Партнерська програма центру - рекомендуйте нас і заробляйте!

Ви є тут

партнерська програма продюсерського центру "соціон"

Все міняється навколо і ми не стоїмо на місці. Багато років вже наш центр поширює і реалізовує ідею організації ідеального суспільста - ідею Соціону. Багато людей нас вже підтримує і число наших прихильників щодня зростає.

Ми не партійна і не державна організація. 

Наш Соціон - це група людей в Україні і поза її межами, які душею і всім своїм серцем вболівають за повноцінну реалізацію людини, за її духовний, фізичний, сімейний, колективний і професійний розвиток.

Цінність знань від наших Майстрів, Тренерів і духовних Вчителів, на собі перевірили близько 13 тисяч наших учнів. Більшість з них вже давно живе новим життям, кардинально змінивши його якість і формат.

Найголовніше те, що ми показуємо і вчимо куди йти і з ким, як і що робити, щоб кожен міг себе реанімувати і стати собою, незалежно від зовнішніх обставин. 

Щоб нас було ще більше, щоб наші ряди поповнялись ще активніше, ми вирішили залучити усіх бажаючих до нашої роботи і запросити кожного учня або всього лише прихильника, в нашу двохрівневу ПАРТНЕРСЬКУ ПРОГРАМУ.

партнерська програма нашого центру

Партнерська програма - це напівавтоматична система поширення або просування наших курсів, семінарів, тренінгів, інших продуктів в мережі Інтернет партнерами за грошову винагороду. 

Щоб стати партнером, вам треба зареєструватися в системі ось тут

Партнером може стати учень чи прихильник нашого центру, а також кожен хто хоче отримати додатковий дохід за просування інформаційних продуктів центру.

У кожного партнера буде свій веб-офіс, де він бачитиме усю статистику переходів на сторінки наших інформаційних продуктів, хто зацікавився і проплатив, а також суму винагороди за виконану роботу.

Винагорода складатиме від 30 до 50% за пряму продажу інфопродукту - це перший рівень партнерської програми (тобто продажа партнера). На другому рівні - від 5 до 10% від вартості реалізованого інфопродукту (тут продажу здійснив уже партнер 2-го рівня програми, який зареєструвався за посиланням партнера 1-го рівня). 

Завдяки 2-х рівневій системі у кожного партнера буде можливість отримувати пасивний дохід від залученої команди партнерів - дохід з кожної продажі, яку здійснив його партнер.

Наприклад, вартість курсу складає 3000 грн. Якщо продали цей курс особисто ви, то винагорода складатиме 900-1500 грн - 30-50% від вартості курсу. Якщо курс продав ваш партнер, ви отримаєте 150-300 грн. з однієї продажі.

Отже, у кого немає можливості придбати наші Інфопродукти, зможе заробити на них в нашій партнерській програмі. І не хвилюйтеся, якщо ви не знаєте що і як робити для цього. 

Бо ми вирішили також створити Школу Партнера (для новачків в інтернет-маркетингу), в якій за системою вебінарів і відеоінструкцій, ми навчимо вас ПРАВИЛЬНО розповсюджувати інформацію і рекламувати наші Продукти, щоб кожен учасник отримував додатковий дохід.

Ви будете забезпечені усіма рекламними матеріалами, за допомогою яких ви будете добре продавати і чудово заробляти. 

Школа партнерів приверне увагу нашої партнерки професійних інтернет-маркетологів. А тому навіть новачок, зможе порекомендувати професіоналу, дати йому своє особисте посилання і дуже добре заробляти з продаж такого гуру веб-маркетингу. 

Ну а гуру зацікавиться по дуже простій причині - не потрібно самостійно готувати всі матеріали для просування, а також консультувати своїх партнерів, так як для них є Школа Партнерів і Служба підтримки.

Отже, ми подумали про обидві категорії і навіть якщо чогось не вистачатиме, ми обов'язково зробимо все для зручностію, а також економії часу та зусиль наших партнерів.

Перевага нашої програми в тому, що у нас діє ГАРАНТІЯ повернення коштів. 

Знання наших Майстрів і Вчителів не потребують ніяких доказів. Якщо комусь в процесі навчання не сподобається, ми просто повернемо 100% грошей оплаченого Інфопродукту. Гарантія розповсюджується на усі наші Інфопродукти. Деталі на сторінці  Гарантія повернення коштів.

Реєстрація в партнерській програмі тут

Після реєстрації в партнерській програмі, вам на безкоштовне навчання в Школу Партнера

партнери центру

Шануймося, бо ми того варті!

Адміністрація ПЦ "Соціон"

Свіжі матеріали блогу

19 Кві 2021
Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки
  Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських...
22 Бер 2021
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування...
27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал