Профорієнтація

Профорієнтація

Українська

Профорієнтація школярів допоможе правильно зорієнтуватися у виборі професії, в якій ви не лише знайдете задоволення, але й зможете досягти значних професійних результатів. Зміна роботи і перекваліфікація в зрілому віці - це часто трагедія. Стереотипи і психологічні установки ускладнюють людині пошук нової діяльності. Соціоніка допоможе людині знайти справу до душі. Дивіться відео.

Профорієнтація школярів, старшокласників і дорослих

Профорієнтація за сильними сторонами людини

Якщо людина діє за своїми сильними сторонами, то у неї все виходить ефективно і вона працює із задоволенням. Якщо ж її діяльність вимагає використання слабких якостей, то людина швидко втомлюється, виникають неврози, невдоволення життям і навіть психосоматичні захворювання.

Визначивши свій соціонічний тип, знаючи сильні і слабкі сторони, професію слід вибрати тільки за сильними  сторонами. Це ціла низка видів діяльності, де вам буде комфортно, відчуватимете себе впевнено і компетентно, досягатимете непоганих результатів при помірних зусиллях. І матимете задоволення – адже відчуватимете власні здібності і силу, компетентність, робота буде подобатися і не буде важкою, навіть додаватиме натхнення і життєвих сил – адже ви її любитимете! Але яка ж вона – ваша справа до душі – це підказати може лише ваша душа, і треба вміти прислухатися до її голосу…

Якщо людина вибирає діяльність, де реалізуються сильні сторони, відчуває радість реалізації потенціалу, впевнена, діє самостійно, проявляючи ініціативу і творчість. Вона відчуває, як краще зробити чи вчинити, вільна у власному виборі, керує обставинами, творить своє життя свідомо, впевнено, так, як вважає за потрібне. Така людина сильна.

Профорієнтація за слабкими сторонами людини

Якщо ж певні ситуації вимагають зусиль, де активізуються слабкі сторони, людина відчуває себе розгублено, невпевнено, поводиться, як інші, засвоївши певні норми поведінки, прислухається до порад. При цьому напружується, хвилюється, знервується, тривожиться, втомлюється й виснажується аж до нервових розладів і психосоматичних хвороб.

Якщо змушені задіювати ці якості постійно, напрацюєте невластивий собі образ, уподобляючись йому. При цьому відчуватимете дискомфорт, тривогу, хворітимете, губитиметеся у безсиллі щось змінити в своєму житті, не знатимете який зробити вибір. Часто підкорятиметеся обставинам і плистимете за течією. Якщо ж треба вирішити проблему, суть якої відповідає якостям слабких сторін, краще звертатися до людей за допомогою чи порадою, у яких ці якості – сильні сторони.

Звертайтеся в наш центр профорієнтації, щоб ви і ваші близькі реалізувалися за сильними сторонами

 

В одних обставинах людина діє рішуче, впевнено, вміло, а в інших – вагається, відчуває невпевненість, тривогу, брак волі та енергії. Одна й та сама людина може бути і сильною, і слабкою – це залежить від того, які блоки психіки функціонують у той чи інший період. Від нас самих залежить, чи відчуватимемо себе впевненими і сильними, чи слабкими, треба тільки знати себе і знаходитись у таких життєвих ситуаціях, в яких можна реалізувати свої сильні сторони і тому почуватися комфортно. Цьому сприяє і вибір діяльності, де реалізуються тільки сильні сторони. А для цього і треба знати себе – свої достоїнства і слабкості. Пізнай себе  і знайдеш своє місце у світі. І як у ньому діяти, як володіти собою, ситуацією, робити правильний вибір.

Ефективна професійна діяльність може бути тільки при реалізації блоку ЕГО: або 1-ої, або 2-ої функції, а ще краще, коли вони  задіяні одночасно. Тоді людина буде повністю задоволена своєю діяльністю, матиме високі результати, і навіть замість втоми отримуватиме додаткове енергетичне підживлення як результат задоволення від улюбленої справи, відчуття власної компетентності, усвідомлення результатів роботи і підвищення самооцінки, гордості за себе.

Будь-яке наше досягнення може бути адекватно оцінене тільки в своєму "клубі" (квадрі). Тільки люди, що мають схожі пари психічних ознак, оцінять результат в усій різноманітності та складності зв’язків та витонченість рішення. Вони бачать подальші наслідки ваших відкриттів, розробок, розуміють, як винахідливо ви обійшли труднощі та досягли результату.

Центр профорінтаціі "Соціон" працює за унікальною методикою, яка отримала визнання не тільки від вчителів, а й від більшості батьків, з якими ми працювали. Замовте послугу "профорієнтація онлайн" прямо зараз (для дітей від 3 до 10 років знижка 50%). Щоб отримати купон на знижку 50% (а це 350 грн.), внесіть себе в цю форму, а потім напишіть в Службу підтримки центру.

Ти не кращий і не гірший за іншого,
Знай, що можеш від природи ти,
А що може інший. І так – про кожного.
Знай цей дар, використовуй,
Працюй за сильними сторонами,
Знаходь тих у житті,
Хто слабкі захистить допоможе.

 

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал