Золоті послуги

 

Консультанти:

Тетяна Педан: магістр соціоніки

1. Визначення соціонічного типу.

2. Розкриття вродженого характеру: реалізація сильних сторін і захистр слабких. Розвиток особистості. Особливості реакцій за Моделлю-А, інверсії Моделі-А.

3. Письмова характеристика сильних і слабких сторін з рекомендаціями.

4. Профорієнтація: відповідність сильних сторін певним видам діяльності. Характеристика професійної здатності.

5. Прогноз і корекція стосунків з письмовим описом.

6. Рекомендації з виховання й спрямування дитини.

7. Поглиблене вивчення шкільних предметів, вибір гуртків та рання профорієнтація.

8. Кадровий аудит: типування, консультації, організаці та реорганізація робочих груп, соціонічний підбір кадрів, створення команди під певні цілі і задачі.

9. Навчання соціоніці й візуальному типуванню (20 год.). Інтенсив: два дні по 8 годин кожен.

10. Як бачити й розуміти своїх дуалів (4 год.).

Андрій Рига: астролог, соціонік, розстановщик, таролог

1. Гармонізація особистості вирівнюванням Моделі-А.

2. Розстановки за запитом (системні, астрологічні, без замісників, у комплексі з використанням карт Таро, особисто та он-лайн).

3. Астрологічні консультації.

4. Створення натальної карти (шлях вашої душі, кармічна задача, де шукати свого партнера, як заробите гроші тощо.

5. Річний астрологічний прогноз (підбір кращого часу для тих чи інших справ, біоритми).

6. Кармічний аналіз (ваші пробгеми та рекомендації з їх опрацювання: повний перелік на все життя.

7. Синастрія: сумісність за натальною картою двох осіб.

8. Дзен-розстановки, які дозволяють обійти психологічні блоки, виявити й опрацювати проблеми, які людина не помічає.

9. Аналіз ситуації за допомогою карт Таро.

Світлана Пушкарьова: соціонік і коуч

1. Комплексний коучинг (1 - 2 год.)

Ольга Орлова: соціонік

1. Аналіз особистості на базі різних типологій.

2. Психологічна сумісність на базі наукових типологій.

Тамара Кужель: енерго-поле-терапевт

1. Зцілення енергіями Рейки та іншими енергетичними практиками.

 

Перша Золота Послуга - "Визначення соціонічного типу за рисами вашого обличчя" 

визначення соціонічного типу за рисами обличчя

Психіка людині дана для орієнтації в житті – просторі, часі, суспільстві, і діє вона як інформаційна система, тобто завдяки психіці людина сприймає інформацію, переробляє її й реагує як результат. Це і вивчає соціоніка – психіку як інформаційну систему. 

Психіка – це чітко організована інформаційно-енергетична субстанція організму, яка забезпечує життєдіяльність людини і її адаптацію у зовнішньому середовищі.

Психіка має сильні і слабкі сторони - природну закономірну структуру, яка є вродженою і незмінною протягом життя.

Чим краще людина володіє сильними блоками, тим економніше вони функціонують, а людина відчуває себе впевненою і енергійною. Слабкими блоками людині важко усвідомити інформацію - це потребує додаткової енергії. За сильними сторонами людина може давати інформацію іншим, творити, а за слабкими - сприймати інформацію ззовні, користуватися певними зразками. 

Соціонічний тип - це ще не характер, це вроджені сильні і слабкі особливості характеру, певні сталі реакції, сприйняття світу і життя, нахили, цінності й оцінка світу. Це постійна, незмінна протягом життя складова характеру. Душа приходить у цей світ зі своїм готовим багажем, внутрішнім потенціалом, людина росте в певному культурному оточенні і набуває знань і вмінь, розвивається. І от сукупність сталої складової характеру - соціонічного типу й змінної -  набутків душі протягом усіх своїх втілень, і якості самої людини - як вона вдосконалюється або деградує, набір звичок і манер, навичок і вмінь, ставлення до оточення протягом певного відрізку життя і складає в сукупності характер. І якщо людина прагне вирішити свої проблеми, треба спершу пізнати свою постійну складову характеру - соціонічний тип, знайти акцентуації й динаміку перебігу енергії, міру інформаційного наповнення функцій.

Гармонізувати себе можна, орієнтуючись на постійну, дану від природи, складову психіки, коли реалізація відповідає природним схильностям, що властиво чистому соціонічному типу.

Чим ближче до природи – тим гармонійніша людина. Щасливим можна бути, реалізуючи сильні сторони свого типу і задовольняючи потреби своїх слабких сторін, що природно відбувається в дуальності.

хочу визначити соціонічний тип у спеціалістаЛюдина – набагато більше, ніж її соціонічний тип, багатогранніша, але її тип – це основа психіки, механізм її функціонування. Якщо цей механізм функціонує злагоджено, проблем немає, якщо є відхилення, це можна з’ясувати і виправити.

Через визначення соціонічного типу можна точніше виявити індивідуальні особливості. Соціонічний тип не обмежує свободи розвитку, не заважає проявам індивідуальності, його знання лише дають правильний напрямок і допомагають “не наламати дров”.

На жаль, дуже часто зустрічаються люди надломлені, змучені боротьбою за досягнення в усьому ідеалу. Зневажаючи власні сильні сторони (“це ж і так легко!”, “що в цьому особливого?”), вони примушують себе бути такими, “як всі”, приділяють увагу своїм слабким рисам, “вдосконалюючи” їх, не знаючи, що ніякими зусиллями не зробити зі слабких рис сильні. І який результат? Це втомлені від життя, нервові  люди, які не змогли ніде реалізувати себе. Вони не розуміють, що в результаті такої боротьби із собою вони тільки отримують поразку.

Природа сильніша за людину, обирайте тільки свій власний шлях і будьте здорові та щасливі!

ХОЧУ ВИЗНАЧИТИ СВІЙ СОЦІОНІЧНИЙ ТИП!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Що робити далі, знаючи свій соціонічний тип? Ми пропонуємо продовжити обробляти СЕБЕ як ювелір працює з діамантом. І наступним кроком буде ПРОФОРІЄНТАЦІЯ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друга Золота послуга - "Профорієнтація + Соціонічний тип"

щоб жити без депресії, треба правильно обрати професію

Як людина живе, коли обирає не свою спеціальність, професію чи роботу? Професію, яка напружує, дратує і породжує різноманітні психосоматичні захворювання. В найближчому оточенні кожної людини є багато таких людей. 

Виходячи з яких міркувань, людина чи дитина обирає професію? Вона хоче, що професія і подобалась, і була престижною, ще й високооплачуваною. Всі цього хочуть, бо це цілком нормальні побажання. Звичайно, намагаються враховувати і власні здібності до тієї чи іншої діяльності. 

Та частіше впевнені, що зможуть усьому навчитися. Закінчують відповідні навчальні заклади, отримують певну спеціальність, а почавши працювати за фахом, виявляють безліч проблем.

 

Щоб жити без депресії, треба правильно обрати професію!

Парадокс в тому, що одні можуть навчатися добре, навіть відмінно, а на роботі бути відстаючими і некомпетентними. Інші навчаються як-небудь, аби закінчити і отримати документ, і раптом на робочому місці стають одними з кращих працівників.

Одним вдається виконувати свої завдання, інші – як не намагаються працювати якісно, скільки не витрачають зусиль, результат мають мізерний: справа не вдається ніяк, як того хотілося б, а при цьому значна перевтома і стрімко погіршується здоров’я через постійне перенапруження і дратування, виникають негаразди у сім’ї. 

Ви і досі вважаєте, що будь-яку здорову людину можна навчити і натренувати так, що вона зможе впоратися з будь-якою справою?

профорієнтація - послуга центру Соціон

Професія, яка обрана не у відповідності з вродженими здібностями і сильними сторонами типу людини, викликає хронічну депресію і страждання через нереалізованість та деградацію людини. 

 

То чи вартує зруйнувати життя на етапі вибору майбутньої професії? Риторичне запитання (ДІтям від 3 до 10 років знижка 50%).

ЗАМОВИТИ ПРОФОРІЄНТАЦІЮ!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Третя Золота послуга - "Енергокорекція"

Для чого це мені? - поцікавитесь ви.

енергокорекція як шлях до себеІснує всього одна єдина причина всіх людських проблем і негараздів - невірне самосприйняття, коли ми ототожнюємо себе з тілом, інтелектом, емоціями, своєю статтю, соціальним становищем тощо. Тобто, - з чим завгодно, тільки не з своїм Істинним Я, своїм Духом, частиною свідомості Бога.

В кожному з нас живе 25-30 субособистостей, які також в різні періоди нашого життя грають роль "нас". Уявляєте собі цю кашу?

Окрім того, в кожного з нас є ще, так званий, першопочатковий травмуючий досвід, з якого й розпочалися всі наші страхи і фобії, а інколи - хронічні хвороби. Самостійно віднайти той втрачений аспект своєї Душі, зцілити його, а потім інтегруватися з ним, без спеціальної підготовки, практично неможливо. А там, у тих трагічних подіях з нашого далекого минулого, лишилися не тільки аспекти нашої Душі, а ще й наші життєві сили, без яких ми ледь животіємо, замість того, щоб жити на повні груди.

Ось чому ми погоджуємося на принизливу роль "маленького Українця".

А як непросто буває зрозуміти причини наших хвороб, які також суттєво отруюють нам життя. Насправді причина всіх хвороб одна - невірна робота клітин. Тому самостійно докопатися до причин вашого кризового стану, коли ви втрачаєте рівновагу і цілісність, самостійно буває дуже складно, а якщо це відбувається на тлі затяжної депресії - то просто нереально.

енергокорекція допоможе від депресії і впливу магіїМова вже навіть не йде про ситуацію, коли ви стали жертвою різних умільців чорної магії, які по-суті є професійними вбивцями, тільки зброя, яку вони використовують, невидима, а тому ще більш небезпечна і підступна. Тут, щоб нейтралізувати такий негативний вплив, одних молитов буває замало, а потрібна активна протидія Майстра Світла, який пройшов спеціальний вишкіл.

Вам випав щасливий білет, бо ми маємо багатолітній досвід енергокорекції енергокомплексу людини, яка передбачає комплексний підхід до проблем пацієнта.

За ці 12 років постійної нашої практики нам вдалося зцілити вже більше 14000 пацієнтів, провести сотні ритуалів екзорцизму, зцілити більше десяти людей від гепатиту "С", який практично не лікується традиційними методами, зцілити сотні людей від найрізноманітніших захворювань суглобів та органів руху. Перелік проблем і хвороб, з якими ми успішно боремося, зайняв би дуже багато часу, тому я скажу так:

Ми реально можемо допомогти вам впоратися з вашими проблемами.

Єдина для цього умова - ваш свідомий вибір на зцілення. Якщо ви дійсно хочете позбутися проблем і готові повірити в себе, в те, що вам це вдасться, то це вже половина успіху. Ми не просимо вас вірити в нас, у наш світогляд, чи в наші методи, - в цьому немає потреби, ми пропонуємо вам допомогти собі самому, а ми підкажемо як краще це зробити.

Приходьте і ваш енергокомлекс засяє Божественним світлом!

Наші спеціалісти з енергокорекції допоможуть вам розплутати клубок ваших проблем, бо володіють
унікальним досвідом в цій царині та надздібностями.

Я ХОЧУ ЗАПИСАТИСЯ НА ЕНЕРГОКОРЕКЦІЮ!

 

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал