Кар'єра

Ви є тут

ПЦ "Соціон" пропонує великі можливості для розкриття свого потенціалу 

молодим фахівцям і допомагає досягти кар'єрного росту досвідченим співробітникам після проходження навчання в Школі соціоніки. Ми розуміємо, що успіх нашого центру залежить, в першу чергу, від професіоналізму і зацікавленості співробітників в поширенні соціонічних знань та технологій, і саме тому ми приділяємо багато часу навчанню і розвитку наших співробітників.

Атмосфера в колективі
 
Наші спевробітники відчувають та оберігають особливу атмосферу в колективі, яка створюється завдяки довірі до фахівців і злагодженості командної роботи. Ми цінуємо і розвиваємо нашу корпоративну культуру, важливими чинниками якої є сприяння самореалізації співробітників, творча атмосфера, ініціативність і відповідальність. Будь-який співробітник, що має ці якості, має можливість піднятися вгору по службових сходах, почавши свій шлях з позиції учня-стажера.
Можливість самореалізації
Ми створюємо усі необхідні умови для самореалізації співробітників. Допомагаємо глибше пізнати свої вроджені здібності і сильні сторони, та на основі цих знань підібрати діяльність, що сприятиме реалізації потенціалу. Кожен може розраховувати на допомогу і підтримку з боку колег і керівництва. Нам потрібне вільне, зацікавлене партнерство. Побудова таких взаємин, це не лише обов'язок - це система стосунків за принципом "інтересів загальної справи".
Можливість навчання, програма залучення молодих фахівців
Співробітники Центру мають можливість підвищувати свою кваліфікацію, отримати нові звання і набути безцінного досвіду роботи у сфері соціонічних досліджень. Наш Центр зацікавлений в залученні молоді, з цією метою створена програма підготовки і наступного працевлаштування перспективних молодих фахівців. Програма орієнтована на молодих амбітних студентів і випускників ВНЗ, бажаючих отримати навички у сфері консультування і надалі застосовувати отримані знання на практиці. Побудувати успішну кар'єру нашим колегам допомагає навчання унікальній технології візуального визначення соціотипів і тренінги з оволодіння навичками типування. Застосовувати на практиці отримані знання молодим фахівцям допомагає діюча в Центрі система наставництва і кураторства.
 
Наша компанія дорожить особливою атмосферою в колективі, яка створюється завдяки нашій довірі до фахівців і злагодженості командної роботи. 
 
Робота в цікавих проектах 
В роботі з нашими клієнтами ми постійно розв'язуємо нові завдання, що вимагають створення унікальних, передових рішень. Приєднавшись до нашої команди, Ви матимете можливість поширювати соціонічні знання та технології, отримати досвід участі в новітніх розробках і рішенні складних завдань "з нуля". 
 
Якщо для Вас важливий кар'єрний і професійний ріст у перспективній компанії і дружний колектив, спрямований на єдину мету, тоді відкриті на даний момент вакансії саме для вас. Будемо раді бачити Вас в нашій команді!
 
 
 
 
За додатковою інформацією звертайтесь:

Тетяна Педан Консультант, тренер, магістр соціоніки Mob.tel. 096 828-01-44 E-mail:  shana59@mail.ru

Тарас Гладкий PR-директор, спеціаліст з соціоніки Mob.tel. 067 377-98-13 E-mail: taras.gladkyj@gmail.com

Більше про рубрику
Кодекс спеціаліста-консультанта по роботі з клієнтами
12.11.2010
Тарас Гладкий
0
Поширювати   поширювати соціонічні знання та технології через надання грамотної консультації клієнту, уміння вислухати уважно клієнта, і чітко визначити, які корисні і вигідні варіанти вирішення завдання може запропонувати йому соціоніка. Бути вигідним   Забезпечувати ПЦ "Соціон"  постійне надходження запитів на консультування. Кожен ваш знайомий може стати потенційним клієнтом, якщо ви...
Анкета кандидата на вакансію
12.11.2010
Тарас Гладкий
0
  Шановний кандидате!  Якщо Ви зацікавлені в розвитку своєї кар'єри і хотіли б працювати в нашому Центрі, просимо Вас залишити інформацію про себе, детально відповівши на всі питання анкети, представлені нижче. Збережіть файл з анкетою на своєму комп'ютері, заповніть її і надішліть анкету і своє резюме зручним для Вас способом. Ми гарантуємо повну конфіденційність отриманої інформації....

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал