Інтерв'ю Gazeta.ua "У Тимошенко і Яценюка була б ідеальна сім'я", січень 2010

 
pedan_avtorGazeta.ua, Четвер 14 січня 2010 року. З Тетяною Педан розмовляла Світлана Корженко.
 
 
”Ідеально було б, якби посаду президента обіймала Юля Тимошенко, а Ющенко був би прем’єр-міністром, — каже соціонік Тетяна Педан. 12 січня у столичній книгарні ”Є” вона презентує книжку ”Характер за зовнішністю”, яка вийшла у київському видавництві ”НораДрук” 5-тисячним накладом. — Вони активатори одне для одного. Тимошенко — тактик, а Ющенко — стратег”.
У виданні йдеться про науку соціоніку, яка поділяє людей на 16 типів. Тетяна каже, Ющенко — так званий ”Штірліц”, як і прем’єр Росії Володимир Путін. 
tymoshenko_yacenuk— Такі люди добрі організатори й керівники. Підтягнуті, стрункі, ходять рівно, не сутуляться. На їхніх обличчях рідко можна побачити емоції. Можуть повести за собою натовп, який опинився у сум’ятті. Проте у Ющенка немає сильної волі, терплячості, це заважає йому досягти успіху. 
Юлія Тимошенко належить до типу ”Гекслі”. Такі люди артистичні, люблять імпровізувати замість ретельно виконати завдання. Комунікабельні, легко йдуть на контакт, уміють створювати атмосферу прихильності та відданості. 
Арсеній Яценюк — дуал Тимошенко. Він найкраще підходить їй для спілкування та створення сім’ї. Інтелектуал, може все розумно обґрунтувати. Але йому важко на керівній посаді. Навіть у парламенті не міг згуртувати навколо себе однодумців. Він може бути гарною підмогою для Юлі. Міг би стати радником президента, її правою рукою. Керувати країною краще в дуальній парі. В ідеалі це мають робити представники всіх 16 типів. Обговоривши питання, вони приймали б правильне рішення. Це була б і величезна економія для державного бюджету. Платили б зарплату лише 16 депутатам, а не 450.
Пророкує, якщо президентом стане Віктор Янукович, в Україні можливий тоталітаризм. 
— Янукович і Тігіпко — так звані ”Жукови”. Таким був Володимир Ленін. При таких керівниках у суспільстві важко дихати. 
Тетяна Педан за плату визначає типи людей, допомагає дібрати персонал і розподілити роботу. Каже, за 18 років політики не зверталися. 
— Ми самі надсилали їм телеграми з пропозиціями підібрати правильне оточення. Вони ігнорують, бо прислухаються до собі подібних. Коли Тимошенко мала їхати до в’язниці, зробили для неї характеристику, щоб знала, як поводитися. Вона її взяла, але після того нічого не сказала. Відповіли тільки Юрій Костенко і Євген Марчук. Написали, щоб ми й далі розвивали цю науку.
 
14.01.2010
Джерело Gazeta.ua
Автор: Світлана КОРЖЕНКО 

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал