Експедиції команди Землі

Експедиції команди Землі

Изображение: 
Українська

Команда Землі  Української Духовної Академії Просвітлення займається відродженням Місць Сили України та інших країн, очищує  від негативу будь-який об’єкт чи територію та активно протидіє злу на Землі.

За 10 років учні та випускники Української Духовної Академії здійснили понад 150 унікальних експедицій по Місцях Сили України та за кордоном. Щомісяця Команда Землі виконує відповідальну й унікальну роботу: очищує та відроджує Святині чи сплюндровані території в різних куточках планети. Вся ця робота здійснюється власним коштом випускників і учнів Академії.

Жодна країна світу не створила такої розгалуженої і багаторівневої Системи енергетичного захисту своєї території. Україна як Духовна колиска Індо-Європейської раси продовжує виконувати свою Планетарну Місію.

Всю цю роботу команда Землі провела власним коштом, без жодної сторонньої допомоги і підтримки. Воїни Світла проїхали і пройшли більше 150 тисяч кілометрів доріг і гірських стежин, здолали десятки вершин в Криму і Карпатах, на Кавказі і в Молдові, в Непалі та Тибеті, на Алтаї та Байкалі, а також провели унікальну операцію, яка впливає на долю всього людства на вершині Матері Аріїв – Ельбрусі, на Священній горі Кайлас і Джомолунгма, активували всі Місця Сили Байкалу – "Корону Байкалу", відновили Кристал Матері Миру Софії на горі Белуха, на Алтаї, звільнили з астрального полону принцесу Алтаю Кадин, відновили енергетичний баланс Мінська і всієї  Білорусії, Санкт-Петербурга, Москви, Іркутська, Стамбула, Кишинева, Риги і всієї Латвії, Вільнюса і багато інших міст і регіонів.  

Сьогодні уже створена і успішно розширюється Єдина Система Місць Сили Європи, Євразії і всієї планети Земля. Практично кожен з ветеранів нашого руху за всі ці експедиційні роки майже рік провів в полі: під дощем, сонцем і снігом, харчуючись бутербродами, без сну і відпочинку, ночуючи на льодовиках і в тайзі. Це справжні Воїни Світла, яким не байдужа доля свого народу і всього людства!

Воїни Світла або команда Землі в експедиції

Ми всі переконані, що любов до своєї країни, до людей може бути тільки жертовною, а все інше – пустопорожні розмови. Слава Воїнам Світла!

Підписуйтеся на нашу e-mail розсилку, щоб бути в курсі усіх новин і подій. Рекомендуємо також підписатися і на канал в Youtube. В цій рубриці ви знатимете деталі про усі експедиції команди Землі. Ця рубрика буде своєрідним звітом усім землянам.

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал