Модель психіки ІЕЕ - Гекслі, Том Сойер, Дон Жуан

Ви є тут

14.12.2010
Таня Педан

Психотип Гексли - психолог, радник, весельчак, пересмішник і пустун

Інтуїтивно-Етичний Екстраверт        4 квадра
Псевдонім - Гекслі, Том Сойєр, Дон Жуан        Програматор
Тварина - кіт     Сангвінік

 

Ірраціональність. Швидко вирішує особисті труднощі, завжди покладається на свою здатність миттєво імпровізувати, замість того, щоб заздалегідь підготувати роботу. Складні життєві ситуації організовують, надихають, виявляє в них свою кмітливість та спритність. Припливи працьовитості чергуються з приступами сонної пригніченості.
 
Екстравертність. Постійно однаково жвавий, рухливий, має швидкий темп, допитливий та активний. Легко зав’язує нові цікаві знайомства, не зважаючи на ранги та титули. Спілкується не з усіма, наближує до себе лише цікавих людей. Приємний співрозмовник, уважний слухач, вміє знайти підхід до кожного. Полюбляє легкий, жартівливий тон, має веселу вдачу, тонкий гумор і оптимістичний світогляд. Відвертий і відкритий: не боїться зашкодити стосункам, бо знає, що створить нові. Прагне невимушених, розкутих відносин. Вміє виводити людей із безтурботного спокою, придумувати різні витівки і втягувати в них інших.
 

1. Інтуїція можливостей

Готовий допомогти людям у розв'язанні їхніх проблем, найбільше задоволення - знайти вихід зі становища, яке іншим здається безвихідним. Дуже любить ситуації нового, цікавого починання, коли можна проявити свої й чужі здібності, коли можна ще передбачати найнеймовірніший розвиток подій. Сангвінік має високу різноманітність емоційних переживань, витривалий і невтомний у розв'язанні проблем, постійно чогось домагається, активний там, де інші пасивні. Психотип Гексли прагне бути таємним управителем ситуації, при цьому його вплив спрямований на те, щоб змусити оточуючих виявити свої здібності, таланти. Не честолюбний, може вдовольнитися товариством друзів і передчуттям чогось цікавого. Майстер вишукувати таланти.

2. Етика емоцій

Дуже комунікабельний, легко встановлює контакти з людьми і завойовує їхню прихильність, у відносинах уважний і терпимий, уміє створювати атмосферу теплої привітності та відданості; прагне переконати людину – ворожість оточення скоріше надихає його на дію, ніж гнітить, уміє прив'язувати до себе людей. Бачить у людях безліч достоїнств, часто його емоції приймаються за почуття. У почуттях консервативний, прив’язується до вузького кола своїх людей, чия думка для нього значуща і визначає настрій, знання. Девіз: емоційна влада над усіма і сексуальна свобода від усіх.

3. Сенсорика вольова

Агресія виявляється не в діях, а в словах, дошкульному гуморі і сарказмі, викликають агресію ті, хто загрожує його цінностям. Важко орієнтується у фактичності, замінює її уявою, тому неадекватно сприймає життя.  Не тримає себе в руках у певних обставинах. Може образити грубощами.

4. Логіка структурна

Заборонених зон, високопоставлених кабінетів для нього не існує, він усюди вхожий, для нього всі люди рівні, ненавидить тих, хто хизується своїм становищем і посадою. Психотип Гексли чутливий до оцінки своїх розумових здібностей, часто прагне захистити дисертацію, добивається вчених ступенів і звань, це дає йому можливість спокійно працювати, дуже чутливий, коли зачіпають дорогі для нього ідеї, заперечують можливості його та близьких людей, тому прагне контактувати з ідейно близькими людьми. Інтереси і знання має скоріше широкі й різноманітні, ніж глибокі, здобуває їх незрозуміло де, але тільки не в школі. Деталі і дрібниці дратують.

5. Сенсорика відчуттів

Фізичний стан не відчуває, вважає себе хворим, коли не може працювати за браком енергії і сил. Важко влаштувати простір, в якому все було б приємно, зручно, гармонійно. Піжон.

6. Логіка ділова

Уміє і любить вести полеміку, інколи використовує свою чарівливість і полемічний запал; аби нічого не робити, з бурхливим обуренням доводить, наскільки він зайнятий і як багато зробив. Його треба використовувати у стані найвищого натхнення – як ломовик він не тягне. Якщо робота вимагає тривалої і пильної уваги, заглиблення в деталі – втрачає до неї інтерес або просто кидає. Психотип Гексли утопає в безлічі справ і захоплень.

7. Інтуїція часу

Передбачає подальший розвиток подій, взаємин між людьми. Знає, як розподілити свої сили і можливості у часі, тому сміливо входить у ситуацію. від настрою залежить усе: плани на майбутнє, ставлення до себе, уявлення про світ, райдужні плани можуть змінюватися тяжкими переживаннями, але цікава новина, схвалення, цікава можливість, що раптово випала, миттєво змінюють настрій, від нудьги просто захворює.

8. Етика поведінки
 
Палкий ентузіаст, високодуховна, артистична особистість. Привітність і доброзичливість може демонструвати будь-кому; робить щось тільки для тих, до кого ставиться всерйоз, і робить тоді набагато більше, ніж від нього чекають і ніж він сам обіцяє. Готовий будь-яку невдалу справу почати спочатку. Відмінний популяризатор, хоча його ораторські здібності спочатку, як правило, поступаються здібностям щодо особистого спілкування, з часом і тут досягає видатних успіхів. 
 
Штудіюйте обов'язково дуала Гексли - психотип Габен СЛІ і треба, щоб ви знали, що собою являє структура психіки і її функції. Розкажіть про нас своїм друзям (кнопки соцмереж нижче)!

Отримайте безкоштовні відео-бонуси!

ЦЕ ЗНАННЯ, ЯКІ ЗЦІЛЮЮТЬ ДУШУ І ТІЛО! Візьміть їх і впроваджуйте щодня. Зробіть кожну мить життя неповторною.

Рекомендуємо ще ці статті рубрики

Як бути щасливою людиною знаючи свій соціонічний тип
Вітаю вас, дорогі друзі! Сьогодні в мене чудовий настрій, щоб поговорити про просте людське щастя. Запрошуємо всіх вас до обговорення, але спочатку ознайомтеся навіщо знати свій соціонічний тип, для...
Модель психіки ЕСІ - Драйзер
Психотип Драйзер - хранитель і господар Етико-Сенсорний Інтроверт        3 квадра Псевдонім - Драйзер     Координатор Тварина - корова     Холерик   Раціональність. Обережний, йому нелегко зважитися...
Модель психіки ЛІІ - Робесп'єр, Декарт
Психотип Робеспьер -  мислитель, аналітик  Логічно-Інтуїтивний Інтроверт         1 квадра Псевдонім - Робесп'єр, Декарт    Коректор Тварина - Орел    Меланхолік   Раціональність. Послідовний,...

Додати новий коментар

Свіжі матеріали блогу

27 Бер 2017
Магія нашого часу: нове обличчя язичництва в християнстві
Священник Георгій Коваленко зрозумів, що "Бог не сидить у кабінетах митрополитів, Його немає в позолочених іконостасах, Він не говорить вустами пихатих богословів" і настав час знайти відповіді на запитання, на які церква знайти відповіді не здатна...
17 Лип 2016
Як заробити на коментарях в Qcomment ru
Вітаю вас, дорогі соціонці! Продовжуємо наші великі справи і сьогодні ми обговоримо як збільшити дохід на коментарях в інтернеті на сервісі Qcomment ru. У першій частині серії є детальна відео інструкція по реєстрації в Qcomment.   Увага!...
14 Лип 2016
Робота для інтроверта - просто робота на лайок
Сьогодні незвичайна для спільноти "Соціон" новина. Йтиметься про додатковий заробіток в інтернеті і це перший випуск із серії "Робота для інтровертів". Кожен інтернет-користувач знає, що всесвітня мережа пропонує товари і послуги на будь-який смак,...

Найближчі події центру

 • 21 Лип 2017

  Тренінг "Практична соціоніка та візуальне визначення типу особистості"

  Навчіться за зовнішністю визначати характер людей і будете завжди на крок попереду!

  Дізнатись більше
 • 17 Чер 2017

  Коуч-тренінг "Сила кохання або хто моя половинка, як її знайти і кохання зберегти"

  Знайдіть свою половинку за зовнішніми рисами обличчя, поведінкою, рухами та манерою спілкування,...

  Дізнатись більше
 • 9 Вер 2017

  Повний курс "Програма підготовки цілісної особистості"

  Люди діляться на тих, хто здатен літати, і він не питає дозволу для польоту, і тих, хто вміє...

  Дізнатись більше
 • 22 Чер 2017

  Практичний вебінар "Запусти своє невичерпне джерело Енергії"

  Звідки брати ту енергію, коли насправді вже не має сил навіть зробити наступний крок?...

  Дізнатись більше
 • Наш відеоканал

  Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 197121976970
  Проверить аттестат
    Принимаем Z-Payment