Наші цілителі дійсно зцілюють і навчать вас цьому ремеслу

Ви є тут

14.04.2016
Тарас Гладкий

Вітаю, дорогі друзі! Сьогодні особлива тема, втім як і завжди. Будемо говорити про цілителів і цілительство, щоб вирішити раз і назавжди - це чудо чи реальність. Наше завдання полягає в тому, щоб ви зрозуміли цілительство як можливість людства вирішувати повсякденні щоденні питання і головне, що ці можливості є у більшості людей. Не вірите? Тоді читайте далі!

До вас звертається і просто ділиться своїм досвідом Цілитель і Учитель Віктор Шовкошитний. Якщо вам потрібна негайна кваліфікована допомога, то в кінці статті ви можете замовити послуги цілителя або написати в нашу Службу підтримки своє питання. Контактний телефон в шапці сайту.

Якщо вас цікавить детальніша інформація про цілительство, читайте далі.

Будемо говорити про цілительство, бо ще всього 2,5 тисячолітття тому інтуїтивними здібностями володіла більшість людства, тобто в кожній родині був свій цілитель, а може і декілька представників цієї народної професії. Чесно кажучи, в цьому не було нічого особливого, бо ці Знання були нормою тодішнього суспільства. Такі Знання і Здібності ще називають шостим відчуттям.

Ці Знання повертаються завдяки таким Школам як наша, тому кожен має можливість навчитися цілительству.

Легко помітити як сьогодні прокидаються ці природні здібності у багатьох людей і особливо часто ми це бачимо на нашому річному навчанні за "Програмою підготовки цілісної особистості". Мені не подобається, коли природні можливості кожного з нас штампують як надзвичайні здібності, кажуть, що це щось надприродне і не зрозуміле пересічній людині. Та й, чесно кажучи, дуже прикро чути це в такій категоричні формі.

Я як цілитель з більш ніж 10-річним стажем цілительства і передачі цих Знань, маю повне право стверджувати, що немає жодних обмежень в духовному розвитку людини, окрім тих переконань і упереджень, породжених стереотипним мисленням. Ми втратили інтуїтивні здібності сприйняття світу через залежність від матеріального егрегору, який має смертельний вплив на людство.

Матеріальний світ і його прояви захопили людство настільки, що навіть Істину ми шукаємо в ньому. Ми все хочемо перевірити чи помацати і заблукали в лабіринті невігластва і байдужості. Людина забула головне - навколо нас світ, який на 2/3 є енергоінформаційною субстанцією і тільки 10% цієї інформації ми здатні сприймати та обробляти всього 6% клітин головного мозку. І цю дурню нас переконали вважати за норму, а народний цілитель є надлюдиною з надприродними можливостями. Дуже сумно!

І в цих умовах ми просто втратили цілісність, зруйнували в собі цілителя, здібність до енергокорекції власного енергокомплексу.

в середині кожного загубився цілитель і цілительство як можливість самодопомоги

Це можна дуже просто пояснити - відбувся внутрішній поділ на Его-свідомість, яка отримала борозди правління над нами, і Божественну сутність, яка глибоко заснула і дуже рідко себе проявляє. Люди ототожнюють себе з чим завгодно - з власним тілом, почуттями, інтелектом, але забули про основну рису нашого характеру, яка проявляється у взаємодії з усіма аспектами життя, враховуючи при цьому сформовані причинно-наслідкові зв'язки і є основою індивідуальної поведінки свідомої Людини. Ми просто заколисали свою Свідомість.

Людина сама створила умови, в яких втратила свою Цілісність і сьогодні змушена збирати плоди такої несвідомої поведінки. Без усвідомлення причинно-наслідкових зв'язків, що створені діяльністю чи бездіяльністю, людина втрачає Цілісність, хворіє і звинувачує в цьому усіх навколо, тільки не себе кохану. Цілісність втрачена, а тому втрачений внутрішній цілитель і можливість собі допомогти. Тепер людина не знає як повернути собі ці здібності, які стали ніби цілковито втаємниченими.

Але ж це ми самі створили таку реальність, в якій загубили право жити здоровими і щасливими. І мій досвід і практика цілителя щоразу нагадує мені про це. Часто пацієнтам важко усвідомити, що це вони самі, своєю життєдіяльністю привернули у свій енергокомплекс неприємності і такі життєві ситуації, які просто не дають жити по-людськи. І найцікавіше те, що люди страждають від того, що самі перекрили доступ до можливостей цілителя. 

На практиці багато часу йде на те, щоб розжувати неймовірну мережу причинно-наслідкових зв'язків і найменше часу залишається на зцілення. Чому так відбувається? А тому, що потрібен час для пробудження свідомості пацієнта, бо без цих зрушень лікування починати немає змісту. Можна безвідповідально вчинити і зосередитися на тимчасових результатах, але це не наш почерк. Ми працюємо до повного зцілення після надважливих змін свідомості пацієнта. 

Мова про те, що сучасне цілительство вимагає сприятливоих умов, які полягають в досягненні певного рівня свідомості пацієнта, бо без цього допомогти вкрай важко, а той неможливо взагалі. Часткове зцілення - це як часткова цілісність. В цьому випадку людина дуже швидко повертається в попередній стан недолугості, а я отримую звання "шарлатана". Але моя Цілісність непорушна, а шарлатаном є пацієнт, який з усіх сторін руйнує себе і створює усі умови для всяких тілесних і духовних болячок.

цілительство і рівень свідомості пацієнта

Давайте вияснимо чим займається народний цілитель і як він працює з пацієнтом: цілитель спрямовує збалансовану енергію пацієнту, який її приймає для того, щоб повноцінно проходив процес зцілення. Його задача - приймати енергію цілителя, яка дає новий поштовх у розвитку пацієнта. Шкода, що реально відбувається геть інакше, бо пацієнти приходять з короною на голові і вважають себе найкращими у всіх сферах життя.

І навіть якщо пацієнт виходить на новий і більш високий рівень усвідомлення дійсності, через позицію власної досконалості, відбувається його повернення назад з дуже неприємними і болісними наслідками по здоров'ю. Неприємна ситуація і для цілителя, бо робота з енергокомплексом забирає багато його сил і енергії. Тому, якщо ви вже прийняли рішення зцілитися і почати нове життя, то потрібно на 100% довіритися цілителю.

Запам'ятайте! Цілитель не фокусник і не клоун, не випробовуйте його щирого бажання допомогти вам, бо цілительство його Місія, а не звичайна робота з надання послуг населенню.

Вже 12,5 тисяч пацієнтів зверталися до нас за допомогою. Але зцілення отримали не всі, а тільки ті, хто був налаштований від початку до кінця залатати свій енергокомплекс. Сьогодні вони живуть повноцінним життям і стали на шлях духовного розвитку. Хто за чим прийшов, те і отримав. 

Цілительство сучасними методами

В основні сучасних методів цілительства закладена взаємодія свідомості людини з її ДНК. І на першому місці тут традиційний метод, який включає усі медпрепарати. Його ще називають Алопатією. 

Другий метод - Гомеопатія і суть його в тому, що тілу посилається сигнал на зцілення, для хімічних змін але без використання традиційного лікування. ДНК розуміє і реагує на сигнал зцілення.

Третій метод полягає в роботі з чистими зцілюючими енергіями. Цими енергіями керує цілитель. Він знає як її правильно розподілити і спрямувати, щоб не порушити енергетичний баланс. А вже в тілі пацієнта виникає необхідна енергія з інформацією зцілення.

Четвертим методом Квантового зміщення передбачається пряма взаємодія з ДНК людини. Відбувається звернення до 12 шарів ДНК, не концентруючись на одному з них. А ДНК сама активізує потрібний шар для зцілення. Вся робота проводиться Свідомістю, цілитель володіє досконало цією технікою.

Як активізувати ДНК людини?

Для активізації ДНК є широкий набір способів: медитація, вода, сильний намір, робота з енергіями, дотиком, на місцях Сили тощо. Найголовніше при цьому розуміти, що ми звертаємося до свідомості ДНК, яка знає про ваш істинний намір і допоможе його реалізувати, з допомогою активізації потрібного шару ДНК, який все виконує з досконалою точністю.

 

цілитель цілительство реалізує через енергокомплекс людини

Наша ДНК є уніфікованою! В волоссі і корі головного мозку людини ДНК однакова. І завдяки активізації певних шарів ДНК якогось органу, змінюється ДНК у всьому організмі за рахунок поєднання чистих енергій. Саме таким шляхом здобувається Цілісність в організмі людини. Отже, цілитель відновлює Цілісність людини з собою і навколишнім світом.

Активізація ДНК - це свідома відповідальність за власне життя і створення сприятливих умов для саморозвитку і самореалізації. Це вже позиція впевненого господаря власного життя, який тут і зараз змінює якість свого життя, щоб бути ще успішнішим і щасливішим. Цим може оволодіти кожен. 

Більшу частину людей влаштовує інертне очікування кращого життя і вони виглядають свого Прометея чи Вашингтона, який прийде, махне і настане їхній рай. Комусь добре від таких думок і навіть інколи почуваються щасливими. Та творити своє життя самостійно не хочуть, виправдовуючись власною неповноцінністю і меншовартістю.

Пора вже припиняти вірити небилицям, а повірити в Себе. Бо інакше можна проспати останню можливість вирватися з матриці і з честю пройти усі події Квантового переходу. Перезавантаження відбувається поступово, але ми цей шанс отримали для того, щоб відновити усі програми Людини Розумної.

Програма "Енергокорекція енергокомплексу людини" або як стати цілителем.

Сьогодні всі хочуть бути здоровими, успішними і щасливими. Але далеко не всі можуть розібратися з причинно-наслідковими зв'язками, які заважають нам бути цілісними. Все більше людей починають мислити критично і перестають сліпо довіряти офіційній медицині, тому що вона тісно пов'язана з фармакологією, а це відвертий бізнес, зацікавлений в тому, щоб хворих ставало все більше.

Ніхто сьогодні вам не скаже про те, що побічна дія хімічних препаратів і є основною їх властивістю. Саме тому медикаменти хімічного походження займають третє місце за негативним впливом на наш організм, після наркотиків і алкоголю.

Що робити і як дати собі раду? Вихід є: організм людини має здатність до самовідновлення і регенерації, треба тільки вміти запустити цей механізм. На початку вам знадобиться професійна допомога цілителя, а потім ви самі, ознайомившись з програмою "Енергокорекціі енергокомплексу людини", складете для себе повну картину того як стати цілителем, відповідно зможете допомогти собі і своїм близьким. Ця програма викладена в другій книзі Віктора Шовкошитного "Шлях Просвітлення" (друкована книга 100 грн., Електронна - 50 грн.).

Наші методи прості і доступні кожному і не вимагають якоїсь спеціальної підготовки. Вони є результатом багаторічної практики і пошуків ефективних методів цілительства. Кожен, хто дійсно хоче допомогти собі вирішити життєві проблеми, може отримати кваліфіковану допомогу цілителя і навчитися самостійно вирішувати свої проблеми в подальшому житті.

Будуть запитання, телефонуйте нам або пишіть в Службу підтримки. Щоб записатися на прийом, тисніть нижче на термінову допомогу.

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА ЦІЛИТЕЛЯ!

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Аура людини і її структура в 2-й книзі В.Шовкошитного
Людина, якою вона себе уявляє – це тільки продукт уяви, а її самість є лиш жертвою цієї ілюзії. Свідомість помилково вважає, що людина існує окремо від Світу, бо наше Сутнісне Я знаходиться у нашій...
Як знайти свій шлях просвітлення або шлях до самого себе через духовність
Вітання дорогі читачі! Сьогодні, в День народження Віктора Федоровича Шовкошитного, ми піднімаємо наші архіви і вашій увазі пропонуємо дуже цікаву його доповідь  на міжнародному езотеричному конкресі...
Структура Душі - восьма книга Віктора Шовкошитного
Душа одна з трьох складових енергокомплексу людини, що складається з Духу, Душі і Тіла Структура душі представляє собою енерго-інформаційний згусток, який поділений (достатньо умовно) на чотири сфери...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал