Експедиція на Алтай: звільнення душі Кадин, гори Бєлуха і Байда

Ви є тут

23.03.2016
Тарас Гладкий

Бориспіль - Стамбул - Новосибірськ - плато Укок і принцеса Кадин.

Ми зібралися в аеропорту Бориспіль завчасно, щоб вірно перерозподілити вантаж. Пересадку зробили в Стамбулі і далі полетіли до Новосибірську, де пересіли на автобус.

путешествие на алтай фото

За цілу добу ми проїхали 1000 кілометрів, щоб дістатися до плато Укок, на Алтаї. За годину ми вже сиділи у всюдиходах, щоб піднятися на плато Укок – високогірну усипальницю алтайських князів, де волала про допомогу принцеса Кадин. ЇЇ душа застряла тут в астральній площині через те, що її муміфіковане тіло відкопали і перетворили на музейний експонат.

алтай фото

Після чого, починаючи з 1991 року, Алтай щомісяця трясли потужні землетруси, нагадуючи людям про первинність Духу в нашому світі. Це прикордонна зона: поряд Монголія, Казахстан. Тут немає доріг, а існують тільки напрямки, якими можна переміщуватися тільки у всюдиходах. Плато знаходиться на висоті 2900-3000 метрів.

горный алтай

Нам таки вдалося звільнити душу Кадин, і наступного ранку прогуркотів останній землетрус, а через місяць тіло принцеси Кадин перезахоронили у спеціальному саркофазі у Горноалтайську. Наташа Доценко, через яку ми звільняли душу нещасної принцеси, ледь вижила після цього складного ритуалу. Дві доби ми тряслися на плато Укок, але намічене здійснили повністю.

золотые горы алтая

Пазирикські кургани і Долина Смерті - перевал Улаган - ріка Катунь

Довго ми вмовляли місцевих водіїв поїхати з нами в Долину Смерті, на Пазирикські кургани, але вони навідріз відмовилися через агресивність місцевих тубільців, які чужаків просто розстрілюють з рушниці прямо на дорозі. Для більшої переконливості водій демонстрував нам отвір від кулі у  лобовому склі свого Газ 66.

алтайский край и республика алтай

Нам вдалося умовити водія автобуса, що прибув за нами із Новосибірська, щоб він на світанні проскочив у ці дикі місця. Таким чином нам вдалося уникнути зустрічі з цими оригінальними аборигенами і зробити свою справу: відкрити ще два Промені для сходження Божественної енергії на Землю. Все поле довкола курганів було усипане суницями, як краплинами крові дітей, яких тут принесли колись у жертву.

поездка на алтай

На перевалі Улаган ми вперше зустрілися із духом Алтаю Ульгенем, якого ми несподівано для себе також звільнили з астрального полону. Його образ тепер постійно знаходиться на вівтарі нашої Академії, як пам’ять про ті незабутні дні. Далі знову переїзд майже в тисячу кілометрів у верхів’я ріки Катунь. Це гірські дороги, прикордонна зона, перевірки тощо.

гора белуха алтай фото

Почалася підготовка до тривалого переходу в долину річки Аккем, до гори Бєлуха. Перші 18 кілометрів нам пощастило їхати на всюдиході, а далі на нас чекав тридобовий перехід з усім спорядженням під дощем, через тайгу, повз бурхливі потоки Білої ріки.

Гора Бєлуха - вхід у знамениту Шамбалу

Від «Трьох берез» ми могли розраховувати тільки на себе, бо всі відносні блага цивілізації залишилися позаду. Стежка мокра, слизька, рюкзаки по 30-35 кг, а зверху весь час іде дощ. Нарешті ми дісталися підніжжя гори Белуха. Ні в кого не лишилося сухих речей, тому ми влаштували день відпочинку і прання, щоб підготуватися до наступних походів.

республика горный алтай

До гори Белуха лишилося  5 км. По дорозі, на невеличкому перевалі стоїть капличка в пам’ять про загиблих альпіністів, яких тут налічувалося вже більше 30, і половина з них навіки залишилася в тріщинах льодовиків Белухи. Саме тут, біля Аккемського льодовика знаходиться вхід у знамениту Шамбалу, і тут ми провели ритуал зцілення Кристалу Матері Миру Софії. Емоції й почуття переповнювали нас!

белуха алтай

Озеро Аккем - урочище Ярлу - Долина семи озер - Тюнгур - гора Байда

Почалася переправа через озеро Аккем, щоб дістатися урочища Ярлу, де на гірському масиві знаходиться матеріалізований образ Матері Миру Софії. Ми вже 5 діб не виходили на зв'язок із «великою землею» - не працював навіть супутниковий телефон, і тут ми знайшли три метри простору, де ми змогли прорватися в ефір. В Києві нас уже розшукували через МНС Росії. Урочище Ярлу дивовижне: вода в річці фіолетова, «серце» Матері Софії червоне, лик її осяйний і дуже чітко проступає серед скель.

гора белуха алтай

Наступного дня ми відправилися в Долину 7-ми озер – неймовірно чарівне місце, де кожен льодовик утворює своє озеро. Тишу порушували тільки каменепади і несподівані пориви вітру, а так – абсолютна ідилія, в якій сам себе почуваєш живим на всі 100%.

Настав час повертатися в Тюнгур. Знову три доби в дорозі під дощем – і ми на базі. Почалася робота на околицях цього селеща, неподалік від якого зливаються в один життєпотік води білої ріки – Аккем і бірюзові води Катуні.

горы алтая фото

Далі підйом на гору Байда. В суцільному тумані відстали і не змогли знайти основну групу рівно половина команди. Але ті, хто опинився на вершині цієї сакральної гори, отримали незабутні враження і відчуття єднання з цілим живим світом.

зеленый алтай

Місцеві любителі езотерики піднімаються сюди, щоб побачити НЛО, які тут доволі часто приземлюються, але й без них тут відчувається неймовірна енергія гармонії. З гори Байда нас проводжала ціла зграя Соколів, які влаштували танок у нас над головами.

Екскурсія Стамбулом

Турецькі авіалінії подарували нам екскурсію у Стамбул. Після тайги, гір це було щось дивовижне. Стамбул вразив мене своїми стрімкими змінами і оновленням: я не був тут 16 років, а за цей час місто дуже суттєво змінилося на краще вражала чистота і якість доріг, шанобливе ставлення до пам’яток історії, велетенська кількість туристів. Нам вдалося відвідати основні святині й музеї, а ще – смачно поїсти в кафе нормальної їжі.

Нам, Українцям є чому повчитися у сусідів в плані розвитку туристичного бізнесу і пов’язаної з цим інфраструктури. Додому ми поверталися вже трохи «цивілізованими». Київ зустрів нас холодним дощем, але, все одно, -  вдома краще! Так завершилася ще одна знакова експедиція Команди Землі на Алтай.

Читайте ще детальний звіт по експедицію на Алтай >> або наш відео фільм про Алтай.

 

Матеріал підготував Віктор Шовкошитний, 
очільник Української Духовної Академії Просвітлення

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Експедиція на Кайлас - Велика Кора навколо гори Кайлас
Розповідає про експедицію Віктор Федорович Шовкошитний. Ми прибули в столицю Непалу, Котманду і відразу відправилися на озеро Госайкунда – озеро Шіви і Парваті, що розташоване на схилах Гімалаїв на...
Детальний звіт про експедицію на Алтай
З 27 липня 2012 року по 16 серпня 2012 року відбулася подорож 22 учнів Академії в гірський Алтай. За час проведення експедиції вдалося виконати наступний обсяг робіт (можете читати звіт і дивитися ...
Мала Кора навколо Кайласу. Лхаса і Потала, перевали і озера Тибету
Якщо ви з цієї сторінки почали подорож нашим сайтом і вам цікаво з чого починалася експедиція на Кайлас, пропонуємо першу частину - "Велика Кора навколо гори Кайлас". По бездоріжжю ми піднімаємося до...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

22 Бер 2021
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування...
27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал