Кар'єра

Кар'єра

Изображение: 
Українська

ПЦ "Соціон" пропонує великі можливості для розкриття свого потенціалу 

молодим фахівцям і допомагає досягти кар'єрного росту досвідченим співробітникам після проходження навчання в Школі соціоніки. Ми розуміємо, що успіх нашого центру залежить, в першу чергу, від професіоналізму і зацікавленості співробітників в поширенні соціонічних знань та технологій, і саме тому ми приділяємо багато часу навчанню і розвитку наших співробітників.

Атмосфера в колективі
 
Наші спевробітники відчувають та оберігають особливу атмосферу в колективі, яка створюється завдяки довірі до фахівців і злагодженості командної роботи. Ми цінуємо і розвиваємо нашу корпоративну культуру, важливими чинниками якої є сприяння самореалізації співробітників, творча атмосфера, ініціативність і відповідальність. Будь-який співробітник, що має ці якості, має можливість піднятися вгору по службових сходах, почавши свій шлях з позиції учня-стажера.
Можливість самореалізації
Ми створюємо усі необхідні умови для самореалізації співробітників. Допомагаємо глибше пізнати свої вроджені здібності і сильні сторони, та на основі цих знань підібрати діяльність, що сприятиме реалізації потенціалу. Кожен може розраховувати на допомогу і підтримку з боку колег і керівництва. Нам потрібне вільне, зацікавлене партнерство. Побудова таких взаємин, це не лише обов'язок - це система стосунків за принципом "інтересів загальної справи".
Можливість навчання, програма залучення молодих фахівців
Співробітники Центру мають можливість підвищувати свою кваліфікацію, отримати нові звання і набути безцінного досвіду роботи у сфері соціонічних досліджень. Наш Центр зацікавлений в залученні молоді, з цією метою створена програма підготовки і наступного працевлаштування перспективних молодих фахівців. Програма орієнтована на молодих амбітних студентів і випускників ВНЗ, бажаючих отримати навички у сфері консультування і надалі застосовувати отримані знання на практиці. Побудувати успішну кар'єру нашим колегам допомагає навчання унікальній технології візуального визначення соціотипів і тренінги з оволодіння навичками типування. Застосовувати на практиці отримані знання молодим фахівцям допомагає діюча в Центрі система наставництва і кураторства.
 
Наша компанія дорожить особливою атмосферою в колективі, яка створюється завдяки нашій довірі до фахівців і злагодженості командної роботи. 
 
Робота в цікавих проектах 
В роботі з нашими клієнтами ми постійно розв'язуємо нові завдання, що вимагають створення унікальних, передових рішень. Приєднавшись до нашої команди, Ви матимете можливість поширювати соціонічні знання та технології, отримати досвід участі в новітніх розробках і рішенні складних завдань "з нуля". 
 
Якщо для Вас важливий кар'єрний і професійний ріст у перспективній компанії і дружний колектив, спрямований на єдину мету, тоді відкриті на даний момент вакансії саме для вас. Будемо раді бачити Вас в нашій команді!
 
 
 
 
За додатковою інформацією звертайтесь:

Тетяна Педан Консультант, тренер, магістр соціоніки Mob.tel. 096 828-01-44 E-mail:  shana59@mail.ru

Тарас Гладкий PR-директор, спеціаліст з соціоніки Mob.tel. 067 377-98-13 E-mail: taras.gladkyj@gmail.com

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал