Qcomment відгуки "скільки можна заробити на Qcomment?"

Ви є тут

17.07.2016
Тарас Гладкий

Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.

 

Увага! Екстравертам заборонено писати коментарі (не руйнуйте свою природу). Але якщо є бажання дізнатися як і скільки можна заробити на qcomment іншим способом, читайте матеріал до кінця і дивіться відеоролик.

Порада авторам (інтровертам)! Поставте ціль активно набирати бали за коментарі, щоб отримувати вищі ранги і збільшити тарифи за проекти. Для отримання першого рангу напишіть екзамени з української і російської мов (дивіться взірець іспиту нижче).

 

Як збільшити дохід на коментарях qcomment - взірець іспиту

 

Заробляти на написанні коментарів  - відмінна можливість для інтровертів (для жінок домогосподарок, вагітних і в декреті - ідеальний варіант) в домашніх умовах отримувати додатковий дохід. Для тих, хто ще не наважився спробувати себе в ролі автора, давайте подивимося який може бути дохід на коментарях в Qcomment ru.

Таблиця рангів на біржі коментарів

Таблица рангов на qcomment ru

Доступні тарифи без іспиту на нульовому ранзі Qcomment ru

Тарифи на 0 ранге и без экзамена на бирже комментариев

Тарифи з іспитом на 5 ранзі в Qcomment

Тарифы на 5 ранге с экзаменом

 

38 коментарів потрібно написати для отримання 2-го рангу (в моєму випадку залишилося 9 балів - це 9 коментарів від 300 символів).

Пример получения 2-го ранга на qcomment ru

Зараз можете взяти ручку і блокнот, щоб порахувати скільки можна заробити на qcomment. На скрінах видно, якщо вийти на 5 ранг, то можна не напружуючись заробити 100 доларів за місяць.

Не ускладнюйте собі життя і вибирайте цікаві проекти з темами, якими володієте, щоб писати легко по 10-20 коментарів щодня. Так ви швидко, протягом 1-2 місяців отримаєте 5 ранг і найцікавіші тарифи.

 

Мої рекомендації з вибору і написання коментарів

 

1. Додавайте в розділ "Вибрані" проекти менше і більше 300 символів. На перших рангах оплата маленька, але ці проекти набирають вам бали. Слідкуйте за замовниками, які швидко перевіряють та схвалюють свої проекти. 

2. Пишіть коментар в поле виконання проекту та дивіться кількість символів (справа вгорі), більше писати не потрібно, час - це ваші гроші.

3. Додавайте спочатку свій коментар на сторінку замовника (на сайт), перевірте, що він там висить на модерації і тільки після цього публікуйте на сервісі для перевірки.

4. Слідкуйте за інструкціями замовників, будьте уважні.

5. Плануйте роботу з 7 до 9-10 годин ранку. Навіть мені екстраверту, пишеться легко вранці і 10 коментарів я пишу максимум за 30 хвилин.

6. Спочатку пишіть коментарі та тільки після цього беріться за перегляд відео, лайки і репости.

7. Слідкуйте за своїм станом, не допускайте втоми в цій роботі. Краще спланувати роботу. Наприклад, вранці з 8 до 9.00, за цей час пишіть 20 коментарів з 5 хвилинною перервою на чай або каву. Якщо є можливість, заплануйте протягом дня ще одну годину роботи.

8. Вживайтеся в роль для написання коментаря, щоб не думати-вигадувати, а швидко писати і задовільняти замовників.

9. Збільшуйте дохід за допомогою партнерської програми Qcomment ru (дивіться відео про те, як більше заробляти на написанні коментарів). Отримуйте 20% з доходу сервісу від Замовників і 10% від авторів, які зареєструвалися в сервісі за вашим реферальним посиланням.

10. Розвивайте свої сторінки в соціальних мережах і створіть відеоканал на Youtube (якщо не вмієте записувати відео, закачайте чужі і публікуйте).

 

 

В відео я обіцяв два бонуси, будь ласка беріть Бонус 1 і Бонус 2. Другий бонус - це схожий сервіс на Qcomment, а для першого вам потрібен особистий блог. Про блоги я буду розповідати в наступних матеріалах і відеороликах. Вступайте в спільноту "Соціон", щоб отримувати безкоштовні навчальні матеріали, які будуть в закритому доступі тільки для членів спільноти. Підписуйтесь на наш відео канал, щоб дивитися нові відеоролики.

p.s. Діліться своїми реферальним посиланнями в соціальних мережах, в групах по заробітку в інтернеті, створюйте і публікуйте свої відеоролики, розвивайте відео канал на Youtube, публікуйте оголошення про сервіси на безкоштовних дошках, показуйте свій дохід в кабінеті, вивід заробленого на веб-гаманці і надходження на вашу карту. Одним словом заробляйте від залучення рефералів. Краще по 1 долару зі 100 рефералів на постійній основі і навіть коли ви не виконували проектів, ніж постійно писати. Працюйте і заробляйте в задоволення!

Шануйтеся і до зустрічі! 
Ваш, Тарас

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Як ви думаєте, що потрібно знати в Польщі?
Кожен українець знає про роль Польщі для України в минулому і зараз. Ця країна залишила добрячий слід в нашій історії і зараз продовжує всяко сприяти вирішенню важливих задач в європейських високих...
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня...
В що сьогодні вірить переважна більшість людей?
Думаю, варто дещо нагадати - із пройденого... Міражі людського Буття Ви коли-небудь замислювалися над тим, що означає втрата цілісності? В якій ситуації ви тоді опиняєтеся? А так живе переважна...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

22 Бер 2021
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування...
27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал