Майстер-клас "ЯК ДОСЯГТИ ЩАСТЯ І БАГАТСТВА"

Ви є тут

03.02.2011
Тарас Гладкий

 

У Вас багато помилок і проблем, немає впевненості у власних силах, постійна невизначеність?!

На майстер-класі «ЯК ДОСЯГТИ ЩАСТЯ І БАГАТСТВА» ви дізнаєтесь як це можна вирішити.

Кожна людина хоче бути ЩАСЛИВОЮ та ЗАБЕЗПЕЧЕНОЮ.

Всі тільки й говорять про це.
Але багатих і щасливих - меншість.
Меншість і тих, хто щасливий «без грошей» (вони щасливі тільки тому, що живуть).
Зате більшість багатих чи навіть дуже багатих щасливими себе не відчувають.

БІЛЬШІСТЬ людей кожен день задаються запитаннями про ЩАСТЯ і фінансове благополуччя.
А спілкування з друзями і близькими, відвідування семінарів та тренінгів, клубів за інтересами тощо, не приносять реальних результатів і лише тимчасово відволікають від цих думок.

ЧАС цокає, а якість життя не покращується.

Причиною всіх проблем є ми самі: наша ПСИХІКА, а точніше неусвідомленість того, що наша ПСИХІКА унікальна і вона має всі секрети щастя і благополуччя. Ключ до них - знання «Формули Людини», яка відриває його сильні і слабкі якості. Знаючи СТРУКТУРУ своєї ПСИХІКИ, ми розуміємо себе, свої вроджені природні потреби і реакції.

А керує психікою ІНФОРМАЦІЯ, яка приймається, обробляється і передається думками, словами чи діями. «Своя», необхідна нам інформація надихає, «чужа» - шкідлива - пригнічує. Тому так важливо знайти своє оточення - людей, з якими відчуваємо себе щасливими. І знати себе, щоб реалізувати свій потенціал, робити тільки те, що приносить радість та натхнення. Так уже влаштована людина, що тільки реалізація потенціалу робить її по справжньому щасливою. Тому й шукаємо болісно своє призначення, свій ШЛЯХ - справу до душі.

Реалізуючи свої сильні сторони в улюбленій справі, стаємо впевненими, цінуємо і любимо себе, знаємо, навіщо живемо. Це - лише одне крило щастя. Друге - наші потреби, які у кожного свої. І якщо ми їх не задовольняємо - страждаємо, стаємо роздратованими, тривожними, злими, і життя стає немилим.

Наш тип - путівник: дає відповідь відразу на два питання: КИМ БУТИ і З КИМ ЖИТИ. Знання свого типу (МОДЕЛІ психіки) - це знання свого стилю роботи, стилю життя, що дає можливість розвивати свої сильні сторони і компенсувати слабкі, навчаючись в інших, або делегуючи їм з повною довірою те, в чому Ви слабкі.

Знаючи свій тип, а отже, себе природного, ми ефективно направляємо внутрішню енергію, щоб досягати кращих результатів, замість втоми отримуючи радість. Стаємо впевненими у відстоюванні своєї індивідуальності: своїх потреб, інтересів, цінностей, прагнень.

Знаючи свій тип і типи людей свого оточення, ми не тільки розуміємо себе і інших, але і знаємо наші закономірні відносини і можемо їх корегувати, щоб спілкування та взаємодії стали приємними, ефективними, адже знаємо, чим можемо бути корисними один одному. І при цьому не будемо піддаватися впливу, зберігаючи особисту свободу. З'являться розуміння і терпіння, чуйність, доброзичливість, станемо цікавими в спілкуванні, впевненими за будь-яких обставин. Замість заздрості прийде розуміння і вдячність.
Тим, хто знає себе, легше і цікавіше жити: розуміючи суть психіки, мотиви поведінки та особливості характеру згідно соціонічного типу, уникнете багатьох помилок, будете сприймати людей і життя усвідомлено, жити насичено і гармонійно. А значить, станете щасливішими і багатшими.
Сила соціонічного типу - в усвідомленні своїх якостей, у розумінні життєвих ситуацій, у виборі оптимальних рішень, в усвідомленні причин і наслідків своїх дій, у можливості побачити себе зі сторони, розібратися і керувати собою - все це відкриває шлях до себе. Людина, яка зрозуміла властивий йому тип поведінки, сприйняття, мислення, відчуття, тобто знає свій соціонічний тип, починає діяти ефективніше і впевненіше. Пізнає себе і сильні, творчі сторони своєї індивідуальності, впевнено йде життєвим шляхом, знайшовши своє покликання  і місце в суспільстві. Реалізує свій потенціал. Для цього потрібно використовувати свої сильні сторони і почати більш цілеспрямоване і активне життя, яке стане більш усвідомленим, а результати - бажаними. Зросте енергетичний потенціал і отримаєте відчуття попутного вітру, що дме у вітрила! Знайдете своє покликання, помічники прийдуть, однодумці, близькі за духом люди. І світ, і люди чекають цього від Вас.
 
Чи не багато обіцяєте? - запитаєте. Ні. Це - реально. Це - наша природа. Вона сильніше за нас. І дотримуватись чи не дотримуватись її законів відображатиметься на якості  життя.

Запрошуємо всіх бажаючих на вебінар "ЯК ДОСЯГТИ ЩАСТЯ І БАГАТСТВА".

Також Ви дізнаєтесь про витоки науки, історію розвитку, сучасний стан, її можливості, користь, яку можете отримати. Почуєте про основні психічні ознаки (базис Юнга), структуру психіки. Дізнаєтесь про методи визначення соціонічного типу, переваги і недоліки кожного з них, про знаменитих соціоніків Києва та їхні роботи, зможете взяти з бібліотеки книги з соціоніки або придбати їх. Бажаючим будуть розкриті деякі риси їхнього характеру. Ви також дізнаєтесь про закономірності стосунків між людьми і способи їх корекції, нові підходи у вихованні, ефективний вибір сфери професійної діяльності відповідно сильних сторін.

Вартість майстер-класу - БЕЗКОШТОВНО!

За додатковою інформацією звертайтесь:

Тетяна Педан Консультант, тренер, магістр соціоніки Mob.tel. 096 828-01-44 E-mail:  shana59@mail.ru

Тарас Гладкий Продюсер центру, спеціаліст з соціоніки Mob.tel. 067 377-98-13 E-mail: taras.gladkyj@gmail.com

Для заочної консультації або попереднього запису на наші заходи необхідні фотографії для визначення соціонічного типу (паспортна обовязково), на яких добре видно обличчя анфас.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Запрошуємо у вивчення світу Соціоніки!
  В соціоніці вважається, що стосунки більш залежать від типу особистості, ніж від виховання. Проте психологія подає нам різні теорії міжособистісних стосунків. Багато хто з психологів дотримується...
Cильні психічні якості людей, їх розпізнавання за зовнішністю й використання у роботі
  Ви зможете бачити вроджені сильні якості працівників своєї компанії і визначити чи своєю справою вони займаються,  зробити реорганізацію груп, щоб кожен був по можливості на своєму місці. Це...
Точний і практичний метод візуального визначення типу особистості
Як жити, не знаючи свого призначення? На які страждання і нещастя приречена при цьому людина? Навіщо даремно марнувати дорогоцінні зусилля і енергію, емоції і час на тій роботі, яка не принесе ні...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

22 Бер 2021
Гармонія особистості
Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування...
27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал