Найдревніше на Землі і унікальне озеро Байкал. Старт експедиції

Ви є тут

13.01.2016
Тарас Гладкий

Вітаю вас, дорогі друзі! Сьогодні ми розкажемо про експедицію на озеро Байкал і разом з командю Академії подорожуватимемо його загадковими місцями. Ця експедиція була дуже важливою, а підготування тривало аж цілий рік. 

В наших матеріалах ви не тільки побачите детальні маршрути з Києва до озера (Київ-Москва-Іркутськ-Байкал) і навколо водойми (основні фото і відематеріали), але й дізнаєтесь про усі Місця Божественного значення на озері та отримаєте детальний звіт вкінці про усю нашу експедицію і виконаний об'єм робіт планетарного значення. 

Ви, напевне, знаєте, що озеро Байкал - це найглибше (1637 метрів нижче рівня світового океану), найчистіше і найдревніше озеро на планеті - йому 25 мільйонів років. А його запаси прісної води складають 20% від усіх запасів Землі.

А найцікавіше те, що завдяки щорічному оновленню всієї екосистеми Байкалу, кожен землянин може отримувати 25 літрів чистої води щоденно і запаси цього озера ніколи не вичерпаються. Чому ж тоді стільки людей щодня вмирає від нестачі питтєвої води?!

Озеро не завжди було таким глибоким (1637 метрів), бо тільки за останній мільйон років чотири рази змінювався рівень води Байкалу, а вчені встановили, що його рівень змінюється вже 20 мільйонів років. І навіть зараз ця неймовірна прісна водойма розширюється на 2 см в рік. Це живий організм, в якому живе більше 2500 видів різної живності і 1500 з них унікальні, бо живуть тільки в Байкалі.

Перш ніж перейти до матеріалів експедиції, послухайте пісню "Славне море, священний Байкал...". Далі буде ще цікавіше.

Тепер давайте познайомимося з байкальською командою Воїнів Світла, які наважились на цю експедицію у складі 24 осіб, пройшли навколо всього озера, відвідали усі острови та півострови загадкового Байкалу і виконали запланований об'єм робіт.

Ціль експедиції - пробудити кристал Оріона на Байкалі - кристал Першознання, щоб істинні Знання знову розповсюдилися на Землі, зменшити вплив всяких лжевчень і релігій, які присвоюють собі право повчати все людство.

Бо важливо, щоб домінували Знання тих цивілізацій, які вже відбулися і передали землянам свій власний досвід, який має обов'язково поширюватися на Землі.

Далі розповідає Віктор Федорович Шовкошитний, керівник експедиції і президент Української Духовної Академії Просвітлення.

Ми в аеропорту Шереметьево готуємося до вильоту в Іркутськ. Нас зустрічає капітан корабля-привиду, на якому ми обійдемо весь Байкал, Володя. Спочатку ми відпрацювали основні точки в самому Іркутську. Далі ми відправилися в Листвянку, на Байкал. Так почався наш круїз по Байкалу, який тривав майже два тижні. Всі раділи комфортним умовам, не підозрюючи, що насправді на них чекає в цій екстремальній подорожі: дуже скоро всі вони стануть «Морпіхами», які ніч витрачають на перехід до нової точки, а о 6-й ранку висаджуються на берег, щоб повернутися з тайги близько півночі.

Далі дивіться першу частину нашого фільму про екпедицію.

Перші виходи були в прибережну зону, погода спочатку також була досить приємною, настрій – піднесеним, а сам Байкал – чарівним, і здавалося, що всі ми вже тут були колись. Вода в озері прозора до глибини 40 метрів, а в найглибшій частині – до 500 метрів. Інколи нам щастило і ми здійснювали денні переходи, коли з’являлася можливість помилуватися краєвидами. Спочатку всі спускалися по трапу «крабиком», а потім – просто бігом. Мис Бурхан – дивовижне місце Сили на острові Ольхон. Далі ми пішли на північ, ближче до мису Хобой. Наш корабель ми називали «Привид», бо він не мав ні назви, ні номера реєстрації – переобладнаний сейнер. Погода на Байкалі міняється дуже швидко. 

Ну і друга частина відео про Байкал.

Потім ми висадилися на мисі Ритий – місце хаосу. Тут за нами просто гнався холодний, пронизливий туман, від якого кров стигла в жилах. На цьому мисі похований Чингиз-Хан і дуже багато водиться змій, але нам просто повезло, що було дуже холодно і ми з ними не зустрілися. Ми повернулися на корабель з мису ритий з великим задоволенням, бо енергія на ньому насправді гнітюча. Потім зупинилися біля Байкало-Ленського заповіднику, наловили омуля, викупалися у справжній сибірській баньці і пішли далі на північ. Тут відчутно холодніше, постійно падає дощ і якось геть незатишно, вода й повітря однакової температури – плюс 5 градусів. Ведмежі сліди тут на кожному кроці, один з яких приходив до корабля, доки відсипалися вночі. 

І на завершення першої частини матеріалу про Байкал перегляньте третю частину відео фільму про байкальські пригоди.

Підписуйтеся на нашу розсилку, щоб вчасно отримати матеріал про наступну експедицію команди Землі. А якщо у вас виникли запитання чи пропозиції, пишіть в коментарях під матерілом або в службу підтримки

Якщо вас більше цікавить озеро Байкал, то ми переконані, що вам буде цікаво переглянути Одісею Кусто на цій унікальній водоймі.

Будьте здорові і шануйтеся! А продовження історії про експедицію команди Землі, дивіться в наступному матеріалі

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Експедиція на Кайлас - Велика Кора навколо гори Кайлас
Розповідає про експедицію Віктор Федорович Шовкошитний. Ми прибули в столицю Непалу, Котманду і відразу відправилися на озеро Госайкунда – озеро Шіви і Парваті, що розташоване на схилах Гімалаїв на...
Детальний звіт про експедицію на Алтай
З 27 липня 2012 року по 16 серпня 2012 року відбулася подорож 22 учнів Академії в гірський Алтай. За час проведення експедиції вдалося виконати наступний обсяг робіт (можете читати звіт і дивитися ...
Мала Кора навколо Кайласу. Лхаса і Потала, перевали і озера Тибету
Якщо ви з цієї сторінки почали подорож нашим сайтом і вам цікаво з чого починалася експедиція на Кайлас, пропонуємо першу частину - "Велика Кора навколо гори Кайлас". По бездоріжжю ми піднімаємося до...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

22 Бер 2021
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування...
27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал