Партнерська програма центру - рекомендуйте нас і заробляйте!

партнерська програма продюсерського центру "соціон"

Все міняється навколо і ми не стоїмо на місці. Багато років вже наш центр поширює і реалізовує ідею організації ідеального суспільста - ідею Соціону. Багато людей нас вже підтримує і число наших прихильників щодня зростає.

Ми не партійна і не державна організація. 

Наш Соціон - це група людей в Україні і поза її межами, які душею і всім своїм серцем вболівають за повноцінну реалізацію людини, за її духовний, фізичний, сімейний, колективний і професійний розвиток.

Цінність знань від наших Майстрів, Тренерів і духовних Вчителів, на собі перевірили близько 13 тисяч наших учнів. Більшість з них вже давно живе новим життям, кардинально змінивши його якість і формат.

Найголовніше те, що ми показуємо і вчимо куди йти і з ким, як і що робити, щоб кожен міг себе реанімувати і стати собою, незалежно від зовнішніх обставин. 

Щоб нас було ще більше, щоб наші ряди поповнялись ще активніше, ми вирішили залучити усіх бажаючих до нашої роботи і запросити кожного учня або всього лише прихильника, в нашу двохрівневу ПАРТНЕРСЬКУ ПРОГРАМУ.

партнерська програма нашого центру

Партнерська програма - це напівавтоматична система поширення або просування наших курсів, семінарів, тренінгів, інших продуктів в мережі Інтернет партнерами за грошову винагороду. 

Щоб стати партнером, вам треба зареєструватися в системі ось тут

Партнером може стати учень чи прихильник нашого центру, а також кожен хто хоче отримати додатковий дохід за просування інформаційних продуктів центру.

У кожного партнера буде свій веб-офіс, де він бачитиме усю статистику переходів на сторінки наших інформаційних продуктів, хто зацікавився і проплатив, а також суму винагороди за виконану роботу.

Винагорода складатиме від 30 до 50% за пряму продажу інфопродукту - це перший рівень партнерської програми (тобто продажа партнера). На другому рівні - від 5 до 10% від вартості реалізованого інфопродукту (тут продажу здійснив уже партнер 2-го рівня програми, який зареєструвався за посиланням партнера 1-го рівня). 

Завдяки 2-х рівневій системі у кожного партнера буде можливість отримувати пасивний дохід від залученої команди партнерів - дохід з кожної продажі, яку здійснив його партнер.

Наприклад, вартість курсу складає 3000 грн. Якщо продали цей курс особисто ви, то винагорода складатиме 900-1500 грн - 30-50% від вартості курсу. Якщо курс продав ваш партнер, ви отримаєте 150-300 грн. з однієї продажі.

Отже, у кого немає можливості придбати наші Інфопродукти, зможе заробити на них в нашій партнерській програмі. І не хвилюйтеся, якщо ви не знаєте що і як робити для цього. 

Бо ми вирішили також створити Школу Партнера (для новачків в інтернет-маркетингу), в якій за системою вебінарів і відеоінструкцій, ми навчимо вас ПРАВИЛЬНО розповсюджувати інформацію і рекламувати наші Продукти, щоб кожен учасник отримував додатковий дохід.

Ви будете забезпечені усіма рекламними матеріалами, за допомогою яких ви будете добре продавати і чудово заробляти. 

Школа партнерів приверне увагу нашої партнерки професійних інтернет-маркетологів. А тому навіть новачок, зможе порекомендувати професіоналу, дати йому своє особисте посилання і дуже добре заробляти з продаж такого гуру веб-маркетингу. 

Ну а гуру зацікавиться по дуже простій причині - не потрібно самостійно готувати всі матеріали для просування, а також консультувати своїх партнерів, так як для них є Школа Партнерів і Служба підтримки.

Отже, ми подумали про обидві категорії і навіть якщо чогось не вистачатиме, ми обов'язково зробимо все для зручностію, а також економії часу та зусиль наших партнерів.

Перевага нашої програми в тому, що у нас діє ГАРАНТІЯ повернення коштів. 

Знання наших Майстрів і Вчителів не потребують ніяких доказів. Якщо комусь в процесі навчання не сподобається, ми просто повернемо 100% грошей оплаченого Інфопродукту. Гарантія розповсюджується на усі наші Інфопродукти. Деталі на сторінці  Гарантія повернення коштів.

Реєстрація в партнерській програмі тут

Після реєстрації в партнерській програмі, вам на безкоштовне навчання в Школу Партнера

партнери центру

Шануймося, бо ми того варті!

Адміністрація ПЦ "Соціон"

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал