Продукти центру: книги, тренінги, курси, вебінари, семінари

Ви є тут

Віктор ШовкошитнийДруковані та електронні книги Віктора Шовкошитного "Шлях Просвітлення" з аудіомедитаціями

Знання, які ви отримаєте з книжок, освоїли не більше 15% жителів Землі. А наведеними в книжках духовними практиками і методиками володіє не більше 0,002% людей нашої планети.

Шлях духовного розвитку – це той шлях, який змінить вас докорінно: ви навіки позбудетеся своїх страхів, візьмете кермо своєї долі у свої руки, зцілите себе від хвороб, підвищите рівень вашого біоенергостазу, навчитеся не піддаватися впливу зовнішніх обставин, досягнете максимального самопрояву в усіх аспектах життя, а головне – станете самим собою та набудете щастя. Пізнаючи самого себе, ми пізнаємо світ.

Автор має унікальний досвід енергокорекції десятків тисяч людей, які знаходилися на межі відчаю. Сьогодні вони живі, здорові і успішні.

 

ПРИДБАТИ КНИГИ і 5 ДИСКІВ З МЕДИТАЦІЯМИ

 

Магістр і майстер соціоніки Тетяна ПеданКниги Тетяни Педан "Знайди гармонію в житті" і "Характер за зовнішністю" (психологічний практикум).

У книзі "Знайди гармонію в житті" емоційно, просто й зрозуміло пояснюється необхідність знати власний соціонічний тип, щоб пізнати себе, виявити сильні і слабкі сторони психіки, правильно обрати професію, не помилитися у виборі друзів, партнерів, супутника життя. Краще пізнавши себе можна уникнути багатьох помилок. Провідною думкою є дуальна природа людини, прагнення її душі дуальності для повної реалізації особистості і захисту слабких сторін. Розкрита закономірність міжособових стосунків, причини самотності, конфліктів, стресів, подолання проблем сім’ї, батьків і дітей. 

А книга "Характер за зовнішністю" допоможе вам пізнати себе і інших. Тут викладені основні поняття й розробки спеціалістів-соціоніків для практичного використання тим, хто цікавиться психологією і тим, хто просто хоче краще знати людей. Це: структура психіки, описана за моделлю-А, додаткові ознаки Рейніна, квадри, характеристики соціонічних типів, рекомендації, як керувати собою, знаючи свої сильні і слабкі сторони, щоб мати добре самопочуття, бути впевненим у собі і реалізувати свій потенціал. І, головне: візуальний метод визначення типів, який, при вмінні ним користуватися, дає точний результат.

 

ПРИДБАТИ КНИГИ

 

Віктор Шовкошитний - очільник духовної Академії ПросвітленняСемінар Віктора Шовкошитного "Прорив" + 8 унікальних медитацій.

Наше життя у більшості випадків досить легко прогнозоване. Його можна легко прорахувати, щоб зрозуміти, що ще одна свічка з часом згасне, так і не запаливши вогнище прозріння. Всі люди вважають себе жертвами обставин, долі, ще чого завгодно, тільки не своєї ліні і боягузтва, які не дали нам реалізуватися повною мірою, бо для цього кожному треба здійснити справжній прорив через завісу соціальної зумовленості. 

 

Ніхто не може зробити з вас раба без вашої згоди бути рабом, ніхто, окрім вас, не розірве ланцюги стереотипної поведінки, ніхто за вас не зробить прорив до себе. А дорога до себе – це найважча із доріг, і пройти її ви повинні самі.

Доки ми живемо уві сні, світ буде здаватися нам темницею, наші уявлення й переконання будуть хибними, а емоції некерованими. Щоб стати цілісним нам доведеться вилікуватися від хронічної хвороби людства: сну свідомості та невігластва, яке ним ж і породжене.

Пізнайте себе, а все інше прийде саме собою.  Для цього зазирніть в середину себе і усвідомте, чим ви не є, бо все інше не має значення для вас.

Ми з вами запрограмовані на еволюційний розвиток і це записано в матриці нашого життя – в ДНК. Все існує в нашому усвідомленні, яке не має ні початку, ні кінця…

А для розкриття і засвоєння теми в семінарі «Прорив» використовується 8 унікальних медитацій.

 

ПРИДБАТИ МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ З МЕДИТАЦІЯМИ

Свіжі матеріали блогу

19 Кві 2021
Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки
  Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських...
22 Бер 2021
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування...
27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал