Революція гідності і нова українська революція світогляду

Ви є тут

29.02.2016
Тарас Гладкий

Революція гідності і війна на Сході - це остання жертва синів і дочок України-Руси для її Прориву!

Доброго здоров'я усім читачам! Сьогодні ми підготували для вас реальні практичні заходи для творчої реалізації і прориву нашої святої України - Серця і Душі нашої Планети. Хтось поцікавиться: чому святої України і чому ми назвали Україну Серцем і Душею нашої Планети?; який зв'язок Революції гідності з новою українською революцією світогляду?

Це є дуже не прості запитання, бо у кожного з нас є свої думки, позиції чи конкретні погляди, вже не кажучи про усіх наших сусідів. Але Бог з вами і з ними теж, ми тільки надіємось для початку на вашу увагу і терпіння, бо даний матеріал революційного характеру з практичними рекомендаціями швидких і якісних змін. Нехай нам Бог помагає!

Ви ж хочете знати, що робити, щоб були реальні зміни? Чи ви думаєте, що наступні вибори принесуть нам зміни? Якщо ви впевнені в цьому, то цей матеріал не для вас. Займіться краще створенням нової партії під вибори чи проявіть себе, щоб включили до прохідного списку.

Ми дожились до того, що ілюзія стала реальністю і ми її сприймаємо вже без жодних запитань. Все, що навколо відбувається здається нам закономірністю. І мабуть один з найбільших недоліків життя в ілюзії, що хтось прийде, махне чарівною палочкою, все вмить зміниться і усі людські мрії здійсняться - вирішаться проблеми бідності, голоду, браку води, конфліктів (державних, партійних, колективних, сімейних), розвитку стосунків, творчої реалізації і т.д.

Але чи про це насправді ми усі мріємо? Чи справді нас болить доля іншої людини? Ні. Бо людське его нічого окрім себе не хоче бачити. В результаті, завдяки ЕГО-свідомості, весь світ крутититься навколо людського тіла, матеріальних і інших бажань цього тіла - нагодувати його, вдягнути, заробити грошей для цих цілей, декому вдається повезти своє тіло у відпустку, повозити його на дорогому автомобілі, прикрасити всякими цяцьками з дорогоціннх металів і камінців, навіть повозити на власній яхті тощо.

І в своїх бажаннях люди вже докотилися до реального садомазо. Заради цього живуть і найсвятіше з усього, що є в їхньому житті - це їхнє розмноження, тобто народження і "виховання" собі подібних. Чому найсвятіше? Бо декому з тих нещасних мазохістів, тільки діти домомагають зрозуміти і усвідомити суть такого жахливого матеріального існування і порушення балансу життя, коли хтось один шикує, а мільйони інших в реальній біді. 

Хоч ми і живемо на одній планеті, в межах материкових і умовних державних кордонів, але навколишній світ і себе в ньому сприймаємо по-різному. А значить в нас різне світосприйняття, розуміння світу і призначення. Це природньо.

Навіть Сонце в різних куточках Землі світить по-різному.

революція гідності і нова українська революція

Незважаючи на такі відмінності умов проживання і сприйняття світу, нас об'єднує в першу чергу наша Планета, яку можна порівняти з багатоповерховим гуртожитком чи круїзним лайнером, як вам більше подобається, суть від цього не міняється. Поки що не будемо говорити про Творця, який побудував цей гуртожиток, бо є люди, які не вірять в нього.Та хочемо зауважити саме для них, що "Творець" від слова "творити", а творчі можливості мабуть єдине, що відрізняє людину від мавпи.

Людина - не просто творець власного життя, її творчі можливості служать всьому людству і всесвіту. Уявляєте яка відповідальність! І на нашу думку, ці можливості людини обмежені особистими здібностями і межами її свідомої частини життя. Але це означає тільки те, що людина ці межі може розширювати накопиченням знань і власного досвіду, саморозвитком і самопізнанням. Отже, творча реалізація насправді на пряму пов'язана з розвитком людської свідомості. 

Творча людина вільно розпоряджається своєю долею, а головне здатна втілювати у життя різні свої здібності і таланти на свій власний розсуд. Такій людині байдуже, що про неї скажуть і як її оцінять. Усі люди Творці без вийнятку і кожному з нас від природи даний якийсь талант. А розвиваючи цей талант і практикуючись щодня, людина створює щось з задоволенням, а головне без надриву і мук.

Творцями можуть бути люди будь-яких професій, не тільки музиканти, дизайнери, письменники чи художники як це прийнято вважати. Кожен з нас - творець власного життя. І найголовніша місія людини - це постаратися створити своє життя як найпрекрасніший твір мистецтва. Бо найважливіший дар і найбільше щастя - це жити (дивіться відео про Величність Життя).

Творчість - це ознака святості. Україна - країна Творців і ця генетична якість в українців від Предків, яка закодована в Триглаві-Трисутті. Ось чому Свята Україна-Русь.

Україна - країна Творців

Будь-які кризи в Україні і світі (і політичні, і економічні) закономірні і будуть повторюватися ще частіше, поки ми ігноруватимемо закони людської психіки і стосунків між людьми, що відкриті в соціоніці та психології.

Революція гідності в Україні виникла на бажанні українців жити по-новому. А що означає жити по-новому для тих, хто це обіцяв, - якщо їм насправді це невідомо?!

Боротися з корупцією марно, поки головними цінностями будуть гроші і влада. Люстрація безглузда в старій прогнилій системі. Адже якщо на місце того, хто «проштрафився» прийде інша людина, вона поступово стане підкорятися правилам системи, яка «зіпсує» і її.

Зсередини систему змінити неможливо: кожен, боячись втратити в ній місце, відчайдушно чинитиме опір. Приклади тому - неприйняття нових Проектів Міністерством Освіти, відмова у сприянні проведення соціонічного типування Управлінням освіти України. Мабуть, службовцям невигідні зміни, бо раптом підмінять і їх. На державному рівні не зацікавлені в розвитку творчих можливостей українців, бо творцями не можливо маніпулювати.

Та й сама система - будь-яка, як правило, законсервована, адже будь-які інновації і творча реалізація загрожують непередбачуваними змінами. От і виходить, що замість безкровного природного еволюційного процесу система довго тримається за старе, і коли вже «верхи не можуть», відбуваються революційні вибухи з їх нелюдськими наслідками...

Нова українська революція - це революція світогляду і творчих можливостей. Починаймо з себе!

нова українська революція творчих можливостей

І просто до глибини душі прикро, що ще в 80-х роках минулого сторіччя Аушра Ауґустінавічютє відкрила соціоніку, показала закономірності психіки і запропонувала нову, соціонну організацію суспільства, а віз і нині там де був.

Вона мріяла створити Інститут соціоніки на п'ять поверхів, але замість цього маємо «багатоповерхове» горизонтальне розгалуження різних соціонічних шкіл і напрямів, які замість розвитку соціоніки дискредитують її. Як може одна і та ж наука називатися то «гуманітарною соціонікою», то «системною», то ще Бог зна якою - Інтернет вам видасть всі варіанти. Це не смішно, а гірко чути визнання людей, що у ВНЗ давали соціоніку, навчаючи типувати кішок, собак, міста і вокзали...

Це "розгалуження" торкнулося і нашого центру Соціон. Дивно, але навіть при тому, що ми говоримо про роботу за класичною соціонікою Аушри Аугустінавічютє, нам теж привласнювали ярлики: то "образна соціоніка", то "візуальна". Так-так! Андрій Безруков, приїхавши з Москви спеціально на семінар "Хто твоя половинка, як її знайти і зберегти", натхнений, вигукнув: «Я зрозумів! У вас - візуальна соціоніка!», що викликало посмішку подиву: адже йшлося всього лише про візуальний метод визначення типу.

Виходить, що самі послідовники Аушри мимоволі гальмують природний хід еволюційного процесу, і замість практичного впровадження її відкриттів хизуються власними вигадками, що і науку дискредитує, і не дозволяє використовувати її можливості для розвитку суспільства, для створення нової системи, що працює за природними закономірностям, а значить, злагоджено, ефективно, на користь кожному її члену, де кожен перестане бути «гвинтиком», а стане живим творцем - людиною на своєму місці. Таке враження, що є джерело фінансування дискредитації соціоніки.

І раз уже нинішня система «глуха і сліпа», потрібно запускати альтернативні організації і співпрацювати з існуючими, що займаються чи то бізнесом, чи то громадською діяльністю, для їх реформування і організації за соціонічними принципами ефективних взаємодій. Вони, розростаючись і ефективно функціонуючи, подадуть приклад, будуть першими ластівками, на які звернуть увагу українці, і народ на 100% піде за новими людьми: прогресивними, діловими, чесними, гармонійними, що застосовують закони соціоніки.

Але зараз з усіх сторін тільки сильний опір і окремих людей, і системи вцілому до соціонічних революційних інструментів.

Не хочете допомогати з реалізацією, то хоч не заважайте! Бо несучи соціоніку в маси, ми помітили, що зацікавленість наукою виникає приблизно в 20% людей, решта недовірливо, а то й знущаючись заперечують власну природу, відкидаючи існування вродженого характеру навіть тоді, коли наші фахівці точно розповідають про особливості їх характеру без єдиного запитання чи тесту. Схвально кивають, з усім погоджуються, а потім спростовують соціоніку і досі продовжують називати її лженаукою.

А якщо ці 20% зацікавлених почнуть практично впроваджувати соціонічні закони в своїх сім'ях, колективах, підприємствах, громадських організаціях тощо, то буквально за 1-2 роки Україна перетвориться на країну з якою рахуватиметься весь світ. Бо перетвореннями керуватимуть повноцінні індивідуальності - здорові, професійні, талановиті, патріотичні, національно свідомі українці. Друзі, максимум 2 роки плідної роботи з людьми.

Тепер згадаємо про випадок з одним із науковців. Отримавши інформацію про характер людини ЕІІ - етико-інтуїтивний інтроверт (до речі інтегральний тип українськоїнської нації - Миротворець), він схвально з усім погоджується. А потім проривається його ЕГО і заявляє, що "соціоніка - "лженаука". Після аргументу: "А генетика та кібернетика світ перевернули!", він мовчки відійшов убік. Люди добрі, цей чоловік має науковий ступінь!

Мабуть, наукоподобство в нашому суспільстві так туманить голови, що очевидне здається ученим неймовірним чудом. А як відомо наукоці в чудеса не вірять, хоча й цей з усім погоджувався, а значить знайшло відгук у серці. І таке ставлення навіть в той час, коли багато психологів кажуть, що соціоніка - це круто і користуються нею у своїй щоденній роботі з людьми. Нарешті соціоніка і психологія разом служать людям як одне ціле. Ось і виходить, що «Риба гниє з голови», і починати доносити соціоніку потрібно саме в офіційні наукові сфери.

соціоніку можна зрозуміти тільки серцем

Інший живий приклад - спілкування з Лесею Оробець, кандидатом на посаду мера Києва, яка виступала перед населенням. При слові "соціоніка" її обличчя перекосила багатозначуща гримаса, а іронія у відповіді перемішувалася з роздратуванням і гнівом:

Леся: А який мій тип?

Я: Логіко-сенсорний екстраверт.

Леся: Що-що? Скажіть по-нормальному.

Довелося додати:

Я: Штірліц (це псевдонім даний типу для зручності).

Леся: Так це один з 4-х типів, приклеєних мені в Могилянці, коли там навчалася.

Зраділа, що є надія на довіру - адже хтось-таки правильно "вгадав" її тип, і цей збіг - перша ниточка до діалогу, але, на жаль, радість була передчасною. Адже і книгу мою отримала із закладинкою на характеристику її типу, щоб вона відчула, що це - про неї, і лист з пропозиціями вручила, попросивши зв'язатися зі мною - все марно. Ніхто з інших політиків теж не відреагував на мої пропозиції щодо доцільної ефективної організації і управління робочих груп, де кожному допомогти знайти своє місце і комфортний колектив.

Політиків зрозуміти можна, бо соціоніка для них - ворог: а раптом тоді їх кудись перемістять і вони просто втратять тепленьке місце, якщо виявиться, що не на своєму місці, бо не для того народилися: тобто працюють на слабких якостях свого характеру. Думаєте такі захочуть суспільство оздоровлювати? По-новому жити? Ні, їм вигідно жити якраз по-старому, зберігаючи систему, що розвалюється на очах. Адже без неї не буде і їх. Ми з цим миритися не будемо.

А тепер згадаємо педагогів - цвіт нації і люди, що несуть прогрес в суспільство. Система, з її бюрократією сім шкур з них знімає непотрібними паперами, працю належним чином не оцінює. Я через цю систему відмовилася продовжувати вести гурток соціоніки, бо будинок дитячої творчості був не для дітей, а для системи за рахунок дітей: папери, засідання, виставки: одна показуха радянська... І педагогам, засипаними наказами та забіганим у повсякденній метушні, не до нововведень, якими б корисними вони не були.

Країна продовжує жити за радянськими звичками, де чиновники відправляють проекти на полиці. Наприклад, проект «Впровадження соціоніки в школи України» зайняв друге місце в конкурсі соціальних проектів, а впроваджувати його відмовилися, запропонувавши: «Прийдіть до школи і працюйте самостійно». Не в одну школу приходила, пропонуючи соціонічну роботу для індивідуального підходу та профорієнтації, розповідала про характер керівництва школи і навіть жваво цікавилися, просили протипувати і проконсультувати своїх знайомих і родичів, але соціонічну роботу з учнями так і не починали.

Мало того, у травні 2015 року я навчила 11 директорів і заступників директорів шкіл та дошкільних закладів основам соціоніки і методу візуального типування, суті Моделі-А і характерним особливостям типів з рекомендаціями грамотного педагогічного підходу до учнів, цінностям квадр і місії кожного типу в соціоні, в надії, що хтось із них, зрозумівши глибше соціоніку і переконавшись у практичності, користі і навіть необхідності цих знань у житті, підхопить мою пропозицію по типуванню школярів та створенню експериментального класу, але тільки одна людина відгукнулася, запропонувавши провести соціонічну роботу в своїй школі. Читайте рубрику "Соціоніка і педагогіка".

Прийшов вересень, і, мабуть, щось завадило перейти до справи. Чи не система?! Адже стільки різних директив потрібно виконувати, багато з яких лише створюють видимість прогресу, на ділі ж лише віднімають сили і час. Стагнація суспільства відбивається і в стагнації системи освіти, а від того, якими вийдуть зі шкіл майбутні покоління, залежить майбутнє і країни, і всієї планети.

Застосування соціоніки та налагодження життя згідно з її законами призведе до природного оздоровлення суспільства, і процес цей зможуть почати світоглядно нові люди, створивши нову, альтернативну нинішній, систему управління та освіти.

Люди зрілі, але наглухо зазомбовані суспільними стереотипами і живуть по накатаній, як прийнято. Вони звикли страждати і, хто скаржиться, а хто постійно бурчить, а рівень незадоволення зростає з такою силою, що внутрішня агресія приводить до суїциду, вибухає війнами і терактами.

потрібна нова українська революція свтогляду

У 2001 році нам пощастило типувати першокласників у школі №304 міста Києва. Результати - отримані характеристики профорієнтації, консультації вчителям і батькам, сподобалися. Але експериментальний клас за принципом квадри створити не погодилися: завуч зібрала для себе клас вундеркіндів: натасканих перед школою дітей. По-старому легше жити! Але чи краще?

Зацікавилися соціонікою і в Центрі обдарованої дитини Оболонського району. Організували навчання директорів, і як мені зізналася одна з учениць - цьому послужила небезпека закриття цього центру. І тому схопилися за прогресивні знання, як за соломинку, щоб утриматися на плаву, але від експерименту по створенню класу за принципом квадри відмовилися. Не результати потрібні, а знову - видимість, бо знання ніхто і не збирався застосовувати.

Пощастило мені мати досвід підбору кадрів відповідно соціонічному типу та виду діяльності, причому відбирала персонал ще на етапі розгляду резюме, а при співбесіді вибиралися найкращі кандидати виходячи з рівня професіоналізму.

Зібрали новий склад літературного відділу: всі типи першої квадри. І серед перекошених страхом напружених обличчь, працівники літературного відділу виділялися щасливими посмішками, впевненістю, внутрішньою гідністю. Вони радісно говорили, що такої насолоди, злагодженості, творчого підйому не відчували раніше. Справи закрутилися: їм не встигали надсилати статті на обробку: замість звичайної колишньої запарки вони вже просили нові статті.

На радіо потрібні були звукорежисери. Відомо, що найкраще впораються тут ЛІІ - логіко-інтуїтивні інтроверти. Вдалим керівником виявилася ЕСЕ - етико-сенсорний екстраверт: все виходило легко, азартно, швидко, незважаючи на те, що новий керівник ніколи раніше на радіо не працювала. Але ось робота налагодилася, і ЕСЕ повернулася знову до свого колишнього - літературного відділу. І я вже пішла на власні хліба. Що дізнаюся: новим керівником стала ЛСІ - логіко-сенсорний інтроверт, перетворивши затишну радіорубку в мінтовку (за словами працюючих там). І почала скаржитися, як їй важко, носитися з блокнотом, записуючи все підряд, вимагала щоденної звітності двічі на день, створивши напругу і уявних «ворогів» - ну зовсім по-сталінськи. А як же інакше - теорія підтверджується: ЛСІ на керівних посадах створюють терор. І самі страждають, і іншим жити не дають.

Прикро мені стало за керівника концерну ІЛЕ - інтуївно-логічний екстраверт. Він, знаючи соціоніку, і запросив мене допомогти налагодити своє дітище, розуміючи, що кадри вирішують все, але втомився, можливо, від їх плинності. Мої консультації та підказки оцінював з щирою вдячністю. Але іноді порозуміння пробуксовувало: я пропонувала створювати природно ефективні групи по квадрам і квазіквадрам, керівник же просив підбирати людей так, щоб вони один одного «шпиняли», підганяли і конкурували між собою: жорсткий капіталізм пустив коріння і тут, але ж приводить він не тільки до надприбутків, а й до перевиробництва, плинності кадрів, хвороб, до речі, і самого керівника. Чи довго зможе людина надриватися? ..

Хоча ІЛЕ зрозуміти можна: він прагнув до такого стану речей виходячи з власного досвіду: живучи з конфліктером ЕСІ - етико-сенсорним інтровертом, він, будучи поетом, досяг завидного становища в бізнесі («Дружина весь час говорить: продай, продай!»). Та мені на власному досвіді відомо, як конфліктні стосунки призводять до наддосягнень, але психіка працює на знос, і бачили б ви реакції того керівника: він створював сильне нервування співробітників своїми обходами відділів...

Думаю, якби керівник жив у дуальності, то і сам був би врівноваженим, щасливим і здоровим, і бізнес його був би людяним. А, щоб якось співіснувати, причому тісно, ​​з ЕСІ, його психіка «допомогла» йому перекочувати на блок СУПЕР ЕГО: кожен бачив вже не мрійливого поета-віртуоза, а псевдо-СЕЕ (сенсорно-етичного екстраверта) - суцільне хизування шиком, дорогим одягом, «крутизною», примітивні правила, які пози потрібно приймати, а розмови - на жаль - зводилися до сексу і різним небезпекам конкуренції: йому ввижалися одні вороги. Зате в такому разі стосунки з дружиною могли здаватися не так конфліктними, як псевдо-дзеркальними (дивіться рубрику про стосутнки між людьми).

І ось радіо - куди він вклав душу, зробивши прекрасний дизайн приміщень з сучасною апаратурою, знову розвалилося зсередини тільки через одну людину, яку неграмотно ввели туди.

Тому потрібно змінювати свідомість людей, щоб цінності були природними: залежно від соціотипу, і щоб мотивація до діяльності - теж в залежності від типу. І пропагувати дуальність - життєву необхідність, щоб не було у людей хворобливих перекосів психіки, а разом з ними - зайвих проблем і хвороб.

І якщо процес піде природним шляхом, наші колективи будуть організовані за природними законами, суспільство оздоровиться поступово само собою, і ми почнемо жити по-новому, по соціонічному. І тоді не людський капіталізм, від якого вже всі втомилися, зміниться людяним соціонізмом. Наше завдання - завести процес, як маховик, який потім буде за інерцією обертатися сам.

І якщо вже з'явився заклик «Жити по-новому», необхідно діяти більш рішуче: від теорії до практики. Це місія України, а за нами підхопить увесь світ. Реалізація даної місії створить усі умови для творчої реалізації українців і Прориву України по всіх "фронтах".

місія україни і нова українська революція

Тому ми пропонуємо організувати всі бізнесові, політичні і громадські оргструктури за природними закономірностями, відкритими в соціоніці і підтвердженими практикою. Там, де житимуть за законами природи, не виникатиме глобальних соціальних проблем. Завдання полягає у створенні умов для повної реалізації особистості, щоб кожен був на своєму місці і в своєму оточенні, виконуючи ті завдання, до яких має вроджені схильності, реалізуючи сильні сторони своєї особистості. Наші Предки вже тисячу років тому використовували ці закони для організації і реалізації здорового суспільства.

Бачити ці сильні сторони навіть по фото можна навчитися за 20 годин курсу візуального типування. А розкрити ці сильні сторони потрібно ще в дитинстві, до вступу до школи. Адже тип видно вже в трирічному віці, а мені доводилося бачити чітко характерні риси обличчя 8-мимісячного немовля.

Тішить те, що вже приймають до уваги потенціал людини і вважають його головним у розвитку суспільства. Тому й створено напрямок на виявлення обдарованих дітей та розробляються методи сприяння розвитку їх талантів. Але це не охоплює проблему в цілому. Адже не всі таланти можна побачити в дитинстві: в основному видно тільки таланти у мистецтві: один добре малює, інший - танцює і співає, і ніяк не видно серед дітей ні майбутнього керівника, ні управлінця, прогнозиста або менеджера, ні будь-якого аса в різних інших спеціальностях.

А ось якщо визначати соціонічні типи дітей, можна знати не тільки вроджений характер дитини, її сильні і слабкі сторони, а й відповідність її сильних сторін певним видам діяльності, що допоможе в предметній орієнтації, виборі гуртків та здійсненню індивідуального підходу.

І визначати типи краще ще в дошкільних установах, щоб батьки якомога раніше знали особливості своїх дітей і грамотно направляли їх по життю, не травмуючи їх раниму психіку. Адже відомо в психології, що дитячі травми впливають на все життя, ускладнюючи і характер, і долю.

Тому, щоб стати всім нам щасливішими і вільнішими, а суспільство удосконалювати, щоб ставало воно поступово здоровим і гармонійним, треба починати з дітей, проводячи просвітницьку роботу з батьками, яким ми рекомендуємо придбати книги нашого магістра соціоніки Тетяни Педан. Вартість друкованих книг 250 гривень, електронних 100 гривень. Звертайтесь в службу підтримки або за нашими контактами.

Давайте працювати заради цих хлопців, які мріяли, вірили і віддали життя за Святу Україну!

революція гідності і небесна сотня

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДІЛИТИСЯ ЦИМ МАТЕРІАЛОМ З ДРУЗЯМИ НА СВОЇХ СТОРІНКАХ!

Підготували матеріал Тетяна Педан і Тарас Гладкий

Шануймося дорогенькі, бо ми того варті!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Революція гідності і нова українська революція світогляду
Революція гідності і війна на Сході - це остання жертва синів і дочок України-Руси для її Прориву! Доброго здоров'я усім читачам! Сьогодні ми підготували для вас реальні практичні заходи для творчої...
Соціоніка і політика
  Для розвитку суспільства політикам варто враховувати об’єктивні закони суспільних процесів, в тому числі і соціонічні. Адже саме можливості людей і закони їхніх стосунків впливають на результат...
Мир оглох от бесполезных слов
  Здається, що саме цей вислів якнайкраще відображує стан і настрої сьогоднішньої політичної  України. І це не може не хвилювати, бентежити простого українця, адже ми всі втомились вірити, слухаючи...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment