Яке значення в житті людини мають астрологія, езотерика і соціоніка

Для того, щоб людство вижило,
на Землі не повинно залишитись зла,
людина повинна стати духовною, високо моральною істотою!

А для цього треба розвиватися, здобувати, застосовувати, відкривати нові знання і дотримуватися законів Всесвіту.

Ці закони універсальні і порушення кожного неминуче веде до негараздів, проблем, страждань, а може і до смерті. Людина – настільки багатогранна істота, а її внутрішній світ - це такий самий Всесвіт, тому зрозуміти й пояснити його завдяки одній соціоніці не можливо. Астрологія і езотерика теж відкривають якусь грань світу, описують її, абстрагуючись від інших. Так і соціоніка, яка виявляє стрижень психіки - її психо-інформаційний генетичний код, спосіб сприйняття й обробки інформації, а також реакції - як інстинкти.

Буває таке, що люди, особливо ті, хто захоплюється езотерикою, закидають: "Соціоніка – це лише автоматизми, і людина в ній розглядається як автомат. А я розвиваюся, і можу бути будь-яким типом, все можу! – говорить логік, - навіть етиком можу бути".

І так ні разу і не став… Думав, що етика – це коли людина м’яко посміхається. Посмішка його була далеко не м’якою, рідкою і скупою, і спілкувався тільки короткими питаннями і однозначними відповідями-висновками. Вибачаємо людині помилку - адже соціоніку знає лише з назви.
 
Людина не може стати іншою людиною, але досягти бажаного у житті і почуватися щасливою повинна, а для цього треба просто бути собою. А яким я є, легше знати, знаючи себе природного - знаючи свій соціонічний тип, свою характерну структуру психіки, її дію. Це полегшує і вибір діяльності, і вибір свого оточення.
 
"Головне – знайти своє оточення", - почула якось. "Якщо людина розвинута, має езотеричні знання і навики, - соціонічні закони на неї вже не діють – вона може спілкуватися будь з ким". Після таких слів міркую: хіба ж у соціоніці є такий закон, який забороняє спілкуватися з будь-ким? Спілкуватися можна з будь-ким і знаючи соціоніку, і ні, закон стосунків діє тільки на близьких психологічних відстанях – у тісних взаємодіях: у сім’ї, робочому колективі тощо, де не тільки спілкування, а й спільна діяльність. От тут і випливають всі підводні камені стосунків, розгортається їх закономірний сценарій! Якби труднощі порозуміння, які розкриті в соціоніці, відбувалися одразу у спілкуванні, не було б важких сімей і розлучень!... Адже закони природи діяли і діють завжди, незалежно від того, знаємо ми їх чи ні. 
 
Езотерика оперує духовними знаннями (дивитися рубрику Школа езотерики), енергіями, універсальними законами світу й життя. Там все просто: що всередині, те і зовні. І все. Тобто: забажав – здійсниться, візуалізував – розгорнеться ситуація в житті. Розслабив тіло, вгамував думки – сів у медитацію і отримав зв'язок із божественним. Людина розвиває душу, відчуває вже не тільки власну енергію, а й енергію інших. Але часто при цьому іде від інших, усамітнюється, переходить в іншу реальність від реальності звичного нам життя. Але є й такі, які викручують закони езотеричні на свій лад, у свою вигоду. Ось вам життєвий приклад.
 
Езотерично розвинена особистість просить позичити гроші – 1500 грн на оплату житла. «Не хочеться просити у бувшого партнера», – пояснює. Обіцяє повернути через місяць. Проходить рік, і відписує: «Ти повинна мені вибачити цей борг. Он вибачили і той, і той, сказали, що, може, завинили мені у минулому житті. А якщо тобі твої гроші не повертаються, значить – це твоя проблема. Хоча мені від цього, звичайно, не солодко». Не солодко – це вже соціоніка. Адже соціонічний тип боржника ІЛІ. А логік не може зносити несправедливості і неправди. На ешафот за справедливість і правду йшли! І мучиться людина, викручуючи на свій лад езотеричні набутки. Але ж у тій самій езотериці є поняття карми – розплати за вчинки. Ось в Індії не закривають двері свого дому. Ніхто. На запитання, чи не бояться вони пограбувань, відповідають, посміхаючись: «А це не моя карма – це – їхня карма». Тож злодій, вчинивши зло, поплатиться за це більшими нещастями, ніж елементарне матеріальне.
 
Як бачите, діють і езотеричні закони, і соціонічні, і багато інших. І не потрібно відкидати одне, замінюючи іншим, варто відсіювати зерна від полови. 
 
Мене часто запитують: "А як же астрологічні зодіаки і стосунки у астрології, і соціонічні типи і стосунки у соціоніці?" Все діє – і астрологія, і соціоніка, і езотерика. Разом, накладаючи свої нюанси на особистість і стосунки. Все, що відкрито наразі у знаннях про людину, має сенс жити, розвиватися і застосовуватися.
 
З мого досвіду: ми абсолютно підходили з партнером за астрологічною сумісністю – і зодіаки місяців, і зодіаки років за китайською астрологією влучно співпадали. І це відчувалося! На рівні енергій, приємних відчуттів, коли були разом. Якесь сильне притяжіння! Ноги несли! І звичайно, виникла любов, а з нею і залежність, а далі – проблеми: від залежності – ревнощі, неможливість розірвати стосунки, які розгорнулися у повній мірі за соціонічним описом, показавши остаточний результат наприкінці другого року сумісного життя! А стосунки були протилежними – найнебезпечнішими для психічного здоров’я з твердження соціоніки. І дійсно: депресія, психічні зриви, сльозі, душевний біль, поеми… І видіння наяву? і проникнення у таємниці душі і світу, і відчуття, що у минулому житті ми були однією родиною, але роз’єднав нас вогонь війни. Про все це можна прочитати в поемі Тетяни Педан “І знов оспівую любов» і збірки поезій «У миті вічності земній».
 
Те, що пишеться в езотеричній літературі, підтверджується життям. Так, мій 6-літній син розказував, що бачив, коли літав над планетами до народження, описав події, які справді були, і навіть випадки з «астрологічно» близькою людиною, який на два роки замінив йому батька. Про це – в іншій статті. Він був щиро здивований, що я нічого такого не пам’ятаю, навіть, коли мені було 6 років. Це добре, що такі діти вже приходять – у них більше буде можливостей, ніж маємо ми, і прогрес суспільства піде стрімкіше.
 
Яке значення в житті людини мають астрологія і езотерика

Виникає питання: Яке значення в житті людини мають астрологія, езотерика і соціоніка?

На це запитання буде спільна відповідь колективу нашого центру. Бо в кожного свій унікальний життєвий досвід. Хтось починав з езотерики і в процесі розвитку пізнавав астрологію і соціоніку, в когось старт відбувався з соціоніки і добрався до езотерики. Головне, що досвід кожного дуже цінний, бо люди сприймають світ по різному. В цьому і велика цінність життя кожної людини на планеті, бо ми одне ціле. А цілісність не можна порушувати, а тільки збагачувати і відкривати нові горизонти для її розвитку. 
 
Для когось велике значення в житті має чи матиме езотерика і його духовний шлях, повірте, дуже цінний для нашого Цілісного світу. Бо якість життя усіх нас впливає на те, яку реальність ми створимо і в яких умовах будуть рости нові покоління. Тому нам дуже важливі усі люди, які шукають, здобувають і практикують езотеричні знання.
 
Хтось, на певному етапі свого життя, познайомився з астрологією і так захопився, що прийняв рішення - присвятити цій науці своє життя. Він має на це право, як вважаєте? Це його життя і тільки він знає в якому напрямку розвиватися. Тільки ця людина може відчути і усвідомити своє призначення і свій шлях до істини. І якщо інструментом на цьому шляху є астрологічні знання, це його вибір і це прекрасно.
 
Комусь до душі припала соціоніка і було прийнято сміле рішення - впустити цю науку в своє життя. Але щоб її впустити, спочатку потрібно її знати - потрібно навчатися і навички здобувати, щоб застосовувати усі її можливості. Не можна впустити в своє життя соціоніку на рівні соціонічних онлайн-тестів - не правильно визначити свій соціонічний тип і жити не своїм життям. Усі ми програємо від цього і порушиться Цілісність нашої системи. Соціоніка цікава наука, бо вивчення її можна перевести у формат гри, а гратися люблять усі і діти і дорослі. Хочеться, щоб кожен міг, глянувши на людину, знати її соціонічний тип, а разом з цим – характерні особливості, можливості, і як із нею спілкуватися. Культура спілкування і стосунків тоді стрімко зросте, а відтак зросте і якість життя.
 
Думаю, що ви зрозуміли відповідь на запитання - Яке значення в житті людини мають астрологія, езотерика і соціоніка?
 
Обирайте свій шлях і станьте майстром на ньому. Ми, люди, продукти Божественної Любові, а головна місія Любові - служіння Абсолюту і всьому Всесвіту. Ми частинки Всесвіту і теж маємо впустити в свої серця Любов, щоб служити щиро і натхненно. 
 
Яке значення в житті людини мають езотерика і соціоніка
 
Ми обрали свій шлях і служимо вам на шляху пізнання. Щоб цей шлях був для вас приємніший вже сьогодні - визначайте свій соціонічний тип і отримуйте готові характеристики, прогноз стосунків з найближчим оточенням, рекомендації з профорієнтації тощо. Ви отримаєте практичний і дієвий інструмент на всі випадки життя. 
 
Зробіть це один раз, дотримуйтесь усіх рекомендацій, оминайте непотрібних помилок у житті, будьте завжди собою і даруйте своє щастя іншим!
 
Підписуйтеся на наш канал і будьте завжди на нашій хвилі. Дякуємо, що ви є!
 
І розкажіть про нас друзям (кнопки соцмереж нижче), а ми продовжимо готувати корисний матеріал.
 
А далі обов'язково читайте про діади і квадри як складові суспільного прогресу.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Свіжі матеріали блогу

Квазігендерна соціоніка: Звідки виникли терміни "чоловікоподібна" жінка, і "жінкоподібний" чоловік? Квазігендерна соціоніка У даній статті пояснюються особливості поведінки людей одного і того ж Типу, незалежно від статі, коли при посиленні певних функцій (природженому), загальний стиль поведінки схожий на стереотипні уявлення чоловічої та жіночої поведінки, але при... Дізнатись більше
Про розвиток соціоніки, якій вже 40 років Соціоніці 40 років_про розвиток соціоніки   Виповнилося 40 років з дня визнання соціоніки наукою, а саме 1 жовтня 1980 року її основоположниці - Аушрі Аугустінавічутє вручено патент на винахід. Маємо два томи зібрання її праць. А тоді - у вісімдесятих передруковувались на друкарських... Дізнатись більше
Гармонія особистості Гармонія особистості Застосування законів соціоніки, психософіі Афанасьєва, розуміння функціонування Моделі-А і управління власними реакціями, сприйняття людей усіх типів і комфортні стосунки з будь-якою людиною - ось показники гармонійної особистості. Застосування... Дізнатись більше

Найближчі події центру

 • Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • Тренинг "Практическая соционика и визуальное определение типа личности"

  Научитесь по внешности определять типы людей и будете всегда на шаг впереди!

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал