Суспільна відповідальність

Найвища цінність для людства це - здорове суспільство

- це суспільство активних людей, які віддають свій потенціал.

Так вже створена людина, що саме реалізація свого потенціалу (здібностей, спроможностей, даних природою), робить її дійсно щасливою. Значний вплив на самореалізацію мають стосунки в сім’ї.

ПЦ "Соціон" основною метою своєї діяльності вважає гармонізацію соціуму, який нажаль на сьогодні являє собою сукупність людей, які не знають свого соціонічного типу, а тому діють ніби хаотично, наосліп, без правильних соціальних орієнтирів. І ми взяли на себе суспільну відповідальність вирішити ці питання.

Яким же чином прийти до організації здорового суспільства?

Соціум - це сукупність людей, які не знають свого соціонічного типу, а тому діють ніби хаотично, наосліп, без правильних соціальних орієнтирів.

Кампанелла мріяв про місто Сонця, Аушра відкрила соціон – це суспільство, яке врегульоване за природними законами. Соціон - це вже система зв’язків між людьми, що знають свої соціонічні типи - а отже, свої можливості, тому що їм відомі власні сильні якості, орієнтуючись на які, вони знаходять своє місце в суспільстві і взаємоорганізуються за природними закономірностями. Тоді соціон існуватиме як єдиний інтегральний організм, а метою кожного буде внесення своєї частки на користь людства.

В соціоні людина виконуватиме місію, дану від народження.

Соціон – це цілісна одиниця інформаційно-енергетичного обміну, яка саморозвивається. Це сукупність інтелектуальних якостей і гуманних цінностей, духовного життя, культури, науки і матеріальних ресурсів. І завдання не в тому, щоб “розвивати суспільство”, а в тому, щоб пізнати об’єктивні закономірності його функціонування, щоб зробити все можливе для того, щоб не заважати йому самому розвиватися за природними соціальними законами.

Неповний соціон неповноцінний. А несоціонне суспільство – непізнаваний хаос, готовий вибухнути будь-якими, наперед непрогнозованими несподіванками. Як уникнути насилля в суспільстві, в якому люди постійно невдоволені, і, не бажаючи того, дратують інших і сіють агресію лише через те, що постійно стикаються з ворожістю недуалізованих людей, або змушені бути у неквадрованих колективах, відчуваючи безсилля. Це неможливо.

Люди в соціоні об’єднуються в дуальні пари – діади, що дає повноцінну реалізацію потенціалу. Таких діад 8. Близькі за духом люди певних соціонічних типів утворюють одну квадру. В соціоні їх 4. Через утворення міжквадрових зв’язків колективи організовуються у соціон. Соціальний прогрес утворюється шляхом виконання окремих певних завдань групою людей, організованою за принципом квадри і послідовної передачі суспільно важливих завдань від однієї квадри до іншої.

Квадра – це оазис у суспільстві і мінісоціон у соціоні.

В кожній з них - власний образ світу і образ життя. Спільність світовідчуття приводить до безконфліктності, якщо і бувають якісь непорозуміння, вони зрозумілі і скоріше надихають, ніж шокують. Це “неантагоністичні протиріччя”, вони сприяють розвитку.

Здорове суспільство - це суспільство активних людей, які віддають свій потенціал для його розвитку та вдосконалення. Так вже створена людина, що саме реалізація свого потенціалу (здібностей, спроможностей, даних природою), робить її дійсно щасливою. Гармонія в суспільстві почнеться від гармонії діад. Дух, напрям розвитку і благополуччя суспільству надають сім’ї. Позитивним це може бути за умови, що сім’ї будуть дуальними. Ефективність і продуктивність у роботі можлива при квадральній організації колективів. Однак справжнього соціального прогресу одна квадра не дає. Для цього потрібен соціон, який виявляє невичерпні енергетичні й інформаційні можливості.  

Прогрес суспільства прямо пропорційний рівню його соціонності. І діяльність нашого центру спрямована на підвищення рівня соціонності в нашому суспільстві та вихід його на новий рівень розвитку. Це наш вибір і наша суспільна відповідальність.

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал