Школа езотерики

Ви є тут

ДУХОВНА ЛЮДИНА, ЄДИНА РОДИНА - МОГУТНЯ КРАЇНА, ЄДИНИЙ НАРОД! 
(за матеріалами сайту Української Духовної Академії Просвітлення)

Хочу розповісти вам одну красиву легенду, яка краще за будь-які аргументи і факти розповість вам про те, що з усіма нами відбувається, бо нам важко співвідносити своє земне життя з Вічністю, якій насправді ми належимо. Так от, колись дуже давно всі наші Душі жили на грудях Бога і весело та безтурботно проводили свій час, насолоджуючись життям.

Ми всі бачили як Отець творить Світ, з якою Любов’ю та турботою до нього ставиться, але самі нічого подібного не відчували і тоді ми попросили, щоб Він сотворив нас цілісними, щоб і ми змогли пізнати Любов та Радість, яку постійно випромінював із свого серця Творець.

Тоді Бог зібрав всі наші Душі та сказав їм: «Діти мої! Якщо ви підете жити туди, в моє Творіння, то зможете повернутися до мене, ставши такими ж Творцями. На цьому шляху ви навчитеся радіти й любити, а Я допоможу й підтримаю вас. Я буду вас вести, подаючи всілякі знаки і знамення, ви тільки повинні навчитися читати і розпізнавати їх. Я буду світитися всередині кожного з вас, тому слухайте себе, свою Душу, адже вона – Моя часточка, в ній – Я, а ви – в мені. Пам’ятайте, що бачити я вас буду через ваше внутрішнє світло. Я буду чекати, коли ви принесете мені на суд Світло, тепло і Любов. Я дам всім вам знання. І коли ви навчитеся розуміти та поважати одне одного, ви зможе зрозуміти мої знання. Саме на Землі ви мусите стати Бого-людиною».

От вам і відповіді на віковічні запитання: «Хто ми? Звідки? Куди йдемо?»
(Підписуйтеся на канал в Youtube)

Ми з вами просто замасковані під біологічні об’єкти духовні Сутності, що завершують своє навчання на Землі, яка була штучно створена на віддаленій від центру периферійній території з умовами низькочастотних вібрацій. Підвищуючи свої вібрації, використовуючи енергію Любові, ми, таким чином, одночасно підвищували вібрації і низькочастотної планети Земля. Саме заради цього ми знову і знову поверталися на цю планету, щоб допомогти їй досягти вібрацій Любові. Це й була ціль експерименту, що носить назву «Гея»: разом із планетою ми, люди, повинні були перейти на новий рівень вібрацій, який дозволить планеті разом з усім людством здійснити Квантовий Перехід, коли синхронно завершаться три цикли еволюції: сонячний, плеядинський і галактичний.

Сонячний цикл тривав 26000 років, плеядинський – 230 мільйонів років, а галактичний – приблизно 4,2 мільярди років. Всі ці цикли співпали, а нам з вами, керуючись тою програмою, що закладена в нашій ДНК, потрібно через інтуїтивне сприйняття самостійно знайти дорогу Додому, до самого себе – до Творця.

Експеримент, суб’єктом якого ми були мільйони років на Землі, був дуже й дуже непростим: ми отримали фізичні тіла, із 7-ї щільності перемістилися у 3-ю, забули про своє духовне походження, розпорошили свої досконалі аспекти, частина яких лишилася за стіною дуальності. І в цих умовах потрібно було, здолавши всі перепони, повернутися до Творця, підвищивши свої вібрації, набувши Просвітлення, та допомогти Геї здійснити Перехід на новий виток еволюційної спіралі розвитку.

Цей тривалий експеримент, а разом з ним і наші постійні випробування добігають кінця і нам, як свідомим учасникам цього грандіозного дійства Вселенського масштабу, потрібно терміново підтягти всі «хвости» для того, щоб наші внутрішні вібрації відповідали високочастотним потокам енергії, що постійно йдуть на Землю, інакше наші неочищені й непідготовлені фізичні тіла просто не витримають ударної дози Квантового Переходу. А для цього, перше, що всім нам терміново потрібно зробити, - розущільнити наші фізичні тіла. Це коли молекули нашого тіла приєднують пару додаткових атомів кисню і, таким чином, щільність наших тіл падає, а вібрації підвищуються.

Звичайно ж трансмутацію переживають всі наші тіла, а не тільки наше фізичне тіло. І, взагалі, а що воно таке той Квантовий Перехід, яким всіх нас лякають вже не перший рік? А це є підвищення частоти вібрації простору і, відповідно, зміни зовнішнього вигляду планети. Сьогодні резонансна частота серця Землі за декілька останніх років змінилася із рівня 7,8Гц до 12Гц. Вчені підрахували, що коли резонансна частота серця Землі досягне частоти 13Гц, тоді «інфаркт» для серця Землі стане неминучим...

Енергії Квантового Переходу, який вступив у завершальну фазу, надзвичайно інтенсивно впливають і на людей з метою підвищення їх частоти вібрацій та переходу на новий рівень розвитку свідомості.

І сьогодні питання стоїть так: що нам, людям, потрібно зробити, щоб не повторити гіркий досвід попередньої цивілізації землян – Атлантиди? Абсолютно зрозуміло – позбутися від всього негативного та підвищити рівень власних вібрацій. Саме тому під дією цих нових енергій зазнає суттєвої трансмутації наше фізичне тіло та весь наш енергокомплекс.

Щоб підвищити рівень вібрацій, наприклад, нашого емоційного тіла необхідно, перш за все, позбутися негативу, який все ще зберігається у нашій клітинній пам’яті, але давайте спробуємо оці хаотичні знання про актуальність змін приведемо до якоїсь подібності системних знань, бо ми всі - люди зайняті, а тому дієво реагуємо тільки на конкретну пропозицію, яка певним чином структурована, бо сьогодні дуже багато всіляких благих побажань на рівні «охів-ахів», але вони мало містять конкретики, до якої звик наш сучасник.

1. Для підвищення рівня вібрацій фізичного тіла слід зцілитися від хвороб і страждань, очистити тіло від токсинів, шлаків, отрути, що накопичилася в клітинах, перейти на здоровий спосіб життя та більш легку їжу, харчуючись не більше двох разів на день.

2. Для підвищення рівня вібрацій емоційного тіла необхідно позбутися від страху, гніву, ненависті, тривоги, почуття вини тощо та наповнити свою чашу емоцій суцільним позитивом і Любов’ю.

3. Для гармонізації нашого ментального тіла необхідно навчитися контролювати свої думки, від чого зміниться ваше сприйняття дійсності, ви почнете приваблювати у своє поле людей і події, які відповідають образу вашого мислення.

4. Для зцілення вашої Душі позбудьтеся від травмуючого досвіду вашої Душі, пройдіть процедуру всепрощення, відпустивши всі образи й пізнайте Божественну Любов. Для того, щоб настав нарешті мир у вашій Душі, потрібно стати люблячим, тоді ви пізнаєте себе істинним.

5. Для підкорення своєму Божественному початку навчіться користуватися наміром, як основним інструментом для створення енергії дії, що спрямовує ваші думки у потрібне русло їх матеріалізації.

6. Для гармонізації всього свого енергокомплексу навчіться приймати всі проблеми, як послання і привід для проходження незасвоєних життєвих уроків. Наповніть свою свідомість новими знаннями про світ, в якому ви живете, та станьте спонтанними, відкритими, готовими до вимог часу. Для цього навчіться медитувати, адже саме медитація сприяє підвищенню якості нашого життя:

 • відновлює фізичне й психічне здоров’я;
 • сприяє виникненню стану спокою розуму і тіла;
 • переміщує нашу увагу на наш внутрішній світ, а не на зовнішні обставини життя;
 • підвищує рівень інтелектуальних здібностей та сприяє всебічному й глибокому сприйняттю дійсності;
 • покращує пам’ять, позбавляє від стресів і неврозів;
 • підвищує стійкість організму до будь-яких зовнішніх впливів;
 • розширює свідомість та дозволяє набути надздібності;
 • збільшує рівень біоенергостазу;
 • допомагає у пізнанні себе і Світу.

 

Коли ви нарешті навчитеся розуміти себе і закони Миротворення, ви зможете жити щасливим життям, бо вам більше не доведеться з ним боротися, пливучи проти течії. За допомогою медитацій ви розпочнете свідомо вирощувати в собі нові якості своєї свідомості, що обов’язково буде сприяти тому, що ви не «випадете із обойми» та благополучно перейдете в Нову реальність через Перехід шляхом Вознесіння.

От що нам всім потрібно робити зі своїм життям, щоб не опинитися через декілька місяців на якійсь віддаленій планеті, знову у 3-му вимірі, стартуючи з відмітки мінус 13 тисяч років нашого еволюційного розвитку. Свідомі істоти повинні вибирати свідомий підхід. Так у нас хоч буде шанс перейти у новий, більш розвинений і життєздатний вид людей – Боголюдей.

Більше про рубрику
Народний цілитель і його цілительство
14.04.2016
Тарас Гладкий
0
Вітаю, дорогі друзі! Сьогодні особлива тема, втім як і завжди. Будемо говорити про цілителів і цілительство, щоб вирішити раз і назавжди - це чудо чи реальність. Наше завдання полягає в тому, щоб ви зрозуміли цілительство як можливість людства вирішувати повсякденні щоденні питання і головне, що ці можливості є у більшості людей. Не вірите? Тоді читайте далі! До вас звертається і просто ділиться...
Як знайти свій шлях просвітлення або шлях до самого себе через духовність
11.12.2015
Тарас Гладкий
0
Вітання дорогі читачі! Сьогодні, в День народження Віктора Федоровича Шовкошитного, ми піднімаємо наші архіви і вашій увазі пропонуємо дуже цікаву його доповідь  на міжнародному езотеричному конкресі в Києві 5 травня 2015 року.  Київ, 8.05.2015р. В.Ф. Шовкошитний Я, Шовкошитний Віктор Федорович, очільник Української Духовної Академії Просвітлення, яка створена на базі Школи духовного розвитку «...
В бій за життя ідуть одні "старики". Про дух, що тіло рве до бою...
28.11.2015
Тарас Гладкий
0
Сьогодні незвична, але дуже актуальна тема і поговоримо ми про Дух, що тіло рве до бою в контексті фільму "В бій ідуть одні старики" та його режисера Леоніда Бикова, лауреата державної премії УРСР ім. Т.Г.Шевченка. Ми переконані, що сьогодні як ніколи життя і досвід великого українця, актора і режисера, має привертати увагу кожного, хто рветься в бій за Життя, в бій за Світло і місце під Божим...
Що сприяє духовному розвитку людини або уроки духовності
24.11.2015
Тарас Гладкий
0
Про річний курс "Програма підготовки цілісної особистості" Вітаємо усіх наших читачів і гостей! Сьогодні тема, яку потрібно вивчити і пропустити через себе. Бо підготовка цілісної особистості передбачає повернення людині втраченої цілісності та спрямована на отримання духовного здоров’я. Вона поділяється на декілька рівнів підготовки та самовдосконалення:  базовий, вищий та спеціальний. Ці рівні...
Духовне здоров'я через духовну освіту - про випуск 2015 року
23.11.2015
Тарас Гладкий
0
Щирі вітання усім нашим друзям і гостям! Чудова новина для України і усього світу - Українська Духовна Академія Просвітлення випустила у світ Шість нових випускників - Шість Воїнів Світла, які стали Майстрами Енергії, Світла та Життя і ми хочемо усіх з цим привітати та написати декілька слів про про останній випуск 2015 року. Якщо ви зайшли вперше на сайт, можете ознайомитися з нашим центром на ...
Життя, досвід і шлях Віктора Шовкошитного
20.11.2015
Тарас Гладкий
0
Шановні друзі, щиро вітаємо вас на сторінках нашого блогу! Ви мабуть помітили як ми з усіх сил намагаємось щодня довести наш сайт до ідеального і зручного вигляду. Все робиться для того, щоб вам було приємно набиратися життєвонеобхідних Знань і ділитися з найближчим оточенням.  Зараз ми вам розповімо унікальну життєву історію, унікальний досвід і шлях духовного просвітлення нашого Учителя і...
Структура Душі - восьма книга Віктора Шовкошитного
21.04.2015
Тарас Гладкий
0
Душа одна з трьох складових енергокомплексу людини, що складається з Духу, Душі і Тіла Структура душі представляє собою енерго-інформаційний згусток, який поділений (достатньо умовно) на чотири сфери: Ран, Контрактів, Благодаті та Скарбницю. Чим же в свою чергу наповнено ці сфери (частини) нашої Душі? 1. Сфера Ран зберігає весь травматичний для нас досвід, який змінював нашу поведінку та долю....
Про Світ і Антисвіт в сьомій книзі Віктора Шовкошитного
21.04.2015
Тарас Гладкий
0
Світ, в якому ми всі живемо, розділений навпіл: на Світ і Антисвіт Давайте разом з вами спробуємо в цьому трохи розібратися, щоб краще розуміти картину світу, бо не тільки предмети, явища, продукти й енергії належать до цих різних світів, але й – люди. Особлива форма енергії, яка нас оточує звідусіль, це Простір і Час, які характеризуються щільністю і, змініючи цей параметр, можна потрапляти в...
Вся правда про життя і світ з шостої книги "Шлях просвітлення"
21.04.2015
Тарас Гладкий
0
Це сьогодні знають майже всі на нашій планеті, а всього ще декілька років тому знала тільки незначна кількість посвячених людей. Сьогодні, потік сакральних знань і латентної інформації буквально заполонив інформаційний простір, тому я не претендую на першовідкриття і новизну, а лиш спробую пояснити деякі явища сьогодення так, як я їх розумію й інтерпретую. Настав час, коли людині відкрилася вся...
Про Цілісність і цілісну людину в п'ятій книзі Віктора Шовкошитного
21.04.2015
Тарас Гладкий
0
Це доволі складна тема і потрібно розібратися в ній більш детально, бо вона стосується фундаментальних понять і тому повинна бути чітка ясність у цьому питанні. Перше питання, що виникає при вивченні цієї теми - що таке цілісність?  Цілісність – це, перш за все, гармонійне, узгоджене та взаємодоповнююче існування безмірної кількості явищ, чи якостей, що в сукупності своїй становлять єдине. Щоб...

Сторінки

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал