Політика

Політика

Українська

Для розвитку суспільства політикам варто враховувати об’єктивні закони суспільних процесів, 

в тому числі і соціонічні. Адже саме можливості людей і закони їхніх стосунків впливають на результат усіх взаємодій. Політика виникла разом з виникненням держав, а держава – на основі влади групи людей над всіма іншими. Але при обговоренні і прийнятті рішень ще у Древньому Римі помічено було парадокс колегіальності:

“Кожен сенатор – порядна людина, а разом сенат – злюча бестія.”

Адже, збираючись разом, кожен з групи різко змінюється і з’являються нові якості залежно від взаємного впливу. Для правильної природної реалізації людини необхідно враховувати такий вплив. Це можливо, використовуючи закони соціоніки. Керівництво і лідерство необхідно віддати тільки екстравертам, а колегіальні групи утворювати згідно законів міжособових взаємодій, а саме по квадрам. Розподіляти обов’язки потрібно, враховуючи вроджені здібності людини відповідно її соціонічного типу.

Та досі ще знання характеру людей, їх здібностей і потенціал ігнорується. У політиці іде змагання вольових і пробивних якостей, іде змагання «Хто кого». Але можна про якості не просто здогадуватися по результатах вчинків, а передбачити наперед дії, знаючи особливості психіки відповідно соціонічного типу.

Політологи та політичні оглядачі пропонують свої припущення подальшого розгортання подій і дій тих чи інших політиків, і такі припущення роблять, аналізуючи події зі сторони власного бачення і сприйняття, або на основі соціологічного опитування. Але ж діють у ситуаціях, які створюють певне становище, зовсім інші люди, за іншим соціонічним типом, а тому по-іншому сприймають і реагують на ті самі події. Тому передбачення не здійснюються і думки різних політичних оглядачів не співпадають між собою. Такі гіпотези, передбачення можуть заповнювати шпальта газет, але не несуть в собі ні достовірності, ні користі.

Можна охарактеризувати політику як вміння управляти, здійснювати владу, й спрямовувати на певний шлях, вчити, як треба діяти. Так, політика повинна мати важелі управління і ставити перед собою сукупність цілей і завдань для боротьби за певні інтереси.

Тут поняття політики може роздвоїтися: перша позиція, коли такі інтереси можуть звужуватися, зводитися до переслідування інтересів особисто-класових, чи як наразі їх можна називати особисто-клановими чи олігархічними. Інша позиція, коли все ж таки здоровий глузд політиків візьме гору і політичний олімп зійде саме до тієї діяльності, яка й окреслює лінію поведінки політиків у їх мистецтві управляти державою. Тобто визначати завдання внутрішньої діяльності держави і представляти її інтереси в міжнародних відносинах. Це якраз той шлях, що утримає спільність народу України. Перший шлях веде в нікуди, в повну залежність держави від капіталу, як правило, хабарного й злодійського, невеликої кількості людей, які й “правитимуть бал”.

Але що означає поняття “держава”? По суті своїй держава - це апарат політичної влади в суспільстві. Апарат – це сукупність установ, що обслуговують певну галузь управління, господарства, і сукупність працівників цих установ.

До чого ж прагне політична влада і що ж таке влада?

Саме на це запитання і багато інших, ми будемо відповідати в наших матеріалах і на відео каналі. Щоб бути завжди з нами підпишіться на нашу емейл розсилку.

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал