Мала Кора навколо Кайласу. Лхаса і Потала, перевали і озера Тибету

Ви є тут

06.01.2016
Тарас Гладкий

Якщо ви з цієї сторінки почали подорож нашим сайтом і вам цікаво з чого починалася експедиція на Кайлас, пропонуємо першу частину - "Велика Кора навколо гори Кайлас".

По бездоріжжю ми піднімаємося до гори Нанді, щоб здійснити Малу Кору і запустити «генератор» системи Кайлас. Внизу залишився Дарчен – останнє селище перед Кайласом.

Далі почалася тривала дорога (майже 1500 км) до столиці Тибету, Лхаси. Умови життя тут по-справжньому важкі, і треба дуже любити свою землю, щоб тут жити. Яки в Тибеті – культові тварини, бо тільки на них тут все тримається – жодні інші тварини не витримують.

Дорогою ми «включали» всі перевали, всі озера. Найчарівніше з них – озеро Меру, і тут ми створили святилище Дани. Вся поверхня півострова вкрита кристалами гірського кришталю, і просто сяє на сонці. Вода в озері дуже м’яка і приємна. Звідси нікуди не хотілося більше їхати.

В місті Шігадзе ми вперше опинилися в цивілізованому готелі з гарячою водою, а в місцевих кафе можна було поїсти нормальної їжі. Вражає велич місцевого буддійського монастиря – це дійсно один із духовних центрів Тибету.

Ми провели обряд очищення біля озера Тари і своїми діями підняли таку хмару мороку, яка гналася за нами аж до перевалу. Нам довелося включитися по-дорослому, щоб зупините це переслідування, бо хмара перетворилася на торнадо і в автобус полетіло каміння.

Вже пізно ввечері ми прибули у Лхасу, яка вразила нас своєю незвичною красою і різноманіттям. Потала – резиденція Далай-Лами – одне з чудес світу. Ми й тут умудрилися «включитися», щоб створити Престол Абсолюта.

Далі ми прийшли в храм, що збудований на місці засипаного озера. Тут також все було доволі неоднозначно, але ми зробили все, що вважали за потрібне, щоб цей храм працював на благо людей.

Цілий день перед Поталою прочани старанно моляться, а ввечері на цій же площі відбувається справжня феєрія вогню, води і танців. В цих масових танцях беруть участь тисячі місцевих жителів та гостей столиці Тибету. Наші хлопці також показали свої таланти та запровадили новий стиль – танці у фонтані.
Над всіма штучними озерами цілу ніч крутяться Сварги, і якось відчуваєш себе ближче до Бога. 

Далі ми вже в базовому таборі Евересту – 5200 метрів. Звідси всі альпіністи відправляються на сходження, сюди ж привозять тих, кого вдається знайти після загибелі на цій Святій горі. Тоді таких жертв було 300, сьогодні число жертв перевалило за 500 осіб.

Треба вклонятися Духу гори, а не своєму его.

Ми запускаємо Меркабу Гімалаїв: дуже холодно, дуже важко, але ми це зробили! Це була достатньо мужня команда Воїнів Світла – ніхто не схибив, ніхто не зламався, ніхто не жалівся, хоча всі доволі тяжко переживали збій імунної системи, яка не звикла до життя на таких висотах: три тижні ми активно працювали на висоті 4400-5670 метрів над рівнем моря.

Почався шлях повернення додому. Найкраще і найпривабливіше у будь-якій подорожі – це шлях додому. За час цієї складної експедиції кожен схуд кілограмів на десять, втомився до граничної межі і хотів вже тільки одного – швидше опинитися вдома.

Дорога пролягала через небезпечні урвища, завали, але вже не було сил лякатися, бо всі сили і емоції були віддані справі, якій ми служимо – Світлу, Добру, Любові. Три тижні промайнули, як один довгий-довгий  незабутній день. 

Перепочивши ще один день в Котманду, ми вилетіли до Києва. Кожен з нас залишив тут, в центрі Азії, часточку своєї душі.

 

«Намасте» - я визнаю і ціную в тобі Бога, - так звучить традиційне вітання в Непалі.
Намасте, Непал, намасте, Тибет! 

Підписуйтеся на нашу розсилку, щоб вчасно отримати матеріал про наступну експедицію команди Землі. А якщо у вас виникли запитання чи пропозиції, пишіть в коментарях під матерілом або в службу підтримки

Читайте також і детальний звіт перед людством про експедицію на Кайлас.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Експедиція на Кайлас - Велика Кора навколо гори Кайлас
Розповідає про експедицію Віктор Федорович Шовкошитний. Ми прибули в столицю Непалу, Котманду і відразу відправилися на озеро Госайкунда – озеро Шіви і Парваті, що розташоване на схилах Гімалаїв на...
Детальний звіт про експедицію на Алтай
З 27 липня 2012 року по 16 серпня 2012 року відбулася подорож 22 учнів Академії в гірський Алтай. За час проведення експедиції вдалося виконати наступний обсяг робіт (можете читати звіт і дивитися ...
Мала Кора навколо Кайласу. Лхаса і Потала, перевали і озера Тибету
Якщо ви з цієї сторінки почали подорож нашим сайтом і вам цікаво з чого починалася експедиція на Кайлас, пропонуємо першу частину - "Велика Кора навколо гори Кайлас". По бездоріжжю ми піднімаємося до...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

22 Бер 2021
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування...
27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал