Тарас Гладкий про себе, про життя, про роботу, про соціоніку

Ви є тут

30.11.2010
Тарас Гладкий

 

Про Життя

Народився 22 липня 1981р., с. Задністрянськ, Галицького р-ну, Івано-Франківської області. Щирий і відданий Україні українець.

Після Бурштинської школи вступив до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ). Факультет «Автоматизації та комп’ютерних наук». Спеціальність: «Автоматизація управління технологічних процесів». Магістр з автоматизації. Лейтенант запасу.

Закінчив аспірантуру за спеціальністю: «Економічна безпека держави».національного інституту проблем міжнародної безпеки Ради національної безпеки і оборони України (НІПМБ РНБОУ), м. Київ.
Працював у нафтогазовій галузі, але не отримував ні радості, ні щастя. Шукав діяльність, щоб давала і гроші, і радість. Потрапила до рук книга «Знайди гармонію в житті» - проковтнув. Відчув і радість, і щастя. Подумавши: якщо визначу свій тип, знайду і своє покликання. І не знав тоді, що воно – в соціоніці. Вдячний Тетяні Педан, що запропонувала навчатися, щоб зміг працювати в цій галузі знань – край необхідній і кожній людині, і суспільству, проблеми якого глибоко мене хвилюють.

Вирішив зробити сучасний сайт, щоб приваблював не тільки інформацією, але й дизайном. І це вдалося! Наш адміністратор кожного разу говорить: «Мій улюблений сайт». Тож нехай дає часточку любові усім людям, а я з новим натхненням робитиму все, щоб люди знаходили своє покликання, свої половинки і мали щасливі долі.

 

Про себе

Відвідував різні майстер-класи і тренінги, бачив, що всі говорять про одне і те ж, дещо з різних позицій, і переконався, що дійсно практичну користь дає саме соціоніка. Важливо не тільки те, чого досягну у діяльності, а те, якою людиною є і буду. Успіх – це особистісний ріст, реалізація свого потенціалу на благо людства і Світу, тож удосконалюю свої вміння і таланти, вимогливо і відповідально ставлюся до себе і до всього, що роблю.

Якось Марина Хмеловська запросила до себе на Казкотерапію. Ніколи не думав, що протягом 20 чи 30 хвилин може народитись така казка, якщо її так можна назвати (подається в оригіналі без виправлень):

 

Казка про моє життя

Сад яблуневий, сад вишневий, сад горобиновий, сад березовий, сад вербовий, сад… сад… Сади… Вони живуть і щодень стають пишнішими, запашнішими, квітучими, вони стають кращими, не конкуруючи між собою, навпаки, підіймають один одного після дощу чи вітру, огортають один одного своїм гіллям і шепочуть чи нашіптують свої молитви, пишуть свою історію, історію своїх братів і сестер по саду, пишуть історію близьких і далеків садів, пишуть історію свого Світу, Безмежного і Вічного, прославляють один одного у Стихіях Всесвіту і творять потужну, життєздатну, життєтворчу і неминуче славну історію Буття.
Їхнє звичне щоденне життя наповнене змістом власного існування, життя наповнене силами власної реалізації, Божественної суті. Вони не загрожують один одному своєю індивідуальністю, не відбирають один в одного живильних соків землі.
З близькими і далекими сусідами вони розмовляють звуками шелестіння, нотами збуджених гілочок… розгалуженим і глибоким корінням вони несуть ці мелодії у віках.
Чи буде життя без саду живого і невмирущого?
Чи буде життя без Молитви, Історії, Довіри, Звуків і Мелодій?

 

Про соціоніку

Стала улюбленою справою. Поглиблюю знання: читаю, відвідую курси Тетяни Педан, Ірини Егліт та інших фахівців. Успішно співпрацюю з веб-студією «Kindrakevich WEB-Agency» (Київ-Львів), але всі зусилля, думки, плани і мрії з соціонікою.

 

Про роботу

Професійна діяльність у соціоніці почалася в 2010 році в практикум-центрі «Соціон». Створив і профінансував цей сайт, займатимусь повноцінним піаром ресурсу і оптимізацією.

Придумав проект: семінар для жінок: «Як знайти свою половику". Впроваджуємо. Брав участь у радіо-передачі Радіо-Єра, де закликав Підприємців користуватися практичними набутками соціоніки та розробками нашого Центру. Планую широке впровадження соціоніки у виробництві, громадських організаціях і політичних партіях, створення рекрутингового агентства на базі соціонічних методів підбору персоналу, проведення різних семінарів і тренінгів, навчати соціоніці у ВНЗ. Прагну, щоб наша робота процвітала, адже вона сприяє оздоровленню суспільства, завдяки соціоніці воно виживе і буде прогресувати у всіх напрямках. Хочу практично втілити набутки соціоніки, щоб дати користь людям, допомагати їм досягти щастя й успіху в житті, допомагати у здійсненні їхніх бажань і надій. Тільки користь оточуючим, чисті і чесні думки і прагнення можуть зробити людей щасливими. Прагну, щоб у житті кожного настала постійна «біла смуга» без усіляких криз.

 

Мрії і плани

«Соціон» – перший крок реалізації заповітної мрії: створити принципово нову школу навчання і виховання духовної еліти нації, де викладатимуться всі сучасні науки і прогресивні духовні течії, відродиться національний дух завдяки філософсько-релігійним знанням предків і сучасників. Соціоніка викладатиметься теоретично і практично з першого і до останнього класу. Тоді наші дочки і сини зможуть стати керманичами, яких справді заслуговує наш народ.

 

Хобі та позапрофесійні інтереси

Туризм, театр, історія, релігія, психологія, психотерапія, езотеричні науки, політика, економіка, книга тощо.

Все життя вчусь у життя і у людей, надаю їм підтримку, розуміння і допомогу.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Тетяна Педан про себе, про життя, про роботу, про соціоніку
Про Життя: Завжди хвилювали питання, як повноцінно прожити життя, хотілося бути науковцем, але не знала, в якій науці, бо у школі цікавило все.  І раптом перше прозріння: після пар Лінгвістичного...
Олена Літковська про себе, про життя, про роботу, про соціоніку
Про життя Коли моїй мамі було 33 роки, я намагалась уявити себе в цьому віці. Мені здавалося, що я буду дуже серйозною, дорослою і буду все-все знати. А тепер досягнувши цього віку, розумію, що я...
Хто робить – того б’ють, або «Історія Тетяни Педан…»
  Несіть добро усім людямБез вибору - просто несіть!Читати повністю>> Інтернет-журнал «Шана» вийшов із статтею у формі інтерв’ю про історію стосунків Тетяни Педан та Анатолія Гречинського. Ми...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал