Як знайти свій шлях просвітлення або шлях до самого себе через духовність

Вітання дорогі читачі! Сьогодні, в День народження Віктора Федоровича Шовкошитного, ми піднімаємо наші архіви і вашій увазі пропонуємо дуже цікаву його доповідь  на міжнародному езотеричному конкресі в Києві 5 травня 2015 року. 

Київ, 8.05.2015р. В.Ф. Шовкошитний

Я, Шовкошитний Віктор Федорович, очільник Української Духовної Академії Просвітлення, яка створена на базі Школи духовного розвитку «Шлях Просвітлення». Ми існуємо та постійно працюємо от уже тринадцятий рік: заняття в нашій Академії розпочинаються на початку вересня і тривають до середини літа. З моєї доповіді ви отримаєте відповідь на запитання як знайти свій шлях просвітлення - шлях до самого себе.

За цей час в Академії за «Програмою підготовки цілісної особистості» навчалися більше 10 тисяч учнів, а повний курс підготовки, який триває цілий рік пройшли трохи менше 2-х тисяч випускників. Випускники нашої Академії отримують статус Воїн Світла, який вони підтверджують в чисельних експедиціях, які ми проводимо останні сім років на Місцях Сили по всьому світу. На старті навчання я просто кажу кожному учневі: "Знайди свій шлях сам, а я буду поруч!"

За  неповні сім років ми провели 132 експедиції, які проходили в Україні, Білорусії, Росії, Молдові, Швеції, Арабських Еміратах, Непалі, Тибеті, Туреччині тощо. Нам довелося побувати на всіх знакових вершинах Карпат, Криму, на Ельбрусі та інших горах Кавказу, здійснити малу і велику кору довкола Кайласу, побувати в базовому таборі Евересту, відпрацювати всі основні перевали Тибету, піднятися на озеро Госайкунда в Непалі, озері Меру та озері Тари в Тибеті, відпрацювати в храмах Лхаси, на горі Белуха на Алтаї, здійснили «кругосвітню» подорож  та побували на всіх вершинах на озері Байкал тощо. Хочете отримувати інформацію про наші експедиції, підписуйтесь на наш канал.

За ці сім років ми більше року провели в експедиціях, які ми здійснюємо власним коштом, без жодної сторонньої чи спонсорської допомоги. Таким чином, нам вдалося відродити неймовірну кількість Місць Сили у нас, в Україні, та по всій Землі, створити Систему енергетичної безпеки України, Євразії та планети Земля. Слава Богам, за цей час ніхто із учасників експедицій не зазнав жодної серйозної травми, хоч більшість експедицій проходила в доволі екстремальних умовах: в горах, в тайзі, на болотах тощо. Кожного разу ми прискіпливо готуємося до кожної експедиції: аналітичний відділ підбирає і перевіряє необхідну інформацію, формується команда, що здатна виконати поставлену задачу, підбирається відповідне спорядження, транспорт тощо. Всі, хто пройшов експедиції, стають справжніми Майстрами, здатними впливати на вібрації планети.

В моєму особистому житті сталося так, що поштовхом до пробудження стала Чорнобильська катастрофа, бо я жив у Прип’яті, працював інженером-дозиметристом на ЧАЕС і віддав цій станції 17 років свого життя: 10 – до аварії і 7 – після. Пройшов всі кола пекла ліквідації наслідків цієї найбільшої техногенної катастрофи ХХ-го століття, став інвалідом другої групи із 75% втрати працездатності через променеву хворобу. Тобто, всі ті обставини, коли на моїх очах світ зруйнувався і перевернувся із ніг на голову, змусили мене прокинутися і шукати шлях до самого себе, відчуваючи біль і тривогу за все суще на Землі. Я почав шукати і задавався питанням як знайти свій шлях, знайшов Вчителів, більше семи років навчався у різних Майстрів, аж поки не досяг Просвітлення і не усвідомив своє Божественне призначення - нести людям Світло і допомагати іншим визначити свій шлях.

Коли пробуджений Дух покликав мене, я, ні хвилини не сумніваючись, пішов за ним і, таким чином, із «нормального» бізнесмена став духовним Вчителем.

Тема нашого зібрання – духовність. Для мене духовність - це власний досвід спілкування з духовним світом, через який ми пізнаємо реальність Духу. Тобто, це свідоме внутрішнє спрямування до Вищих сфер Буття, оскільки Дух – це подих Бога, дар життя. Українська «філософія серця», що заснована видатним мислителем Григорієм Сковородою, найближча із філософій до істинного значення поняття духовності, вона вказує на пріоритет духу над матерією.

Здавалося суспільство зацікавлене формувати особистість, у якої розвинений, перш за все, інтелект, але таке соціальне замовлення наплодить «живих деталей» для соціальної машини, а не Творців, бо тільки яскрава духовна індивідуальність здатна стати Спів-Творцем цього світу.

От чому так важливо, щоб хоча б 4% населення громади, держави, планети були духовно розвиненими сутностями, які пробудили в собі Бога, знайшли шлях до самого себе і стали Бого-Людьми, бо через них проходить така кількість Божественної енергії, якої вистачить, щоб запустити процес позитивних впливів і змін на всіх інших людей, які також, відчувши духовний голод, прокинуться і почнуть шукати, щоб знайти свій шлях. Пізнавши самого себе, ми пізнаємо світ та почнемо сприймати все таким, яким воно є.

Духовність призводить до пізнання Бога в собі і свого Божественного походження, що сприяє пробудженню власної Сили, яку ще називають надможливостями. Ми нічого не можемо взяти зовні – тільки пробудити в собі, а робиться це шляхом очищення свідомості від нашарувань его-свідомості. Саме так ми відкриваємо в собі Істинне Я і починаємо жити в Богові, коли фактично стаємо Спів-Творцями. Такий рівень досягається шляхом власних морально-духовних зусиль під керівництвом зовнішнього Вчителя, який допоможе обійти чисельні пастки, що розставлені на шляху духовного шукача-початківця.

Тільки в людині енергія святого Духу перетворюється на духовність, бо тільки ми, люди, здатні стати Богом.

Духовний розвиток – це тривалий процес глибокого очищення, трансмутації, пробудження, що пов’язаний із розширенням свідомості та пробудженням прихованої Сили, на яку треба заявити свої права і відстояти це право в жорсткій боротьбі за неї, тобто, за право бути самим собою.

Душевність – моральна риса особистості, яка свідчить про здолання першого етапу духовного розвитку, бо не можна отримати духовне здоров’я, доки твоя Душа не розвинута, доки ти не став Людиною.

Душевність базується на любові, співчутті, милосерді, вона робить людину відкритою, щирою, але вразливою до грубості, тобто, душевність характеризує нас, як людину. Духовність же наближає нас до Бога і робить нас Бого-Людиною, що володіє цілісністю. Духовно досконалі люди завжди перебувають в служінні Цілому, бо це відповідає їх Божественному призначенню.

Ми, люди, -  духовні істоти, які навчаються жити, перебуваючи в людському тілі, тому для нас стати духовно досконалим – це стати на шлях до самого себе.

Я, як духовний Вчитель, дотримуюся принципу: все що вмію і чим володію я, повинні вміти і володіти мої учні, а тим більше, - випускники Академії. Тому всі знання і розробки даються учням у відкритій, доступній формі, без приховування сакрального змісту методики. Нами дійсно розроблена унікальна методика енергокорекції енергокомплексу людини, на створення якої пішло більше 10 років постійних пошуків і наполегливої праці, а засвоїти яку і потім успішно використовувати можна за два дні навчання.

Всі ці методики, практики описані у 12-ти моїх книгах, 8 із яких вдалося видати, а інші чекають своєї черги, або кращих часів, бо ви знаєте скільки зараз коштує видати книгу. За допомогою розроблених нами методик вдається лікувати такі важкі захворювання як гепатит С, запалення суглобів, епілепсію, навіть наркоманію тощо. За ці майже тринадцять років нашої активної роботи через зцілення, тільки в стінах нашої Академії, пройшло більше 14 тисяч людей, а скільки людей зцілили наші випускники навіть важко у явити.

Ви знаєте, що зцілення відбувається в два етапи: спочатку у пацієнта має виникнути усвідомлення причин, які привели до втрати права бути здоровим, а потім уже прибирається сама симптоматика, яка здійснюється за допомогою ретрансляції прани із Вічного Джерела у хворий орган, систему чи енергокомплекс. Тому під час вишколу цілительских практик учні набувають основ психології, щоб вони могли спокійно спілкуватися із пацієнтами.

Талановиті випускники нашої Академії вміють здійснювати саму процедуру зцілення за 3-5 хвилин шляхом квантового зміщення, і багато хто поміж них професійно займаються цілительством. Більше того, нам вдалося запустити Камеру Омолодження, яка була створена ще в Лемурії, та більше 10 разів пропустити через неї своїх учнів, що призводить до уповільнення процесу старіння організму…

Я прекрасно розумію, що будь-яке вчення, після того як воно систематизоване та описане в книгах, починає старіти, бо ніби утворюється фіксований акцент розвитку, тому, окрім основної Програми підготовки цілісної особистості, нами створені  та розроблені ще 15 додаткових тематичних семінарів, що розраховані як на учнів Академії, так і на всіх шукачів Істини. Я сам, навчаючи – навчаюся, бо життя не стоїть на місці. Ми брали безпосередню і активну участь в Помаранчевій революції, в революції Гідності, всіляко сприяємо нашим воїнам в АТО, не лишаємося осторонь інших питань суспільного життя. Не даремно ж гасло нашої Академії звучить так:

«Духовна людина, єдина родина – могутня країна, щасливий народ!»

Теперішня глобальна криза людства пов’язана, окрім бездуховного, а почасти – й бездушного існування, ще й з вичерпаними можливостями технократичного розвитку суспільства, яке не сприяє духовному розвитку людей і дуже багато розбіжностей в тому як знайти свій шлях просвітлення.

Необхідно змінити парадигму життя та перейти від віри до духовності: від вірувань до духовного розвитку. Нова Епоха – це епоха синтезу та розвитку духовності, і увійти в неї ми мусимо з чистим усвідомленням того, де ми є і куди нам слідувати, щоб уникнути в подальшому блукання розуму в пошуках Істини.

Без всебічного розвитку і розширення свідомості ми не зможемо здійснити задум Творця – виростити з нас Боголюдей. Тільки шлях духовного розвитку вкаже нам шлях Додому. Ми вже живемо в ноосфері, тому повинні відповідати новим умовам свідомого життя, а для цього нам доведеться стати громадянами Всесвіту та розпочати своїми думками творити свою реальність.

Так що духовність для нас тепер – це умова виживання.

Дякую за увагу!

Відеоверсія виступу на конгресі.

 

Увага! Щоб отримувати вчасно повідомлення на e-mail про усі наші події та наступний річний набір в "Програму підготовки цілісної особистості", заходьте на наш канал і підписуйтеся.

Обов'язково ознайомтеся з безстроковим конкурсом, бо його переможець отримає можливість безкоштовно навчатися в Академії. Приєднуйтесь до конкурсу!

Розкажіть про нас своїм друзям (кнопки соцмереж нижче), якщо вважаєте, що такі матеріали треба поширювати. А ми продовжимо, з додатковою мотивацією, готувати наступні корисні для вас матеріали.

А далі читайте про те як раціонально організувати себе і здорове суспільство.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал