка руйнує надуманий образ кожного партнера. Тому і виникають непорозуміння, бо люди неадекватно сприймають один від одного інформацію. І навіть при дуже великому бажанні зберегти стосунки, знаючи сильні і слабкі риси характеру один одного, конфліктів все одно не уникнути.

Фізичне і психічне доповнення, секс і енергія Любові

Фізичну сумісність люди розрізняють, а до розуміння психічної навіть не наблизилися. Люди не знають своїх дуалів, а тому обходять стороною. Навіть якщо знаходять, не приділяють належної уваги, бо швидке взаєморозуміння і легкість спілкування чомусь сприймається як дружба. Люди бояться втратити такого друга, а тому навіть не намагаються змінити формат стосунків. І вартує тільки перейти до дій, у таких друзів розквітає і мужніє кохання, стає справжньою надійною силою, що тримає духовно все життя. Ці почуття ніколи не зникають і зігрівають душу, незалежно від відстані.

Дуали настільки впевнені у стійкості своїх стосунків, що ніхто не взмозі їх роз’єднати, відбити дуала людині ніякого іншого типу неможливо. Це може зробити тільки інший дуал – кращий і досконаліший. Дуал – найкращий з усіх, стверджує будь-хто у дуальному подружжі. 

Знайти дуала – це тільки перший крок до справжніх взаємодоповнюючих стосунків, бо далі треба вивчити інтереси дуала, його інтелектуальний і соціальний рівень, культуру, виховання, матеріальне становище тощо. 

Дуальність – це ще не обов’язково кохання, вона приводить до захоплення при приємному спілкуванні. Кохання виникає й переходить у справжню Любов у дружбі та спільному житті. Коли спільно, весело й завзято долаються всі труднощі, коли, відчуваючи надійне плече друга, відходять проблеми. Адже тільки дуали можуть найефективніше допомогти один одному у вирішенні їх, адже тільки дуальна пара складає єдине ціле, один моноліт, який не зруйнувати нікому й нічому. 

Про таке кохання мріяв Е. Фром, коли писав: "Любов дозволяє бути самим собою і зберегти свою Цілісність. Любов - це парадокс, коли дві істоти стають одним і однак залишаються двома". Для пояснення цього незрозумілого явища древні греки використовували міф про андрогіни, згідно якого всі люди колись мали подвійне тіло: по дві пари рук і ніг, два обличчя. Тільки Зевс, розсердившись, розрубав їх пополам. Тому кожна людина є зараз половинкою, яка постійно прагне відтворення свого попереднього "Я". І вся складність у тому, що з будь-ким його не відновити, цілісності не досягти. 

А в дуальності досягається не тільки цілісність особистості, люди навіть розширюють свої можливості, краще розуміють світ, легше орієнтуються в ньому, вільно спілкуються з іншими, відчуваючи себе впевнено, з посиленими в кілька разів внутрішніми резервами і силами. Вони настільки тонко і глибоко відчувають душу іншого, наче занурюючись у неї, що у них виникає відчуття єдиної спільної душі.

Тільки дуальність веде до процвітання і прогресу, інші стосунки – до деградації і регресу

Сучасна наука констатує, що фізіологічний механізм задоволення потреб полягає в тому, що він супроводжується позитивними емоціями. Тільки дуал як справжній ідеальний партнер може задовольнити потреби, відродити душу, дати їй крила – емоційний злет, а отже, стимулювати такого роду процеси. 

Дуальність дає можливість людям різних типів максимально зрозуміти й глибоко відчути один одного і при цьому доповнити ті якості, які людина не може самостійно розвинути, бо природою не дано цього. Тільки у дуалів любов може бути стійкою, сильною, нести гармонію у внутрішній світ і сприяти гармонії із зовнішнім. Але любов – це живе почуття, яке змінюється й набуває різних відтінків, - адже все життя іде пізнання один одного, і весь час люди змінюються, тільки дуальність веде до процвітання і прогресу, інші стосунки – до деградації і регресу. Дуальність дає максимальну можливість щастя в сімейному житті. Щастя живого, багатогранного.

І.Калінаускас разглядає три види любові:

 • індивідуальнісну - коли є прагнення володіти предметом кохання, створити сім’ю, мати дітей -  це володіння на рівні тіла.
 • особистісну - любов духовну, почуття двох особистостей, які цікаві один одному - це взаємообмін ідей.
 • сутнісну - співпереживання і глибоке відчуття сутності іншого, як своєї власної - це душевна любов зрілих людей, які відчувають іншу душу як власну, вловлюють кожен її порух без слів.

При цьому під індивідуальністю він розуміє сукупність відносин людини зі світом як біологічної істоти. Особистість - сукупність суспільних відносин. Сутність - сукупність енергетично-інформаційних відносин зі світом. Можна ці три види любові розглядати як рівень почуттів і стосунків людей різного рівня розвитку, що не завжди залежить від віку. Хоча перший вид любові частіше присутній людям в юності, два інших - у зрілому віці. Причому особистісна і сутнісна види любові можливі лише в дуальності.

Психічна доповненість дає дуалам можливість реалізуватися, здолати всі перешкоди на шляху до повної гармонії, як сексуально-інтимної, так і у спілкуванні, у спільних справах. Тільки між доповнюючими партнерами існує справжнє кохання, де немає зради, де немає ревнощів, де є довіра і розуміння. 

До речі, є пари, які поєднуються не на взаємному захопленні чи емоційному підйомі перших почуттів, але з часом відчувають ніжність і кохання, яке посилюється день у день. В їх сім’ях поселяється злагода, приємний тихий комфорт, гармонія у спілкуванні, взаємоповага й глибокі почуття. Вони вже й не уявляють свого життя один без одного, настільки близькими й рідними вони стають. Ви вже здогадалися, про які пари йде мова.

У коханні ніколи не було і не може бути обмежень, кожен вправі вибирати сам, кому віддати своє серце, зате вже відомо, що чекає на того, хто віддає і руку, не зваживши на закон сумісності. Природа не вибачає ігнорування її законівДуальність – це те єдине, чого прагне душа. І ти все матимеш, якщо захочеш. Кожен вирішує свою долю сам. Доручайте рішення своїй душі, і довіряйте тільки їй. Не мисленню, не здоровому глузду, а душі.

Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче), бо ми продовжуємо бути корисними і готуємо завжди практичний матеріал.

Далі ви знатимете що допомагає зберегти сім'ю.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Відчуття ревізійних стосунків ревізором (зверхнє й прискіпливе ставлення)
Ревізор задає тон стосункам і недооцінює партнера Ревізор - це людина, яка може вирішити тільки зовнішні проблеми партнера-підревізного, а внутрішньо насправді ж лише посилює їх. Він задає тон...
Активаційні (підйом і спад, емоційне виснаження)
Зав'язується вільне спілкування, підвищується самооцінка Це стосунки, де партнери із задоволенням виконують потреби, вимоги, бажання один одного, надають приємного почуття радості. Стосунки дуже...
Суперего (суперництво інтересів)
При зближенні виникає "дивне" нерозуміння і суперництво У таких стосунках існує взаємоповага, партнер справляє враження сильної особистості, якій підвладно те, у що інший не хоче і не може втручатися...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал