Підбір персоналу

Ви є тут

Наш центр, визначаючи соціонічний тип людини, розробляє для неї соціонічне резюме і рекомендації з профорієнтації, де вказані ділові якості людини, сфери їх реалізації, і, головне – що можна від неї вимагати, а чого – не варто.

Професійний підбір персоналу і наші технології допоможуть HR-менеджеру підібрати
конкурентноспроможну команду.

Якщо у колективі є проблеми, ми проводимо кадровий аудит, і діагностика персоналу показує причини проблем і конфліктів у колективі, після цього ми рекомендуємо їх вирішувати науковим і перевіреним шляхом, щоб організувати якісне управління та підбір персоналу.

Директор по персоналу отримує оцінку ефективності роботи персоналу. Система роботи з персоналом включає в себе підвищення мотивації роботи персоналу, а завдяки соціонічним закономірностям це можна зробити без додаткових капіталовкладень, організувавши колективи, де кожен буде на своєму місці і зможе максимально використати власний потенціал: сильні сторони характеру, творчі можливості і таланти. Тому підбір відбір персоналу має першочергове і надважливе значення.

 

УЛЮБЛЕНА СПРАВА ДАЄ ЛЮДИНІ НАСНАГУ, РОЗВИВАЄ ТВОРЧІ ЗДІБНОСТІ І БАЖАННЯ ВИКОНУВАТИ ВСЕ НАЙКРАЩИМ ЧИНОМ, ТОДІ ПРИРОДНО ПІДВИЩУЄТЬСЯ ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРАЦІ.

 

Підбір персоналу це той етап, від якого залежить ефективність роботи кожного співробітника і майбутнє компанії. Існують різні методи підбору персоналу, але соціонічний метод можна застосовувати не тільки на етапі підбору персоналу, але й в організації співробітників в ефективні робочі групи під різні задачі.

Знаючи соціонічні типи співробітників можна уникати і вирішувати корпоративні конфлікти, налагоджувати взаємовигідні контакти з партнерами, організувати систему роботи з конкурентами (знаючи норми поведінки конкурента і застосовувати власні природні способи та стилі дії).

Професіоналізм людини проявляється не стільки за її фахом, скільки завдяки вродженим ресурсам, а для досягнення успіху не достатньо мати високу кваліфікацію, треба бути кращим за інших, талановитішим, вправнішим. А досягти таких результатів можливо лише за умов, що обрана діяльність максимально співпадає з природними здібностями, які можна розкрити через визначення типу особистості.

Знаючи типи працівників, керівник буде знати і закони бізнесу, і механізм психіки людини, і напевне знатиме, хто як виконає певне завдання.  Бо вивчення людини і її можливостей - це найкращий спосіб для пізнання себе і світу, а через людей ми пізнаємо себе і знаємо як краще себе реалізувати. Творча реалізація - повноцінне і щасливе життя.

професійний підбір персоналу
Статистика свідчить, що підбір персоналу на підприємстві здійснюється фахівцями з персоналу, які приймають на роботу людей, подібних до них за своїми соціонічними типами. Природно, серед таких людей існує легке взаємопорозуміння, але така команда визначається заскорузлістю і неможливістю прогресу, бо вирішує проблеми однобічно, а деякі взагалі не може вирішити.
 
Щоб колектив працював продуктивно, гнучко і мобільно реагував і пристосовувався до нових обставин і вимог часу, був конкурентно спроможним, він повинен мати у своєму складі представників усіх типів певно організованих згідно соціонічних законів психічної сумісності.
 
Якщо у вашому колективі більше одного співробітника, замовляйте кадровий аудит, щоб зберегти ваше здоров'я, бажання працювати і професійно зростати. Традиційні агенства підбору персоналу використовують західний досвід в купі з радянським, але в українських сучасних реаліях цей мікс тільки посилює соціальну проблему, бо люди продовжують ходити на роботу, яка їм не подобається і шукати роботу тільки заради більшої зарплатні.
 
Людям байдуже, що робити, тільки б ця робота була стабільна. Не творча реалізація в пріоритеті, а стабільна неулюблена робота. Ми ж переконані, що творчий потенціал кожного - це найважливіший золотовалютний державний потенціал і ми беремо на себе відповідальність його розкрити в кожному. Долучайтеся!
 
​Закони життя - закони природи,
Їх виконуємо - проблеми прибираємо.
І не буде помилок у тих,
Хто дотримується законів природи.
Більше про рубрику
Про підбір персоналу і кадровий консалтинг
11.02.2012
Таня Педан
0
Досягнення успіху - це впровадження законів психології організацій. Задачі психології розвитку підприємства - досягти успіху завдяки правильному напрямку розвитку. Тільки науковий підхід до підбору персоналу і використання трудових ресурсів, де є відповідність структури психіки кожного працівника завданням і структурі підприємства допоможе досягти бажаних цілей. Структура психіки - це соціонічний...
Унікальна та ефективна ПРОГРАМА соціонічного підбору персоналу (ПСПП)
20.10.2010
Таня Педан
0
ПРОГРАМА БУДЕ "ЗОЛОТИМ КЛЮЧИКОМ" ДЛЯ ВСІХ, ХТО ПРАЦЮЄ З ЛЮДЬМИ ЧИ ЖИВЕ СЕРЕД ЛЮДЕЙ! Керівники підприємств, працівники відділів кадрів і кадрових служб, менеджери персоналу та всі, хто має справу з людьми, користуючись “Програмою соціонічного підбору персоналу” (ПСПП) вдосконалять систему роботи з персоналом і структуру підприємства завдяки організації колективів при підборі кадрів у відповідності...
Ділові характеристики соціонічних типів
20.10.2010
Таня Педан
0
  Ти не кращий і не гірший за іншого,Знай, що можеш від природи ти,А що може інший. І так – про кожного.Знай цей дар, використовуй,Працюй за сильними сторонами,Знаходь тих у житті,Хто слабкі захистить допоможе    Якщо людина діє за своїми сильними сторонами, то у неї все виходить ефективно і вона працює із задоволенням. Якщо ж її діяльність вимагає використання слабких якостей, то людина швидко...
Соціонічне резюме. Підготовка і взірець
19.10.2010
Тарас Гладкий
0
Скласти резюме вам можуть допомогти і зразки з Інтернету і вбудовані шаблони MS Word. Але ви розумієте, що всі шаблони роблять резюме невиразним, схожим на інші, позбавляють його індивідуальності. Якщо не підходити творчо, то ваше резюме буде сірим і нічим не привабить роботодавця. Ми пропонуємо вам складання такого резюме, що буде вміщувати інформацію про ваші ділові якості і сильні сторони,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал