Чому потрібно знати типи характеру людей вашого оточення

Ти не кращий і не гірший за іншого,
Знай, що можеш від природи ти,
А що – інший.І так – про кожного.
Поважай цей дар, використовуй,
Працюй за сильними сторонами,
Знаходь тих у житті,
Хто слабкі захистить допоможе.

 

Знати типи характеру людей (соціонічних типів) вашого оточення – це дієвий інструмент у всіх життєвих ситуаціях: для якісного життєвого вибору, для вирішення проблем і уникнення помилок. Маючи таку інформацію, ви знаєте до кого варто звернутися за підказкою чи порадою, хто справді може допомогти і ще й отримати задоволення від такої допомоги.

Ви знатимете з ким які стосунки можуть бути. Ви приймаєте і себе і інших такими, якими ви є, а отже, не дратуєтесь, не вимагаєте зайвого, не осуджуєте і не заздрите. Ви просто глибше та точніше сприймаєте світ, людей і події. Користуєтесь висновками, оцінками, вміннями і можливостями людей вашого оточеня, знаючи напевне, хто в яких питаннях краще орієнтується.

Все, про що людина міркує, показує і створює за якостями, властивими її соціонічному типу, - це слушно і варте того, щоб втілити в життя. Ось чому потрібно знати типи характеру людей вашого оточення, ось чому варто пізнавати характери всіх цих людей - їх позиції, погляди, оцінки, при цьому розширювати свої знання, ерудицію, спільно вирішувати життєві питання, - і все це завдяки знанню їх типів. Ви спробуйте і відчуєте себе в мільйон разів щасливішими. Це так круто, коли тебе розуміють без слів, а спілкування таке приємне, наче з Богом спілкуєшся і Він тебе чує.

Знаючи соціонічні типи - типи характеру людей вашого оточення, можна точно знати їх схильності і можливості, сильні і слабкі сторони, реакції в тих чи інших обставинах, які є сталими. Характеристика соціонічного типу дає можливість знати основи внутрішнього світу людей вашого оточення і, навіть, кожна незнайома людина стане для вас відкритою книгою. Тоді можна знати, як з нею поводитись, як впливати, передбачати її дії.

Цьому ми навчаємо на тренінговому курсі візуального визначення соціонічних типів. Читайте детальніше і записуйтеся в новий набір!

Існує поняття якісної соціалізації, коли людина комфортно почуває себе серед свого оточення, а значить, у суспільстві й у житті. Про це говорить 10-й закон соціоніки - закон соціалізації:

Для виконання певних завдань людина інтегрується в здоровому соціумі з людьми інших соціонічних типів, і в залежності від потреб може вибирати людей за певними соціонічними типами для якісного виконання завдання і досягнення мети. Для успішної соціалізації людині необхідні дуали для інтеграції та люди ідентичного типу для самоідентифікації. Це сприяє найкращому розвитку особистості.

Люди, які знають соціоніку (або хоча б її ази) і вміють користуватися цими знаннями, полегшують життя собі і оточенню. Знаючи сильні психічні ознаки людей свого оточення, якщо відомі типи характеру цих людей, можна просити їх допомогти у тих життєвих ситуаціях, де потребуються саме ці ознаки, а ми їх не маємо. Кращого порадника, ніж дуал (психічно доповнююча людина), не знайти. 

А зараз ми дамо для вивчення декілька рекомендацій. Щоб у вас швидше формувалась картинка чому так важливо знати типи характеру людей вашого оточення. Отже, потрібно вияснити наступне:

​Переконані, що матимемо ще декількох прихильників після такого детального знайомства. Тепер ви розумієте ще краще наскілька важлива соціоніка для повноцінної реалізації кожного з нас. Ці знання потрібно давати дітям ще в початкових класах як граматику життя. Ви уявіть собі як легко формуватиметься здорове суспільство з таких дітей. 

Але для початку потрібно підготувати вчителів на всіх рівнях освітньої системи. А батьки, яким не терпиться чекати реформування освітньої системи, можуть вже записуватися на соціонічні курси разом з дітьми. 

Підписуйтеся на наш канал і вчасно отримуйте нагадування про події центру і нові матеріали на сайті. 

Розкажіть про нас вашим друзям (кнопки соцмереж нижче) і це буде для нас ще більшою мотивацією продовжувати готувати для вас корисний і практичний матеріал. 

А далі обов'язково читайте про те як підняти самооцінку.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал