Експедиція на Кайлас - Велика Кора навколо гори Кайлас

Ви є тут

06.01.2016
Тарас Гладкий

Розповідає про експедицію Віктор Федорович Шовкошитний.

Ми прибули в столицю Непалу, Котманду і відразу відправилися на озеро Госайкунда – озеро Шіви і Парваті, що розташоване на схилах Гімалаїв на висоті 4200 метрів. Дорога стрімко піднімається в гори, краєвиди вражаючі. Життя тут суворе і дуже регламентоване владою: скрізь поліцейські і військові блокпости.

Але за весь час перебування в Непалі ми не зустріли жодного прояву агресивності з боку простих людей: навіть злидарі дуже толерантні.

Сходження тривало три доби, бо без акліматизації далеко не зайдеш і не здолаєш перевал 4400 метрів. Біля першої стоянки на висоті 2700 метрів ми знайшли Святилище і провели Славлення Рідних Богів. Вже на другий день, коли ми здолали відмітку в 3200 метрів, висота давалася в знаки: паморочилося в голові, не вистачало кисню, вночі температура опускалася до мінус 5 градусів.

29 квітня ми досягли висоти 3700 метрів і почали сходження на перевал, а далі – до самого озера Госайкунда. Гріли душу мальовничі Гімалаї і впевненість у команді, що наполовину складалася із тих, хто прошов минулого року Ельбрус.

Чому нас привабило це гірське озеро? Бо саме тут була заземлена «Чорна сітка свідомості», яка використовувалася служителями темряви для маніпуляції свідомості всього людства. Ми її ліквідували, але це був справжній бій, і нам було не до зйомок.

На спуск нам знадобилося дві доби і проходив він набагато легше, ніж підйом. Попереду – тривала дорога на Кайлас. 

Ми повернулися в Котманду і почали готуватися до переїзду в Тибет. Для нас було справжнім відкриттям, що в Непалі, в цій королівській монархії дуже активно відзначають 1 Травня. Тут все тісно переплелося: святість, бізнес, злидні.

Дорогою до кордону ми побачили справжній Непал – сплюндрований людьми рай.

Після перетину кордону ми потрапили в якесь Тибетське гірське містечко, де застряли на три доби через обвали на дорозі – автобус не міг до нас пробитись, бо обвали були з обох боків містечка.

Всі перевали Тибету – це справжнє святилище: тут всі зупиняються, моляться, читають мантри, залишають дари Богам. Дороги, що проходять на висоті 4800-5200 метрів в ідеальному стані. Але тут важко дихати і будь-яке фізичне зусилля відразу дається в знаки: за один раз два шнурки не зав’яжеш – не вистачає кисню і треба віддихатися.

Своє перше інтерв’ю я записав біля знаменитого монастиря Чу-Гомпа, що розмістився між озерами Ракшас і Маносаровар на висоті 4900 метрів. Озера мають однакову площу і відстань між ними майже 4 км, але в озері Ракшас вода мертва і солона, воно постійно штормить, а в озері Маносаровар вода прісна, цілюща, поверхня завжди спокійна і лагідна. Не дивлячись на лід, ми купалися в цьому Святому озері – вода дійсно приємна.

Кора навколо гори Кайлас триває три доби (54км). Це найбільш яскраві переживання за всю експедицію: ми побували в Долині Смерті, де людина за одну добу старіє на два тижні – виростають нігті, борода, стрімко навалюється втома. Команда, що піднімалася разом з нами і не зупинилася в першому таборі на акліматизацію, в той день втратила трьох людей: у двох не витримало серце, а один замерз, присівши за камінь зігрітися. Попереду на нас чекав дуже складний підйом на перевал висотою 5670 метрів. Я тут сів і цілих півгодини вже не міг піднятися, а ще треба було й робити нашу роботу – створювати і відновлювати Місця Сили.

Кайлас – це найзагадковіше місце на нашій планеті: його вік 20 тисяч років, а Тибетського нагір’я, де він розташований 5 млн. років. 

Висота цієї абсолютно правильної піраміди 6614 метрів, сторони якої чітко зорієнтовані по сторонах світу, і зроблена ця гора із штучного бетону неземного походження. Якщо доторкнутися долонею до схилу Кайласу, то отримаєш болючий термічний опік, який не заживає тижнями.

Якщо пройти Кору довкола Кайласу 108 разів, то позбавляєшся необхідності перевтілюватися і назавжди виходиш із колеса Сансари.

На виході із Великої Кори, з прапором нашої Академії, нас зустрічав Сергій, який завжди першим прокладає шлях всій команді – така його доля. Втома просто валила нас з ніг, але наступного дня ми відправилися на Малу Кору до гори Нанді – цього саркофагу, де зберігається генофонд людства всіх 5 цивілізацій: тут в стані самадхі сидять представники тих цивілізацій, як засіб для збереження цивілізації землян за будь-яких обставин. А ще в цій горі знаходиться енергетична установка всього комплексу гори Кайлас – цієї печатки Бога на Землі. Радість від гарно зробленої роботи переповнювала нас!

Підписуйтеся на нашу розсилку, щоб вчасно отримати матеріал про наступну експедицію команди Землі. А зараз запрошуємо вас до наступної частини матеріалу про експедицію на Кайлас "Мала Кора навколо Кайласу. Лхаса і Потала, перевали і озера Тибету"

Якщо у вас виникли запитання чи пропозиції, пишіть в коментарях під матерілом або в службу підтримки.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Експедиція на Кайлас - Велика Кора навколо гори Кайлас
Розповідає про експедицію Віктор Федорович Шовкошитний. Ми прибули в столицю Непалу, Котманду і відразу відправилися на озеро Госайкунда – озеро Шіви і Парваті, що розташоване на схилах Гімалаїв на...
Детальний звіт про експедицію на Алтай
З 27 липня 2012 року по 16 серпня 2012 року відбулася подорож 22 учнів Академії в гірський Алтай. За час проведення експедиції вдалося виконати наступний обсяг робіт (можете читати звіт і дивитися ...
Мала Кора навколо Кайласу. Лхаса і Потала, перевали і озера Тибету
Якщо ви з цієї сторінки почали подорож нашим сайтом і вам цікаво з чого починалася експедиція на Кайлас, пропонуємо першу частину - "Велика Кора навколо гори Кайлас". По бездоріжжю ми піднімаємося до...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

22 Бер 2021
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування...
27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал