Рекомендації з профілактики захорювань людям різних соціотипів

Прислів’я "У здоровому тілі здоровий дух" давно втратило зміст, адже відомо, що "всі хвороби від нервів", отже, при здоровому дусі здорове тіло. Головне – психічне здоров’я. 

Якщо поряд немає дуалів, робота в тягар і кожен ранок перетворюється на тортуру, то що тоді відбувається? Людина хворіє і потрапляє в лікарню. А там – у палатах люди з однаковими діагнозами. І парадокс: у таких угрупуваннях стан здоров’я погіршується. Це тому, що люди певних соціонічних типів мають ті самі певні схильності до певних хвороб. Де тонко – там рветься. І потрапляють до палат, де типи хворих утворюють групу "Букет" (Г.Рейнін, С.Кашніцький). У такій групі падає енергетика всіх, виникає задушлива атмосфера і лікування затягується.

Рекомендації з профілактики захворювань людям різних типів (за С. Кашніцьким)

ІЛЕ – утримуйтесь від переїдання: є небезпека шлунково-кишкових ускладнень. Уникайте суперечок, щоб не набути проблем із серцем.

СЕІ – дотримуйтесь раціонального харчування, гігієни, щоб уникнути гепатитів, холециститів, панкреатитів, колітів.

ЛІІ – вгамуйте агресивність і остерігайтесть постійних стресів, щоб поберегти серце.

ЕСЕ – стежте за якістю і свіжістю продуктів, вживайте просту здорову їжу без викрутасів та надмірностей, щоб уникнути того, що загрожує людям типу СЕІ.

ЕІЕ – бережіть вуха, горло, ніс, хребет, очі. Не драматизуйте занадто події.

ЛСІ – можуть хворіти чим завгодно, але швидко одужують. Будьте обережними: черепно-мозгові травми, як правило, приводять до хронічних захворювань.

ІЕІ – небезпечні постійні стреси як загроза нервовій системі. Профілактика: менше солі, вправи для опорно-рухового апарату, медитативне дихання.

СЛЕ – потужний енергетичний потік через лобну чакру (аджина, третє око) може спричинити напруження хребта. Тому рекомендуються щоденні профілактичні вправи з дитячого віку.

ЛІЕ – вважають себе здоровими, дуже активні, спортивні, і головне для них – бути собою.

ЕСІ – під загрозою нирки, нижній відділ хребта. Корисні чай із листя горобини, відвар трави мокриці.

ІЛІ – здорові люди, які допікають лікарів уявними хворобами.

СЕЕ – відвідуйте регулярно гінекологів та урологів.  Життєво важлива особиста гігієна.

ІЕЕ – слабкі місця – колінні суглоби, горло, легені. Тож менше репетуйте і не паліть.

СЛІ – бережіть нерви: можливі депресії. Менше догоджайте іншим, щоб уникати докорів та образ. Тіште себе і своє тіло, щоб розслаблюватись після напруження справ. Подорожуйте, щоб звеселити себе новими враженнями, шукайте цікаві заняття, хобі, більше рухайтесь, займайтесь спортом, танцями.

ЕІІ – часті респіраторні захворювання, отити, відвідуйте частіше пульмонолога, вживайте мед, прополіс.

ЛСЕ – переслідують ангіни. У жінок з цієї причини – запалення придатків і проблеми імунної системи. Небезпека захворювань бронхів та легень, то ж не паліть.

Хочете бути здоровими – пізнавайте себе і людей свого оточення. Вчіться відчувати себе і керувати собою, знаючи свої сильні і слабкі сторони, дію блоків психіки і функцій. Знаходьте саме своє оточення – людей своєї квадри. І енергія, сили і наснага будуть з вами завжди!

Розкажіть про нас вашим друзям (кнопка соцмереж нижче), а наступні матеріали будуть ще цікавішими.

Наступний матеріао про головну умову психічного і фізичного здоров'я.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал