Здоров'я людини

Здоров'я людини

Изображение: 
Українська

Психосоматика – основа багатьох хвороб.

Луїза Хей дослідила, за яких думок і станів які виникають хвороби. А стани – від конфліктів, стресів, дискомфортних стосунків, непорозумінь, суперечок, сварок тощо. Негатив моральний дає себе знати: страждає і психіка і тіло. Крім того, якщо неправильно обрана діяльність, робота гнітить, виснажує, забирає життєво важливу енергію, - ми хворіємо. Якщо сімейні негаразди - хворіємо теж. І пілюлі не допомагають – лише полегшують гаманці…

І якщо ми не маємо змоги реалізувати себе – маємо досить пригнічений стан, невдоволені життям, депресуємо… Якщо незадоволені наші потреби – сердимось, дратуємось, лютуємо і звинувачуємо чи себе, чи інших, нарікаємо на долю, не маємо бажання жити… Де радість? Ні енергії, ні сил, ні снаги… Багатство матеріальне, за яким упадає більшість, не розв’язує цих проблем, а навіть додає нових. Згадайте, скільки зірок і міліонерів суїцидували…

Вихід є. У знанні себе, своєї душі, її потреб і прагнень. І, на щастя, багатьох цих неприємностей можна уникнути. Як – цьому вчить соціоніка. Знаючи свої найбільш енергоємні - сильні сторони, ми бачимо область їх реалізації – ті види діяльності, які принесуть нам радість творчої реалізації, впевненість, ефективність дій, і, як наслідок добре організованої діяльності – бажані прибутки. Ми знаходимо помічників та однодумців, знаючи, люди яких типів необхідні нам. Ми задовольняємо свої потреби у психічному доповненні – дуальності. Адже Аушра відкрила не тільки нову науку соціоніку, а й дуальну природу людини.

Хочете бути здоровими – пізнавайте себе і людей свого оточення. Вчіться відчувати себе і керувати собою, знаючи свої сильні і слабкі сторони, дію блоків психіки і функцій. Знаходьте саме своє оточення – людей своєї квадри. Врівноважений стан можливий, коли людина взаємодіє із дуалами і тотожними: як писала Аушра Аугустінавічюте, найкраща соціалізація – це кооперація з дуалами і самоідентифікація з тотожними. Це і відбувається у дуальних родинах. Це – щастя. Але не повне. Більшого щастя надає натхнена творча праця, своя улюблена справа. Тому людина щаслива тоді, коли на крилах летить на роботу і з радістю поспішає додому. Адже на роботі – нові цікаві справи, що дають енергію натхнення і задоволення результатами, а вдома – рідні, що завжди розуміють, підтримують, допомагають, огортають потрібною турботою і заспокоюють у незрозумілих питаннях. Знімають напругу, стреси, дають тепло і родинний затишок.

І коли ми щасливі – хвороби відступають!

Центр «Соціон» планує створити Центр психічного оздоровлення та відпочинку, де розміщення людей за принципом квадри природно вирівняє енергетику організму, а веселі, змістовні, цікаві заходи піднімуть настрій і загальний тонус. Лікарі стежитимуть за станом здоров’я й надаватимуть необхідну медичну допомогу.

Зацікавлені особи й організації, приєднуйтесь для здійснення цієї мети!

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал