Вся правда про життя і світ з шостої книги "Шлях просвітлення"

Ви є тут

21.04.2015
Тарас Гладкий

Це сьогодні знають майже всі на нашій планеті, а всього ще декілька років тому знала тільки незначна кількість посвячених людей.

Сьогодні, потік сакральних знань і латентної інформації буквально заполонив інформаційний простір, тому я не претендую на першовідкриття і новизну, а лиш спробую пояснити деякі явища сьогодення так, як я їх розумію й інтерпретую.

Настав час, коли людині відкрилася вся правда про життя і світ, про себе і своє майбутнє, а от як цими знаннями вона скористується – це вже залежить від рівня її еволюційного розвитку, від того, чи навчилася людина довіряти своїй інтуїції, чи здатна слухати і чути своє серце.

Вільному – воля, спасенному – рай! Я тільки закликаю вас трохи замислитися, озирнутися довкола й зрозуміти, що довкола вас насправді відбувається, а вже тоді приймати якісь рішення відносно перспектив вашого майбутнього – це вже буде більш-менш свідомий вибір.

Нинішнє людство розділене на чотири нерівні сфери або реальності: Божественну, Перехідну, Еволюційну й Кармічну. Приналежність до тої чи іншої сфери залежить від рівня еволюційного розвитку сутності, що живе в нашому тілі. До моменту Переходу двері між цими сферами, на які поділене сьогодні все людство, залишаються відкритими і кожен здатен свідомо перейти у більш високу реальність під час весняного й осіннього рівнодення та зимового і літнього сонцестояння, коли проходи між реальностями відкриваються й можна здійснити перехід у іншу реальність з 12 до 15-ї години дня, таким чином, обравши собі іншу долю на найближчі декілька тисяч років.

Як би це жорстко не виглядало, але вся правда для нас полягає в тому, що тільки ті, хто на момент Переходу будуть знаходитися в Богореальності переживуть Вознесіння й через Портал 11:11 потраплять Додому, у Золоту Галактику та частково, за власним бажанням, складуть основу, кістяк Шостої Раси Боголюдей на оновленій Чотиримірній Землі. На сьогоднішній день до цієї реальності належить не більше 10% населення Землі.

Всі, хто на момент Переходу опиниться в Перехідній реальності, згідно Божественного Плану, потраплять, скоріш за все, на космічну сестру нашої планети планету Землону, де вони будуть продовжувати свій розвиток в умовах тримірного простору. За декілька втілень в умовах жорстокої боротьби за життєві ресурси вони досягнуть рівня Просвітлення, набудуть статус Вознесіння і приєднаються до тих, хто вже пройшов цей шлях. До цієї реальності сьогодні належить не більше 3% населення Землі.

Що стосується Еволюційної реальності, то ця частина населення через смерть фізичного тіла буде евакуйована із Землі і втіляться на віддалених, так званих, «сірих» планетах нашого Всесвіту, де вони розпочнуть свій розвиток з самого початку 5-ї Раси, тобто, вони повернуться в минуле майже на 13000 років. Сьогодні до цієї сфери належить майже 27% населення Землі.

Як легко підрахувати майже 57% населення Землі, на превеликий жаль, належать до Кармінної реальності, яка за своєю суттю є відстійною, тобто, ці люди так нічому й не навчилися за останні 13000 років, хоча жили поряд з нами, навчалися у тих самих школах, дивилися ті самі телепередачі, читали ті самі книжки, були сучасниками і свідками тріумфу Духу на Землі, але не змогли вирватися із тенет матеріальної ілюзії. Їх долі не позаздриш взагалі, бо вона на сьогодні навіть не визначена – відстій він і є відстій... Це і є та вся правда про життя, яку так ретельно приховували від нас.

Що таке реальність? Для людей реальність – це все що наш мозок сприймає як даність: природу, людей, об’єкти тощо.

Тобто, наш з вами мозок не відображує об’єктивну дійсність, не віддзеркалює реальність, а створює для нас певний її образ. Це означає, що кожен з нас бачить свою картинку світу, ту, яку малює нам наш рідний розум, тому ніякої об’єктивної реальності своїми п’ятьма органами чуття ми просто не здатні сприйняти.

Варто пам’ятати, що все, що ми бачимо довкола себе, ми бачимо із деяким запізненням: від доль секунди – до декількох років. Ну, наприклад, світлові фотони, що відбилися від поверхні будинку, який розташований за декілька сот метрів від нас, ми побачимо із відставанням на якісь там долі секунди від реального часу, а от світло від Сонця досягне наших зорових нервів після свого фактичного випромінювання уже через 8 хвилин, а від Сиріусу – аж через 9 років.

Тому реальність, яку ми сприймаємо як щось нині існуюче, насправді належить минулому. Тільки через «бачення» ми здатні побачити все в реальному масштабі часу, бо саме так спрацьовує канал «тепер». Тобто, тільки через «бачення» можна пізнати Істину, а це знання дозволяє стати вільним від ілюзій і вам відкриється реально вся правда про світ.

На що ще сьогодні варто звернути увагу? Що нового з’явилося в нашому житті останнім часом? Це явище, яке отримало назву злиття світів, коли виміри перетинаються. З чим це пов’язано? З тим, що сьогодні коефіцієнт мірності нашого простору перетнув величину 3,51 і наближається до 4-х.

Як це проявляється в реальному житті? Ви поклали свій годинник на тумбочку й найти його там вам вдається тільки через деякий час. Так проявляються у житті локальні портали між просторами, які утворюють такі своєрідні енергетичні вихори. Чим ближче до Переходу, тим більше буде таких порталів і випадків тимчасового зникнення, бо виміри починають взаємо проникати один в одного.

вся правда про життя і світ

Чим це нам загрожує? Тим, що існує вірогідність того, що в нашому життєвому просторі можуть тимчасово проявитися істоти, що належать до більш низьких планів. Єдиний захист від них – високий рівень розвитку свідомості, а, відповідно, - високий рівень власних вібрацій. Тому рівень еволюційного розвитку сутності, яка мешкає в нашому тілі, сьогодні напряму впливає на нашу здатність вижити в умовах Переходу. До людей з високим рівнем вібрацій такі істоти, що належать до низького астралу, просто-напросто не зможуть наблизитися, бо вони ніби натикаються на нездоланний бар’єр із цих частот.

Що ще було б корисно нам сьогодні знати передусім? Наприклад, те, що кожен з нас є володарем майже 50-ти трильйонів добровільних помічників, які завжди готові прийти нам на допомогу – клітин нашого тіла, кожна з яких наділена окремою свідомістю, наділена здатністю навчатися при взаємодії з оточуючим середовищем.

І що взагалі цікаво – кожна клітина, що містить ядро, має аналог чи еквівалент, як кажуть вчені, людської нервової системи, системи травлення, системи дихання, системи виділення, ендокринної системи, кістково-м’язової системи, системи кровопостачання, репродуктивної системи, зовнішніх покровів, імунної системи тощо.

Кожна клітина – це розумна істота, яка здатна самостійно жити, володіє цілеспрямованістю, тобто має власну мету. Кожна клітина аналізує безліч сигналів, що надходить із найближчого середовища й напрацьовує адаптацію, яка забезпечує її виживання. Як всі ми знаємо, клітина складається із: ядра, яке містить генетичний матеріал, мітохондрій – клітинні енергостанції, мембрани – захисна оболонка, цитоплазми, що заповнює внутрішній простір клітин.

вся правда про людину в її клітинах

Як з’ясувалося останнім часом, мозок клітини знаходиться не у її ядрі, а в мембрані!

Нашим тілом, свідомістю й життям керують не гени, гормони й хімічні речовини, що передають нервові імпульси, а те, у що ми віримо. Це означає, що ми не біологічні запрограмовані машини, що кожен з нас здатен стати Творцем своєї власної реальності. Варто тільки достукатися до свідомості власних клітин.

Значить єдине, що кожного з нас обмежує, це власні хибні переконання. Тільки позбувшись від них ми станемо могутніми творцями свого життя і всього світу. Який же висновок із цих роздумів ми маємо зробити? А дуже простий: оскільки кожна клітина керується у своїй поведінці зовнішньою інформацією, яка до неї надходить, то і весь людський організм, в цілому, поводить себе таким же чином – якість життя визначає якість оточуючого середовища.

Тому ті страждання, що звалилися на людей останнім часом у вигляді різноманітних невиліковних хвороб і епідемій, не викликані якимсь конкретним геном, а є наслідком складної взаємодії, що відбувається в загальному середовищі надорганізму, який складається із усіх живих нині сущих на Землі істот. Будь-яке втручання у цю живу систему впливає на представників кожного виду, з яких ця система складається.

Саме тому не можна бути байдужим до всього, що твориться на Землі: до екології, до війн, до знищення рослинного і тваринного світу, бо це руйнує кожного з нас. Принцип «моя хата скраю» не спрацьовує, бо ми ні від чого не відокремлені: ні високим парканом власного помістя, ні соціальним статусом, ні власною байдужістю до проблем світу.

На що ще я хотів би звернути, передусім, увагу своїх учнів і читачів на початку цієї книги, так це на те, що кожен з вас належить до унікальної спільноти людей, які спеціально були послані свого часу на Землю – ви Сім’я Світла. По великому рахунку ви звалили на себе непомірний вантаж – підвищити рівень вібрацій нашого Всесвіту. Ви пропускаєте і вбираєте таку неймовірну кількість Божественної енергії, що викликали процеси трансмутації своїх фізичних тіл. Ви напряму виконуєте вказівки Першотворця, здійснюючи свою місію на Землі.

Світло на нашу планету поступає через вас, а воно, як відомо, несе в собі інформацію, яка змінює реальність. Ваші світлові матриці повністю активовані, от чому ви стали частиною Божественного Плану. Ви суттєво відірвалися у своєму еволюційному розвитку від більшості людей, які не усвідомлюють, що з нами усіма відбувається. Через структуру свого кістяка ви здатні пропустити таку кількість Божественної енергії, що пробуджуються законсервовані Місця Сили, і в наших чисельних експедиціях ви самі це бачили.

вся правда про природу людини і її місію

Ви почали безпосередньо впливати на події і скрізь, де ви з’являєтеся, ситуація починає змінюватися. Через мутацію фізичного тіла, через активацію світлових кодів ДНК, через активацію 12 петель ДНК і 12-ти чакр ви поступово перетворюєтеся на інший вид людства – так було задумано Творцем, бо ми повинні всі стати Багатовимірними Істотами. Саме для цього нас створили свого часу і опиратися цьому процесу означає - свідомо вкорочувати собі віку та ще й при цьому можна потрапити у небуття, а це надовго...

Ви вже знаєте, що тримірний простір вже почав взаємодіяти з іншими вимірами. Кожен вимір – це цілий інший світ, де діють свої закони, зі своїм понятійним апаратом, зі своїми матеріальними формами. Тому пояснити це явище науково практично неможливо, бо весь наш понятійний апарат базується на досвіді, який ми отримали у тримірному просторі.

Цей багатовимірний світ потрібно сприймати таким, яким він є, і тоді картинка світу вимальовується більш-менш реальною. Нам з вами доведеться зіткнутися з енергіями і сутностями, що належать до інших вимірів. Я думаю, нам не все, з чим доведеться мати справу, сподобається, але, як люди Просвітлені, ми маємо бути готові до будь-яких несподіванок.

В тому числі нам доведеться зіткнутися із темними аспектами самих себе, а це непросто, бо вам доведеться воювати із самим собою, із тим проявом себе, який ще залишався в темряві. Вам доведеться просвітлити ті свої темні аспекти і інтегруватися з ними, бо інакше ви не зможете стати цілісним. Відразу кажу – це болісний і доволі складний процес, через який всім нам необхідно пройти на шляху до духовної зрілості.

Що вам може слугувати дороговказом на цьому складному шляху?

Те, що Творець живе в усьому сущому, тому, як член Сім’ї Світла, ви маєте усвідомити одну дуже непросту істину: ваш ворог і ви – одне ціле, і коли ви воюєте з темрявою, ви воюєте із самим собою, бо ви і є ваш ворог. Якщо ви в своєму розвитку доростите до такого рівня усвідомлення дійсності, то все інше ви здолаєте автоматично, але ви повинні чітко зрозуміти, що в кожному з нас живе багато особистостей і не всі вони виглядають привабливо, окрім того, варто враховувати, що ми ще й маємо досвід реінкарнацій не тільки в людській подобі, де серед різноманітного тваринного світу також залишилися наші аспекти. Цей шлях ви обирали самі для свого власного розвитку і ви давно мандруєте світами, бо ви - Посланець.

Ви прийшли на планету для того, щоб прокласти шлях іншим, щоб навчити їх бути вільними від обмежень, щоб нести Світло, Знання, Любов, через які підвищується рівень вібрації самої Землі. Займіть своє місце у багатовимірному Бутті й допомагайте розширювати свідомість іншим, щоб вони також пробудилися, пояснюючи всім, що останні 300 тисяч років людство було поневолене нашими богами-творцями, які дуже довго морочили нам голову, приховуючи головну таємницю – думка творить реальність, що будь-що у своєму житті ми здатні створити силою власної думки.

вся правда про реальну нашу ціль на землі

Саме ви й повинні донести ці знання до якомога більшої кількості людей, щоб людство нарешті звільнилося від багатотисячолітнього гноблення богами-загарбниками, бо вони вже повертаються і намагаються знову нас ошукати. Поясніть людям, що кожен з нас є результатом своїх власних думок і тому не буває «невинних жертв», а буває невірний вибір реальності. Ми, ніби, замовляємо собі життя з усіма обставинами і подіями, бо саме думки створюють наш досвід, а не навпаки, а наша реальність – це результат нашим думок.

Ще, про що б я хотів вас попередити, - Світло, носієм якого ви є, обов’язково викликає руйнування старої системи мислення і ви будете виступати каталізатором цього непростого процесу, тому будьте готові до активної протидії вам у вашій місії, бо ви будете змінювати звичні для людей принципи і устої й вас будуть, м’яко кажучи, сильно недолюблювати, хоч ви й несете людям Благо.

Виглядати це буде як тимчасовий хаос скрізь, де ви з’являєтеся, але ви маєте пам’ятати, що для того, щоб щось нове народилося, щось старе має вмерти, тобто, ви будете змінювати реальність. Головне ви повинні усвідомлювати принцип вашої дії: Світло, яке ви несете в собі, змінює частоту вібрацій, що потрапляють йому на шляху й це призводить до руйнації старих систем, їх удосконаленню і створенню нових, принципово більш досконалих.

Але пам’ятайте, що ви руйнуєте ті системи, де домінує темрява й невігластво, тому – вперед, без тіні сумніву! Ви – Воїн Світла із Сім’ї Світла і ви виконуєте свою місію на Землі! Це те, ким ви є, це ваш спосіб життя!

Якщо ви відчули спрагу до книг "Шлях просвітлення", ми зробили можливим онлайн-замовлення книг. Після оплати ми зв'яжемось з вами, щоб уточнити реквізити. За необхідності, ви завжди можете написати в нашу Службу підтримки.

Розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо ми на це заслуговуємо. А ми продовжуємо готувати свіжі матеріали.

                   << ПРО ЦІЛІСНІСТЬ В П'ЯТІЙ КНИЗІ                         ПРО СВІТ І АНТИСВІТ В СЬОМІЙ КНИЗІ >>

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Про Світ і Антисвіт в сьомій книзі Віктора Шовкошитного
Світ, в якому ми всі живемо, розділений навпіл: на Світ і Антисвіт Давайте разом з вами спробуємо в цьому трохи розібратися, щоб краще розуміти картину світу, бо не тільки предмети, явища, продукти й...
Аура людини і її структура в 2-й книзі В.Шовкошитного
Людина, якою вона себе уявляє – це тільки продукт уяви, а її самість є лиш жертвою цієї ілюзії. Свідомість помилково вважає, що людина існує окремо від Світу, бо наше Сутнісне Я знаходиться у нашій...
Як знайти свій шлях просвітлення або шлях до самого себе через духовність
Вітання дорогі читачі! Сьогодні, в День народження Віктора Федоровича Шовкошитного, ми піднімаємо наші архіви і вашій увазі пропонуємо дуже цікаву його доповідь  на міжнародному езотеричному конкресі...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал