Відгуки про "Соціон"

Відгуки про "Соціон"

Изображение: 
Українська

 

Відгук Віталія (ІЛІ,Бальзак) після семінару "Сила кохання або Хто моя половинка, як знайти і кохання зберегти".

Взагалі мені сподобалась сама обстановка, атмосфера і творчий підхід. Не відчувається пласмасовості, відчувається творчий підхід . і попри те, що в мене були попередні здогадки щодо мого типу, то тут я вже на всі 100% переконався. Мені дуже допомогло зрозуміти себе та деякі закономірності моїх стосунків. Тепер я відчуваю себе так, неначе фундамент застиг, з'явилось неначе натхнення, впевненість в собі, своїх силах. Дуже рекомендую.

 

Відгук Тетяни (ЕСІ, Драйзер) після консультації і визначення соціонічного типу.

Я звернулася до спеціалістів центру «Соціон», тому що відчула, що стала змінюватись, і розгубилася, яка ж я насправді, природна. Змінила зачіску, уподобання, може, і тип мій змінився. Дізналась, що тип протягом життя не змінюється. Чому ж тоді я стаю іншою і від чого це залежить, і чи добре це? Мій тип визначили і надали мені характеристику сильних і слабких сторін, поянили структуру психіки,і як змінюються мої характерні якості від переходів на різні блоки психіки. Також розкрили мені стосунки з людьми, які мене цікавили і причини непорозумінь між нами. Мені було потрібно це, щоб налагодити відносини із сином. Крім того, я познайомилася з чоловіком, і мене тривожить, як будуть розвиватися наші стосунки, адже хочеться серйозних тривалих стосунків.

 

Відгук психолога Лариси (ІЕІ, Єсєнін) після визначення соціонічного типу

Я психолог, до соціоніки ставилася скептично. Тепер цікава стала дуже цікава ця наука після того, як прочитала свою характеристику в книзі «Характер за зовнішністю» Багато правди! Шульман – талант. Він мого ж типу, хочу зустрітися. Думаю – чого так довго не пускала в себе соціоніку? Чи це вона не пускала мене до себе? Дякую експертам «Соціону» за визначення мого типу і за соціоніку!

 

Відгук Ельвіри (СЕЕ, Наполеон) після курсу візуального типування

Курс визуального типирования был очень полезным, хотелось бы еще с детальной проработки модели, функций, блоков, чтобы начинающие слушатели могли сначала прочувствовать каждый аспект, уметь безошибочно отличать один от другого. А уже потом переходить к  внешности, жестам, поведению и т.д. Недавно я прослушала курс по системной соционике. В основу положен анализ вербального общения. Считаю этот анализ полезным, но тоже дополняющим другие методы типирования. Сейчас начала изучать некоторые публикации по визуальному типированию. Поняла, что изучение соционики должно быть комплексным. Это как при постановке диагноза. Нужно учитывать и анализы, и рентгены и внешние симптомы. Врач пациента и пощупает, и в горлышко заглянет, и температуру тела измеряет....
 
Буду продолжать многоуровневое изучение соционики. Надеюсь, что такое изучение соционики будет способствовать более объективному видению моделей. типов и т.д.

 

Відгук студента Олега (ЛІІ, Робесп'єр) після консультації та визначення соціонічного типу

Мене привів до центру «Соціон» батько, бо я став прогулювати університет, і сказав, що економістом не буду. А щоб узнати, яка професія мені підходить, заказали профорієнтацію. Я дуже вдачний, що бітьки перестали мене сварити і заставляти, стали краще мене розуміти, і дома стало легше. І спеціалістам «Соціону» вдячний, що вони спілкувалися не тільки зі мною, а й з батьком, мене захищали, пояснювали мій характер і всі причини, чогог я такий. Мій батько накінець подякував, і сказав, що якби всі люди знали, яка корисна соціоніка і ваша робота! Він був просто щасливий! А Характеристика професійної здатності мені пригодиться на все життя.

 

Відгук домогосподарки Ірини (СЕІ, Дюма) після курсу візуального типування

Мені цікаво все, що стосується соціоніки та визначення типів людей.Знаючи про свої сильні сторони, буду намагатися більше їх використовувати та ефективно спілкуватись і взаємодіяти з оточуючими. Завдяки соціоніці у мене поліпшилися стосунки із колишнім чоловіком, батьком мого сина, тому що я зрозуміла його характер, як природні прояви його типу і стала приймати його таким, яким він є. Дуже вдячна тренеру за доступне викладення матеріалу з наочними життєвими прикладами.

 

Державний службовець, помічник депутата Іван (СЛЕ, Жуков) після курсу візуального типування

Інформація була корисна на всі 10 балів за 10-бальною шкалою! Коли буде нова група, повідомте, я пройду навчання ще раз, і хочу практично самостійно визначати типи у людних місцях. Отримувати ще «гарячі» консультації по телефону. Ті, що отримував, добре допомагають орієнтуватися в робочих ситуаціях і поводитися з людьми. Практикувати буду в своєму робочому колективі, а також для успішного проведення переговорів. Тетяна Педан класно веде заняття, дає багато знань! Дякую!

 

Інна (ЕСІ, Драйзер) після тренінгового курсу соціоніки

Цей тренінговий курс лише тільки початок для мене. Я вперше познайомилась з основами соціоніки та можливістю визначення ТИМів людей за візуальним спостереженням. Попереду ще багато невідомого й цікавого: періодична система соціону, інтертипні відносини, змішані ТИМи, поведінка дійтей певного ТИМу і т.ін. Насамперед, мала можливість уважно поглянути на себе, використовуючи отримані знання. Також "познайомитись" зі своїм найближчим оточенням: рідними, друзями, колегами по роботі. Дуже хочеться навчитися розуміти поведінку людей, а у спілкуванні відповідати на те, що людина дійсно сказала, а не на те, що я почула та інтерпретувала на свій лад. Велика подяка Тетяні Петрівні Педан за організацію та проведення цього тренінгового курсу, за самовіддану любов та бажання донести до людей "світло знань, щоб легше їм жилося…". Сподіваюсь, ще зустрітися з нею на майбутніх курсах "підвищення кваліфікації" для тих, хто цікавиться соціонікою.

Дорога Тетяна Петрівна!

Спасибі за пропозицію. Рада, що пам'ятаєте про мене. Напевно, мої вдячні думки все-таки доходять до Вас:) Останнім часом довелося написати кілька характеристик на працівників. Дуже знадобилися Ваші заняття та методичка по характерам.:)

Починаєш аналізувати, вдивлятися в людину і завдяки соціоніці відкриваєш людину абсолютно по-новому. Розумієш її вчинки, взаємовідносини з керівником (особливо, якщо вони не складаються належним чином).

Звичайно, досвіду в мене занадто мало. Типи деяких людей не можу визначити. І чесно зізнаюся, дуже мало часу залишається на самостійне вивчення соціоніки. Але Ваша база залишилася і працює! :)))

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал